Fragrancedirect.co.uk- 5!

  • 34 397
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 362
Моята 13 годишна кокона умира за този Heart Eyes
Мисля да и спретна 1 за Коледа,благодаря  bouquet
Разгледай всичките продукти на Нина Ричи . Има изгодни сетове . На мен лично Нина ми е малко сладникава , но за младо момиченце като твоето е идеална .

# 46
# 47
  • Мнения: 4 202
Получих Будоар Джой преди няколко дни, беше на страхотна цена, но вече е свършил.

# 48
  • Мнения: 1 544
Запис да следя,че май станах редовен портебител  ))) Grinning

# 49
  • Мнения: 162
И аз тукааааа  bouquet Скоро мисля да поръчвам 2 парфюма, но ще видя какви са офертите и тогава ще реша Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 081
записче  Simple Smile

# 51
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Тук съм... Party

# 52
  • Мнения: 239
Блек ейнджъл, същото е да. Дано да е така. Хм, тогава защо другите са с надписи?!  newsm78
Какви ли не разновидности на флаконите пускат вече. От както моя приятелка си получи парфюма Атракшън на Ланком с лепенка на Колтинглес, не се съмнявам в качеството на продуктите им. На лепенката имаше цена от 90 евро, а тук и излезна 25 с доставката. Peace

А моята спирала на YSL на кутийката има лепенка със съдържанието,срок на годност и тем подобни неща на руски... Mr. Green

# 53
  • Мнения: 378
Момичета, когато ви откажат поръчка, как точно ви връщат парите? Поръчката не е през пейпал.

# 54
  • Мнения: 3 727
Фрик, а иначе спиралата добра ли е като качество ?

# 55
  • Мнения: 239
Аз се нареждам с молба, ако на някой случайййййно не му допадне бялото Дюпонтче, което вече изкупихте  #Cussing out, да ми свирне едно ЛС, че го отървах миличкото Sad.......

# 56
  • Мнения: 497
Aз вчера душнах Дюпончето  не е лошо , идеално е за подарък. Поръчах го на "сляпо" и сега съжалявам , че е свършило , щях да поръчам още едно.
А лятото си купих YSL Elle от фришоп , имаше си надпис. Обаче в последствие нещо не ми хареса, просто не е моя аромат. Уж е летен , а ми се стори тежък. Чудя се дали  няма да е по-подходящ за зимния сезон.

# 57
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Последната ми поръчка, която вече е тук е: http://www.fragrancedirect.co.uk/Lancome/Lancome-Men-Expertise-A … -Set/invt/0022440
цената само на крема в БГ е 114 лв.

# 58
  • Мнения: X
Аз чакам Ел-чето на ИСЛ, мисля сега да го започвам, на мен не ми е тежък, но май не ми е и съвсем летен.
И Нина-та си чакам, обожавам я още откакто излезе, ама все не й идваше ред. А сега тази 30-ичка, на каква хубава цена излиза  Peace
Чакам поръчката от 24.11.

# 59
  • Мнения: 114
Цъф, Ел е великолепен. Особено сега в това време. Класа, дето се казва! Да ми пишеш дали имаш надпис под логото, макар че на мен вече не ми пука за него.  Joy Важно е възприятието, което ме прави щастлива.
А коя Нина? Ябълката ли? Не ти ли е слабичка?

Сикони, честито на мъжлето. Много готин сет. Поздравявам го, че ползва такива козметики. Моя казва на всичко Мухозол.  Twisted Evil

Албалакс, пробвай Ел сега в студа. Развива се чудесно. Обичам хамелеоните. И ... скоро ще се изтърва и ще поръчам Шалимар на Герлен. Не издържам повече.  Embarassed

И да Ви похваля спиралката на Ланком с броката. Нито слепва миглите, нито ми тежи. Разпределя ги равномерно и ги отделя. Разкошна е просто. Като ме освети слънцето виждам ресниците си посипани със злато.  Heart Eyes

Момичета, да знаете кремче против тъмни петна под очите? Че нещо напоследък се появиха и се чудя с какво да ги разкарам.  newsm78



Последна редакция: пт, 27 ное 2009, 10:08 от big pufana

Общи условия

Активация на акаунт