Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 141 409
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 568
Шараните са пълни с орехи,стафиди,вино,ликьор,домате,чесън,соев сос,лук,пушено филе,всичко това е изпържено и са напълнени!
Печени са в/у лозови пръчки,част от плънката под тях е сложена,останалата е вътре.


Снимките ми са лоши,защото са правени с телефонът ми,но за сметка на това рибите са превъзходни!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!!!!    bouquet

# 676
  • Мнения: 521
Днес както гледам всички до един са правили рибка, някои от тесто, невероятно красиви са.
Венетка, Леля Ог, Лабрекс - страхотно изгледжат рибките ви от тесто
Лоис, Асялейн, Мариета, Хъни - Бъни - вашите риби са чудесни  Heart Eyes
Лоис, чудесен улов
Венета, стискам палци за новото дупе  Heart Eyes
И понеже тук при нас не празнуват Никулден, аз не съм правила риба Sad
От мен нудле с доматен сос и пармезан


и един triple berry cheesecake



Разрез утре, като се стегне  Mr. Green
Лека нощ на всички и весело изкарване на всички празнуващи   bouquet

# 677
  • Мнения: 319
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!    bouquet
Просто нямам думи страхотни сте, няма да изброявам, че то темата ще свърши, прекланям ви се   newsm20
L e o  Хъни - Бъни  bliznacite2004  yagodka  tracy_t    Роца  Леля Ог  благодаря ви за милите думи  Hug Heart Eyes
Днес рибка /на скара, че още съм без фурна   Embarassed/
и Свежа Никулденска салатка
Салата "Морско дъно"
  Wink
 






 

# 678
  • София
  • Мнения: 603
Добра вечер, момичета.
Честит имен ден на всички празнуващи!
Днешният Никулден отбелязах малко по испански  Grinning и направих паеля.
Много вкусна ми се получи.



# 679
  • Мнения: 7 424
Supermint,как точно се прави Паеля,би ли споделила?Харесва ми съдържанието на твоите чинии! Flutter
Веси,много красиво при теб!Браво!  bouquet

# 680
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Честит имен ден на всички празнуващи  bouquet

Supermint паелята ти е мммм...
tracy_t   това triple berry cheesecake така ми грабна окото Crazy

# 681
  • Мнения: 9 156
  bouquet  bouquet  bouquet за всички момичета, страхотни менюта си имате за празника!

Да покажа резултата от днешното напълно доброволно готвене  Shocked

Закуската - по парченце от Лучника,



Шаран плакия, разбира се за празника.



Хайвера изпържен  Laughing



Супа от месо    /винаги трябва да имаме супа у нас/.



Десерт  едни прекрасни Мъфини с боровинки и фастъчена паста.



Последната "манджа" направо от казана  Flutter Flutter тъй като бе прибрана в буркани, хич и не си правих труд да подреждам в чиния. Но пък си личи какво сготвих  и си е съвсем в темата Laughing печено пиле с картофи за младежа



Следващия отчет в новата тема  Thinking Хубава и успешна седмица, момичета   bouquet

# 682
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Красиви менюта сте приготвили днес   bouquet От мен един шаран лапнал кукичката  Joy

Относно традицията не сме я спазили точно,но все пак хапнахме филе от бяла риба с червен лук и майонеза на фурна.Много вкусно ястие,но няма вид и не го снимах.Ето малко салатки и за десерт едно мини руло "черно и бяло"



# 683
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Днес за обяд: Пържолки на скара.                                                      И картофки

 

За вечеря: пържен толстолоб, картофена салата и салата домати и краставици..                                                                     

# 684
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Заповядайте почерпете се за моя двоен празник рожденните дни на мен и моят син

 

Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 00:31 от dunia53

# 685
  • Мнения: 223
и от мен Никулденско меню, че мъжо е именник Hug
зелена салата с риба тон  и  царевица, по желание

картофена салата
пълнени яйца
хайвер със сухари
кашкавалени бутерки
лефер на скара
шаран с ориз, приготвен от съпруга
и за десерт, пълнена тиква Heart Eyes
извинете за кофти снимките, но телефона толкова можа на тъмно, че на апарата му бяха свършили батериите Tired

# 686
  • Мнения: 1 236
Честит празник на именниците  Party

При липсата на любимия шаран, никулденската вечеря трябваше да е рибно руло, но се получи твърде обемисто и не успя да се завие  Mr. Green
Да го наречем "Риба, завита в бекон, с плънка". Рибите са треска и шотландска пъстърва (много наподобява сьомга). "Плънката" е лук и ядки (орехи, лешници, пекан, бразилски орех, сусам, тиквени и слънчогледови семки) и сирене Филаделфия. Има и малко сварен бял ориз, и маслинки. И много лимонов сок и малко подправки (магданоз,чер пипер и индийско орехче).
Гарнирано е с резен качамак, китайски зеленчуци (няколко вида зеле, моркови, лук, броколи), и миди  Crazy
Щях да правя сос, обаче се отказах.




# 687
  • София
  • Мнения: 603
Supermint,как точно се прави Паеля,би ли споделила?Харесва ми съдържанието на твоите чинии! Flutter

Селма, правих паеля горе-долу по тази   рецепта.
Имаше малко разлика в количеството на ориза и морските дарове, но в общи линии е това.

# 688
  • Мнения: 7 424
   dunia53 ,честит ви рожден ден!Да сте живи и здрави и много щастливи!  bouquet Hug newsm67
   Колко е хубаво такова съвпадение! Heart Eyes

  Supermint ,благодаря за рецептата! Party

# 689
  • Мнения: 769
Леля Ог,честит имен ден и на теб на патерици!Здравето и късмета да са винаги с теб!Благодаря ти за пожеланията!Имаш страхотно меню!Поздравления!
dunia53bdbaloni  много здраве и щастие желая ба теб и сина ти   bouquet
пеп-4o ,честит именник и на теб!Много здраве  и сбъдване на мечтите му желая! Heart Eyes
yagodka,Селма,labrex,благодаря за поздравите!Искрено се надявам тези пожелания да се сбъднат и на вас със семействата ви  Heart Eyes
Лоис,признавам ти си причината да започна да снимам храна,а сега може и риба да проям   bouquet
Кремче Ванилия ,me4ta22 ,Supermint ,vesi_nn ,Бъни,чудесни предложения!Поздравления!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт