Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 366 969
  • 2 670
  •   1
Отговори
# 1 860
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
Може и Сименс вместо Бош, еднакви са общо взето, но Бош ест. са по-скъпи.

# 1 861
  • София
  • Мнения: 795
Беко имат в нашия размер, но конкретния модел е с диспенсер за вода, а ММ не желае Simple Smile
Така или иначе този Бош ще е и каквото това, утре сутрин ще е наш  Mr. Green  ще споделям опит след това Simple Smile

Иначе и аз не харесвам по принцип комбинирани уреди, но нямам избор. Нито имам място за хладилник и фризер, нито за пералня и сушилна...затова си купувам два комбинирани  Mr. Green

# 1 862
  • Мнения: 17 987
Споко бе, хладилник с фризер си е класика  Peace
Винаги сме били с такива, много си е удобно дори.
И аз не исках диспенсър, но взехме с, и съм много доволна.

# 1 863
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ноже, може, не съм гледала новите модели,  моят е доста стар, а сега гледам само двойните. Аз също предпочитам с д, а не вода, защото не пием студена, но доста лед употребяваме.
Класика са, да, така, че няма какво да се притесняваш.

# 1 864
  • София
  • Мнения: 795
такааа....не ни огря с хладилника...Този модел е най-новия на Бош и затова е пуснат на промоция, да зарибят пазара...и естествено свършил почти навсякъде..та сега го издирваме...хахахах Mr. Green

Ще споделям явно аз мнения щот няма кой да ми каже на мен при това положение Simple Smile

# 1 865
  • Мнения: 17 987
такааа....не ни огря с хладилника...Този модел е най-новия на Бош и затова е пуснат на промоция, да зарибят пазара...и естествено свършил почти навсякъде..та сега го издирваме...хахахах Mr. Green

Ще споделям явно аз мнения щот няма кой да ми каже на мен при това положение Simple Smile

Когато аз си харесах един такъв, за да не ни изпуснат ни казаха, че можем да го платим на промоционалната цена и да чакаме да ни го доставят, когато го има наличен.


Но фрост ли е?

# 1 866
  • Мнения: 2 901
такааа....не ни огря с хладилника...Този модел е най-новия на Бош и затова е пуснат на промоция, да зарибят пазара...и естествено свършил почти навсякъде..та сега го издирваме...хахахах Mr. Green

Ще споделям явно аз мнения щот няма кой да ми каже на мен при това положение Simple Smile

Когато аз си харесах един такъв, за да не ни изпуснат ни казаха, че можем да го платим на промоционалната цена и да чакаме да ни го доставят, когато го има наличен.


Но фрост ли е?


Да и аз си харесах хладилник  http://vetobg.com/kgv36vh32s/,но го няма наличен в България.Платих го и ще го доставят след 20 дни.


# 1 867
  • София
  • Мнения: 795
няма no frost!
Намерихме го и снощи са го доставили Simple Smile нямам търпение да се върна от почивката и да го видя Simple Smile
Не можехме да чакаме новата доставка, защото до 10 дни най-късно трябва да сме освободили сегашния апартамент и да сме се преместили в новия. А доставката ще е след 30 дни

# 1 868
  • Мнения: 1 210
Шани, благодаря   bouquet Трябва да избера климатик, който да топли добре, защото ще се ползва предимно зимата....  newsm78
И  все пак кой от двата да предпочета, че момента назря дет се вика, а аз не мога да избера....  Embarassed  Simple Smile

Последна редакция: чт, 04 сеп 2014, 11:17 от huliganka

# 1 869
  • Мнения: 382
Да си сложа въпроса и тук, че в другата тема за климатиците няма никой
Повдигам темата с въпрос. След дълго четене и консултация в магазина за климатици, се спрях на този http://vimax.bg/productv/5764/hiperinvertoren-klimatik-mitsubish … vehz-zubadan.html Но ми предложиха и този http://vimax.bg/productv/5444/hiperinvertoren-klimatik-fujitsu-a … ca-aoyg12ltc.html
До колкото успях да се ориентирам и двата са близки като технически характеристики, № 1 е  по - скъп и произведен в Тайланд, а № 2 е произведен в Япония /ако въобще кой къде е произведен е важно Crazy/
Та въпроса: кой от двата митцубиши или фуджицу?

# 1 870
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 817
След като вече имаме едно Фуджицу у дома, вече съм фен на тази марка. На родителите ми пък взехме Фуджи, но все още не е изпробван в зимен период. Доволни сме от работата на климатика. Според мен икономичен. Този, който си харесала има хубави характеристики, а е и доста по-голям от нашия. Успех в покупката!

# 1 871
  • Мнения: 19 493
Какво мислите за тази фурна http://www.technomarket.bg/products/09131772/electrolux-eoc-05651ox - пише, че е произведена в Германия, ама на други места пише друго....Някой да има модела да даде отзив?

# 1 872
  • Мнения: 5 160
 На electron.bg  мисля има реална информация за производството. Виж и там.

# 1 873
  • Мнения: 19 493
На electron.bg  мисля има реална информация за производството. Виж и там.
Благодаря, но този модел го няма там. На единствената фурна Електролукс пише, че е произведена в Испания или Италия. Голям проблем да напишат къде е направен уреда....Любимото ми е EU - като че ли сме едно цяло. То и България и Румъния са в EU, ама какво от това.

# 1 874
  • Мнения: 2 901
На electron.bg  мисля има реална информация за производството. Виж и там.
Благодаря, но този модел го няма там. На единствената фурна Електролукс пише, че е произведена в Испания или Италия. Голям проблем да напишат къде е направен уреда....Любимото ми е EU - като че ли сме едно цяло. То и България и Румъния са в EU, ама какво от това.


Виж тук пише, че е произведена в Италия
][/qhttp://vetobg.com/eoc-5651-box/uote]

Общи условия

Активация на акаунт