Fragrancedirect.co.uk- 5!

  • 34 401
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 435
Някое кодче за отстъпка да ми кажете.  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 2 020
Снощи пуснах първата си поръчка с код 117, който Биг Пуфана ми каза.  Hug

# 32
  • Мнения: 4 435
Мерси, дано и при мен проработи.  bouquet

# 33
  • Мнения: 114
Ех, успокоихте ме, момичета. Благодаря Ви много. Златни сте.   bouquet

Сега се точа на Самсарата, ама де да видиме.

Като казахте подарък - какво мислите за този евтиния?

Айде и Селинчето тука.

Някоя от Вас, ако поръчва от продукта на седмицата и са и много три броя - да ми метне на мен един. Ще си го платя.

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 13:53 от big pufana

# 34
  • София
  • Мнения: 5 362
Само се озъртам. Peace

# 35
  • Мнения: 23
Да се запиша в темичката за ухания newsm18

# 36
  • Мнения: 143
Момичета препоръчайте ми някое хубаво околоочно кремче?

# 37
# 38
  • Мнения: 130
Аз още чакам първата си поръчката от 22, но вече се озъртам (денонощно, направо съм зарибена по този сайт) за нови неща. Препоръчайте ми парфюм за 30-годишен мъж.

# 39
  • Мнения: 39
Момичета,да се похваля и аз!
Преди известно време благодарение на форума си поръчах 3 парфюма.Дойдоха на втората седмица.Опаковани в кашонче.Единият беше Бенетон със кутия, но без целуфанче-никакви забележки.Е,мен лично не ми хареса.Другият беше 5-то авеню на Ел.Арден/това заради форума го поръчах/ и ще го подаряна маман.Третият беше Ланвин,но аз навремето имах не очаквах да не ми хареса.Той дойде опакован+целуфанче.Имам и още една поръчка,но чрез фирма,защото и от други сайтове имаше.Та използвах разни джуджавки-евтинки да пратят на англ.адрес,че не си заслужава доставката им до тук.
Сайта е страхотен и който има колебания да ги захвърли/колебанията де/ в някоя Бг парфюмерия и да поръчва на воля Grinning

# 40
  • София
  • Мнения: 586
Имам и още една поръчка,но чрез фирма,защото и от други сайтове имаше.Та използвах разни джуджавки-евтинки да пратят на англ.адрес,че не си заслужава доставката им до тук.

ver4eto33, когато пуска поръчка до английски адрес, искаха ли ти някакви документи допълнително от сайта? Досега имам три поръчки с по 2-3 неща до България и се чудя, ако пусна една с 10-15 до английски адрес, дали няма да им се стори подозрително newsm78

# 41
  • Мнения: 39
Фирмата която е посредник имат проформа заявка и там пиша от кой сайт,какво искам.Не е задължително да е от един и реално аз контакт имам само с фирмата посредник.Те поръчват всичко от тяхно име.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 193
Кажи ни коя е фирмата и колко ти излиза доставката? Praynig

# 43
  • Мнения: 4 435
Дори и вие да си поръчате, на адрес на фирма посредник, не би трябвало да има проблем.
Аз постоянно поръчвам неща на моя приятелка в друг град, или подаръци пращам на баща ми, който е в чужбина. С никой сайт не съм имала проблем. В крайна сметка нали си плащам предварително, не виждам, кое може да им е съмнително.

# 44
  • Мнения: 23
Моята 13 годишна кокона умира за този Heart Eyes
Мисля да и спретна 1 за Коледа,благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт