Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 367 460
  • 2 670
  •   1
Отговори
# 2 280
  • София
  • Мнения: 9 967
Реших да си купя нова пералня, но на изплащане без оскъпяване (примерно Бош ~600лв) има ли някаква уловка при тези оферти?

# 2 281
  • Мнения: 58
Здравейте, трябва да обзаведа 3 апартамента с всякакви ел.уреди.В големите вериги за техника (Технополис, Техномаркет, Зора и т.н.) могат ли да направят допълнителна отстъпка, ако закупя всичко от едно място?Все пак говорим за доста сериозна сума.

# 2 282
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 761
Пиши на имейлите на съответните магазини. На нас миналата година от Техномаркет ни казаха да изпратим имейл с избраните ел.уреди до  магазина в града и управителя имал право да определи %-отстъпка. Другия вариант е да отидеш на място, харесваш неща искаш среща с управителя на магазина и се договаряте.
Успех!

# 2 283
  • Мнения: 58
Пиши на имейлите на съответните магазини. На нас миналата година от Техномаркет ни казаха да изпратим имейл с избраните ел.уреди до  магазина в града и управителя имал право да определи %-отстъпка. Другия вариант е да отидеш на място, харесваш неща искаш среща с управителя на магазина и се договаряте.
Успех!
Много благодаря за бързия отговор!

# 2 284
  • Мнения: 2 328
Помогнете в избора на съдомиялна и бойлер?Нито знам какво да търся,нито марки.Бюджета ми е 1100-1200 за двата уреда.Ние сме 6 човека вкъщи,две деца имаме.Познат ме посъветва миялна да си взема втора употреба на Миел.Не съм запозната с марката,пък и не ми е по сърце пазарувнето от олх.

# 2 285
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Помогнете в избора на съдомиялна и бойлер?Нито знам какво да търся,нито марки.Бюджета ми е 1100-1200 за двата уреда.Ние сме 6 човека вкъщи,две деца имаме.Познат ме посъветва миялна да си взема втора употреба на Миел.Не съм запозната с марката,пък и не ми е по сърце пазарувнето от олх.

Миеле е една от топ марките в битовата техника и една от малкото, които поддържат добро и трайно качество на уредите. По отношение на цените са най- скъпите, ако не се лъжа, и повечето българи могат да си позволят само втора употреба. Има доста фирми, предлагащи Миеле ВУ, затова търсите да ви препоръчат търговец, отивате на място и гледате.  Peace

Относно сервизите на Миеле в Бг нямам впечатление.

# 2 286
  • Мнения: 9 256
Най скъпите да НО имам инфо от вносителите на марката...че най новото поколение уреди са с много екстри ,икономични...НО ,, след 3год. масово се оплакват ,,точно както се казва им изтекла гаранцията

# 2 287
  • Мнения: 5 647
Здравейте, имаме перална Whirpool AWO/C 81201 на около 3 години. От известно време ми прави проблем с настройката на температурата на водата. Независимо дали я настройвам на 15 или 40 градуса - дрехите излизат врели сякаш са прани на 95 градуса. Какъв може да е проблема - с програматор или нещо друго?

# 2 288
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 761
На мен ми изглежда, като проблем с датчика/термостат или както там се нарича/ за температура. Уърпул обикновено са с дълга гаранция, виж дали е още гаранционна и викай техник.

# 2 289
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Трябва да сложим климатик в стая 17.3м2/45м3, източна, с една външна стена, сменена дограма /PVC 5 камерна с бяло и нискоенергийно стъкло/, панел.
Колебаем се между два модела: Fujitsu и Mitsubishi. Климатикът ще се ползва и за охлаждане, и за отопление. Съвети?

# 2 290
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 896
Доволна съм от Фуджицу. Малко по-шумен е от подовия ми Дайкин. Климатик Мицубиши не съм ползвала, но съм чела хубави отзиви и за него. И двата ми климатика са тествани на минусовите температури през последните 4 години. Пушки са.

# 2 291
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Някой да е купувал пералня със сушилня (2 в 1) на Икеа - този модел. В момента е намален от 1199лв на 699лв и много се чудя  newsm78

# 2 292
  • Seattle-USA
  • Мнения: 192
Има ли тема за хладилници само?
Мнение за
http://www.technopolis.bg/bg/Combo-fridge-freezer/Combo-fridge-f … N3601MOW/p/667418.
Какво значи авоматично размразяване и в същотото време е с фрост?

# 2 293
  • София
  • Мнения: 12 006
Има ли тема за хладилници само?
Мнение за
http://www.technopolis.bg/bg/Combo-fridge-freezer/Combo-fridge-f … N3601MOW/p/667418.
Какво значи авоматично размразяване и в същотото време е с фрост?

авоматично размразяване - значи, че не го размразяваш като едновремешните хладилници - с изпразване от продуктите и топене на лед, чудейки се къде да си натикаш продуктите 5 часа, докато той се размрази. Т.е. ти нищо не правиш за да го размразяваш, той сам си ги върши тея неща без даже да разбереш как и кога.
но фрост е система която предотвратява образуването на скреж в хладилника. Аз съм с 2 ръце за нея.
За хладилник бих се спряла на самсунг. Липхер също са качествени, но са си скъпички. Електролукс ми е печката и съм доволна, но за хладилник не знам как са.

# 2 294
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Има ли тема за хладилници само?
Мнение за
http://www.technopolis.bg/bg/Combo-fridge-freezer/Combo-fridge-f … N3601MOW/p/667418.
Какво значи авоматично размразяване и в същотото време е с фрост?


Изключително "музикален" хладилник. Горещо НЕ го препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт