Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 141 411
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
nordina , Леля Ог, Честит ви празник!Малко на патерици... Да сте винаги здрави и щастливи!Чудесни менюта сте спретнали!

dunia53,Честит ви двоен празник!Надявам се добре сте се повеселили!    nbirthday

пеп-4o , аз не разбрах кой точно е именика в твоето семейство,но да ти е жив и здрав!   Peace      У вас е винаги вкусно!

Ето малко снимки и от мен
Спаначена супа

Пангасиус на фурна с пикантни картофки

Салата червено зеле...

и естествено торта-една вкусна малко нестандартна бисквитена торта /на Буболинката/



# 691
  • Мнения: 9 157
синчето е Николай, Краси  Hug

Благодаря, Нанита, Краси  Hug

# 692
  • Мнения: 7 424
  Пеп-4о,и аз не знаех,че имаше малък именник вкъщи!Да ти е жив и здрав! Hug

# 693
  • София
  • Мнения: 1 832
labrex, благодаря ти за идеята за рибката от тесто, ето го и моето изпълнение и по - точно тестото е замесено от мен и изпичането му, а оформлението е на мъжа ми.

# 694
  • София
  • Мнения: 1 762
Два дни готвих, сега ще се отчитам  Laughing


Пърленки , за първи път ги направих и бяха одобрени  Laughing


Зелеви сърми. Мъжът ми попита- е какво ги снимш, те зелеви сърми не са ли виждали. Какво да му обяснявам  Laughing


Панирани рибени пръстчета. Много ги обичаме в къщи. Полуфабрикат са  Embarassed


Еленска наденичка. Имам предвид, че е от Еленския балкан не че е от елен  Laughing


И естествено салатка за ракийката. Нея няма да снимам / ракийката де/ ама е много арна, тате ни я прави  Wink

Другите снимки после, че много ще ви дойде от мен  Peace

# 695
  • Мнения: 9 157
 Пеп-4о,и аз не знаех,че имаше малък именник вкъщи!Да ти е жив и здрав! Hug

малкия именник е на 19 и половина години  Wink  Благодаря ти  Hug

Абет, чудесни пърленки  Peace а аз се чудех какво да правя тестото от лучника, че ни писна от пици  Peace

# 696
  • Мнения: 7 424

малкия именник е на 19 и половина години  Wink
 
      newsm81 newsm81 newsm81  Joy
      Но пожеланието ми си остава в сила! Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 1 762
Пеп-4о, всяко одобрение от вас, за мен е огромен комплимент  Hug

# 698
  • Мнения: 335
имам въпрос? някой да е правил риба печена на фурна с ориз? както ребро с ориз например само че с риба?
каква риба ползвате и как го правите?


прееди години ядох такава подобна на едно гости, но тогава бях малка и не се интересувах от рецептите, а сега няма кои да попитам а мн ми се е дояло, мн вкусно беше тогава Simple Smile

# 699
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз да си кача и другите снимки, да видите колко съм работна булка  Laughing


Тази питка е по рецепта на Мах мама. Тестото де. Аз я направих в мързелива форма, но колко вкусна стана, не е истина. Сега се уча да меся, така че съм супер горда със себе си  Peace


Руло Стефани. Изяде се  newsm78, но каймата беше под всякаква критика. От Била я взех, някаква си акция беше. УЖАСНА.  Sad


Зелева салатка.


И за десерт лесната Шарлота на Лабрекс. Страхотна  Peace

# 700
  • Мнения: 623
Да са живи и здрави всички,празнуващи Никулден и техните близки!
Нордина,леля Ог -   Hug !
пеп-40,не знаех,че синовете ни са съименници,всичко най-добро му пожелавам! Heart Eyes
Много хубави менюта сте приготвили,поздравления!    bouquet

от мен само едни бързи и лесни тортички : една за малкия ми именник и една за сестра му - да няма сърдити   chef......останалото разкошно меню беше приготвено от дядо им Николай....аз си почивах...

 

Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 12:52 от didibu

# 701
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
http://media.snimka.bg/5012/016279158.jpg

http://media.snimka.bg/5012/016279178.jpg

Ето ги и мойте гозби от снощи,десерта беше от магазина за това не съм го снимала
 Flutter Rolling Eyes


didibu може ли рецептичката на тази тортичка че много апетитно изглежда Heart Eyes

Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 13:18 от eli_miri

# 702
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Tacy_t , пеп-4o, Labrex, Маргало,  Леля Ог, Лоис, Асялейн, Мариета, Хъни - Бъни, vesi_nn, Supermint, me4ta22, Nordina  и всички останали  newsm10  bouquet, не мога да се нагледам на творенията ви, толкова много красота и толкова вкусно, че човек да забрави всички диети и алергии и като почне...... нали знаете, няма да има спиране.
Tracy_t , благодаря ти  Heart Eyes  bouquet, че стиска палци. Майстора много си хареса тортата и беше също така много любопитен, дали ако я обърне ще види това, което очаква. Във всеки случай много се смяхме. Ето я и нея. Не я направих с марципанено покритие както първоначално исках, но и така се получи. Нали рожденика я хареса.


# 703
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз не съм много за тази тема, но хайде  Blush за пръв и последен път да пусна и аз снощните гозби:


Болярската питка на Биляна Вкъщи е любима!





Пъстърва в/у сол, но не стана много хубава.




Ябълковият пай на Пина Нещо наистина божествено!!!  Heart Eyes
беше миналата седмица на трапезата



# 704
  • Мнения: 307
От снощи Хляб с маслини

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт