Fragrancedirect.co.uk- 5!

  • 34 394
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 481
И аз чакам няколко неща, вчера пристигна един шампоан на Tigi-пробит и леко протекъл. Писах им и приложих снимка, сега очаквам удовлетворяващ отговор.

# 16
  • Мнения: 239
Записче, за да ви следя   bouquet

# 17
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 587
1 запис и от мен  Rolling Eyes  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 375
И аз тук. Споделете какви страхотни и изгодни неща намерихте. Money

# 19
  • Мнения: 346
аз плучих вчера един сънвлауър 30мл,шишето е без абсолютно никакви надписи само лепенка отдолу,а на снемката в сайта има надпис.

# 20
  • Мнения: 167
Айй, много лошо, Биг Пуф. А ако им пишеш директно, дали няма да се промени нещо? Неприятно е.  Confused Sad Confused

# 21
  • Мнения: 114
Ще го сним и ще им го прат на мейла после. Но парфюмът не е менте вътре, убедих се.  Heart Eyes

# 22
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 587
Ще го сним и ще им го прат на мейла после. Но парфюмът не е менте вътре, убедих се.  Heart Eyes

Я виж тук как е http://www.yslbeautyus.com/womens-fragrance-elle-ysl-fragrance/c … product_info.html
също без надписи, а това доколкото разбирам от един поглед е официална страница на ИСЛ  Rolling Eyes ако не греша

# 23
  • Мнения: 114
Блек ейнджъл, същото е да. Дано да е така. Хм, тогава защо другите са с надписи?!  newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Изкупихме далаверските дюпончета, сега ще чакаме други изгодни екстри.
Някой да е забелязал да дозареждат от изчерпаните артикули, но на същата цена?
А и въобще , има ли някакво системно обновяване на сайта. Примерно да се знае  на 1-во число излизат  новите предложения?

# 25
  • Мнения: 135
Чакам си Дюпончето поръчано в понеделник и шипнато днес дано скоро се похваля с новия аромат и дано си допаднем,че го поръчах на сляпо.

# 26
  • Мнения: 2 375
Блек ейнджъл, същото е да. Дано да е така. Хм, тогава защо другите са с надписи?!  newsm78
Какви ли не разновидности на флаконите пускат вече. От както моя приятелка си получи парфюма Атракшън на Ланком с лепенка на Колтинглес, не се съмнявам в качеството на продуктите им. На лепенката имаше цена от 90 евро, а тук и излезна 25 с доставката. Peace

# 27
  • Мнения: 2 031
Да се похваля-най-накрая получих поръчката от 16.11.Пристигнала е още на 21.11,но никакво известие от нашите пощи.

# 28
  • Мнения: 9
И аз прегледах моя ELLE - 30 ml. (купен от Ягодката) Също няма надписи, само лепенка.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 193
Запис и от мен. Така и още не съм отишла до пощата за моята поръчка.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт