Бяла зима на вратата чука, в ПАЗАРДЖИК снежинки да натрупа

  • 31 293
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 84
Не съм много запозната с форума и подфорумите за майчинство, но мисля, че темите по месеци са различни от тези по градове и в тях пишат майки от цялата страна, а и не само.  newsm78  Темата в която пишат очакващите бебенце през Юли можеш да четеш тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=447368.0  Ако греша, нека по-запознатите мами да помагат. Hug

# 31
  • Мнения: 0
Мерси много Siqina Ani , аз съм вече в темичката за която ми каза , но много ми се искаше да се запозная с повече мами ,които чакат бебчета през 2010 , поне юни-юли , защото ще се местя да живея в Пазарджик през февруари2010 и искам да създам контакти. Все пак мерси ,много.  bouquet

# 32
  • Мнения: 413
Значи си на точното място. Simple Smile Добре дошла, honence!
Това е темата за пазарджишките майки.
А ето в тази: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=431671.135
има и бъдещи и настоящи мами от Пазарджик. Peace

# 33
  • Мнения: 0
  bouquetМерси много Ember , вече се включих в темата за Супер мама и Супер бебе,много мерси.Дано да се видим там , ако не,до скоро в Пазарджик,ще ми бъде приятно. Hug

# 34
  • Мнения: 3 499
Привет, Хоненце Hug(ама транскрипт, а)

И Катето акушерката е именничка днес Hug

Излезе вторият филм на Здрач - Новолуние, само че е без субтитри и на гадно качество Mr. Green

А аз имам втори любим филм-истинска, истинска житейска любов, индийски е. Някой ако прояви интерес, ще му го пусна. Горещо ви го препоръчвам.

# 35
  • Между два свята...
  • Мнения: 58
Честит имен ден на Катето/акушерката/!

Честит имен ден на Gwen !
и на всички именници!

# 36
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Честит имен ден на Gwen!   bouquet

# 37
  • Мнения: 1 938
Честит имен ден, Гвен! Heart Eyes Hug  bouquet

# 38
  • Мнения: 48
Честит имен ден на двете Катета - малката и голямата!!! Да са ни живи и здрави и много щастливи!!!       bouquet

Мама Меца да каже бързо за кои филми говори, че ме заинтригува?  Thinking

# 39
  • Мнения: 2 577
Гвен, честит имен ден! Желая ти винаги да се чувстваш така , както днес! МНого здраве, семейно щастие, късмет!

# 40
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодаря ви за пожеланията!
  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 163
Гвен, честит имен ден! Hug

# 42
  • Мнения: 0
zdraveite skapi mami!!
ne sam na to4noto mqsto mai,no iskam da vi pomolq da mi pomognete da otkriq tema za detskite qsli v pz,tk ste se zapisvame skoro i iskam da 4uq nqkoi mneniq vse pak za mestata kadeto bi popadnalo moeto detence!sajelqvam 4e pisha tuk oste vednaj ,no ne mojah da otkriq nisto!blagodarq vi predvaritelno!!!!! newsm78

# 43
  • Мнения: 413
Ами...май такава тема няма. newsm78
Ние обаче не веднъж сме обсъждали въпроса, можеш да се разровиш из старите теми. Peace
Моето дете беше на ясла в Юри Гагарин, аз съм доволна.Не е кой знае какво като обстановка, но пък ги гледаха добре.Персонала е добър.
Сега Вики е пак там, но в градината. Peace

# 44
  • Мнения: 84
irinag13, аз нямам личен опит по темата, но тук открих писано за това, може и да ти е от полза. http://www.az-jenata.com/?page=article&aid=6126 Под изброените детски заведения има коментари. Успех   Peace

Общи условия

Активация на акаунт