Какво щяхте да направите, ако бяхте мъж?

  • 4 289
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 322
И аз така LaughingИ още ще ми е интересно как точно се чувстват мъжете при възбуда и оргазъм newsm78 Laughing

И аз, и аз!!! Никога не съм искала да бъда мъж, но винаги ми е било интересно какво е усещането, когато ТОЙ се възправя, готов за подвизи  Joy

# 76
  • Мнения: 21
Мили дами, разгледайте пак вашите отговори и не се чудете, че около вас има такива мъже. Вие ги възпитавате така. Да, вие. И като майки, и като приятелки, и като съпруги... А го правите, защото май наистина вярвате, че мъжете са (трябва да бъдат) такива.

# 77
  • Мнения: 4 569
И аз така LaughingИ още ще ми е интересно как точно се чувстват мъжете при възбуда и оргазъм newsm78 Laughing

И аз, и аз!!! Никога не съм искала да бъда мъж, но винаги ми е било интересно какво е усещането, когато ТОЙ се възправя, готов за подвизи  Joy

И аз искам заради същите неща да съм мъж за един ден. Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 785
Щях да правя нарушения по задръстванията и да чувам "Ибааааси тоя пич как кара! Евалата!", а не "Да е*а тъпата овца - де си ръгнала мааааа?!  #Cussing out"

 Mr. Green това на първо време

Боже, и мен така ми викат на пътя. Мислех, че съм изключение  Crazy
А ако бяхте мъже, щяхте ли и вие да викате "Ебаси тъпата овца"? Simple Smile

Аз и сега така си викам (ама и на двата пола)  Embarassed Laughing Скоро не са ми викали така (не съм чувала де  Laughing), ама на прима виста се сещам когато мъж кара със 100 в насрещното ще кажем, че е луд, ама някак си с респект. Ако е жена е луда, ама в много негативен смисъл, задължително ще си убие детето и прочие  Laughing Когато мъж прави супер нелогично престрояване и успее е "Мале скии го тоя!", когато е жена "Тъпа овца! Добре, че я пуснаха, да я таковам у кухата лейка, правилник чела ли си мааа?!" - да продължавам ли?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт