Отчет на набор 2003 - 53!

  • 27 881
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 474
Здравейте,момичета!Много сте бързи.Виждам,че напоследък много мами се включват.
Първо искам на благодаря на Бети за новата тема. PeaceТеб ли трябва да помоля да ни впишеш на заглавната тема?Ако е така-Петър,27.04.Благодаря предварително! Hug
Памполина,честит ти рожденник!Пожелавам ти,да ти е жив и здрав,и много да те радва! Hug
Ели,да ръкопляскаш на шеф-кухнята и от нас!
Етиа,голям образ е твоя Люби!
Stellina,браво на първокласника!
Chibi,завиждам ти за отпуската!Ама,не много,само малко.
Anik79,не се учудвам,че малката госпожица се е държала смело,ние жените,се знае,че сме по-смели.Нашия Петьо има "Браво" на всички букви,въпреки,че някои ги изписва прецизно,а други не.Пише ги,колкото да отметне задължението.
Мирта,и аз нямам настроение за елхата тази година.По това време миналата година вече имахме елха,а тази не сме и говорили кога ще я окрасяваме.
Tanita,тази година ще пропуснем календарите.Криза е.Иначе и в нашата градина днес ги снимат.
Дано не съм забравила или объркала някой.Усмихнат ден на всички! Peace

# 16
  • Мнения: 14 133
Аз по принцип си оставям дни отпуск за коледно-новогодишните празници.  Hug
Тази година ще изляза доста по-рано, защото трябва да изчистим отпуска за настоящата година.  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Честит рожден ден на Светлин! Здраве, щастие и много безгрижни игри!

Аз не пиша често, но се опитвам да ви чета  Simple Smile
Нашите каледнари са готови отпреди 10 дни - понеже и малкия е в същото ОДЗ и помолих да го вземат при кака му и направо общ календар да направят - много хубави са излезли.
На Таня най-накрая в събота и паднаха 2-те долни зъбчета и тя беше много щастлива, обаче едното така и не го намерихме - май го е глътнала  Crazy Понеже бяхме на Витоша и чак снощи дойде феята - ей, такава радост беше днес сутринта като намери едно от тези животинчета малките - не и слезе усмивката от устата докато не я оставих на пиано и много държеше да разкажа на госпожата преди да я оставя  Simple Smile
За ученето - незнам какво точно учат в градината, обаче тя нищо не помни. Всяка вечер я питам и тя ми казва, че е забравила. Иначе в петък им дават домашна за уикенда.

Еми това е от нас.
Приятен ден на всички   bouquet

# 18
  • Мнения: 14 133
Jutoo, радвам се, че намина.  Heart Eyes
Нашите дечица ще ги снимат за календарите през следващата седмица.  Hug

# 19
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Честит 6ти Рожден Ден на Светлин!

newsm59  bigdance2  ura newsm67  ura  bigdance2 newsm59

Да е здрав, щастлив и много подаръци да получи днес!

Весело изкарване!

Jutoo, как сте вие? Таня справи ли се с нощното напишкване. Уф, Дени от 2 месеца насам започна да се напишква нощем. Незнам какво й стана. Взеха й кръв за изследване, откриха някаква баклтерия, пи антибиотик 10 дни, но пак продължава. Преди това не се е напишквала.След две седмици сме пак на лекар и пак ще говорим за това. Rolling Eyes

Етиа, пак смях с Люби! Joy

Дени продължава да пише някои букви и числа огледално 2,5, S. Но иначе се справя горе-долу със писането, ама засега само на англ.  Българските букви засега само ги учим коя коя е. По-нататък като усъвършенства английските ще започнем и българските. Иначе ги меша и й е трудно, а все пак тук за училище й трябва да пише на английски.


Синеоч, добре сме ние. Децата се адаптираха, харесва им. Ние също. Ще пиша по-нататък повече, че сега нямам време, тръгвам за работа.

Лек ден!

# 20
  • Мнения: 14 133
irka, дано да отшуми проблемът.  Praynig

# 21
  • Мнения: 530
Честит рожден ден на Светлин.Да  е здрав и много щастлив.

Ирка дано се оправи Дени. Praynig Hug
Бети   bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
ЧРД на Светлин - безброй усмивки, да е здравичък и да радва големите около себе си. newsm59 nbirthday  bigdance2

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Ирка, още се напикава нощем Таня  Sad Засега съм спряла всякакви лечения да си почине малко детето, но след новогодишните празници мисля да я пробвам с птиче просо. Дано при вас се оправят бързо нещата.

# 24
  • Мнения: 696
ЧРД на Светлин - безброй усмивки, да е здравичък и да радва големите около себе си. newsm59 nbirthday  bigdance2

Напоследък нямам никакво време да влизам тук, затова отивам назад да чета.
Имах открит урок миналата седмица, беше много интересно. Нашият човек постоянно се изявяваше и вдигаше ръка, по едно време стана прав и с движения в ръката приканваше госпожата да й отговори, чак ми стана неудобно. Ако е такъв ентусиазиран и в първи клас няма да има грешка. Коледното им тържество ще е на 16ти.
Дребният, обаче, има проблем с писмото до Дядо Коледа - не знае какво да си поръча...толкова е заринат в нас, а и предния месец беше рожденик. Лошото е , че и на нас не ни хрумва нищо, а искаме нещо интересно.

# 25
  • Мнения: 2 732
Честито на рожденника !Да е много здрав и послушен!

# 26
  • Мнения: 32
Здравейте!Сега открих,че ви има и желая да се присъединя към вас! Дъщеря ми Ева е родена на 31.10.(за вписване на 1-ва страничка).Малко ми е трудно да се включа в темата,но сега ще попрочета назад,за да влеза в час  Thinking

# 27
  • Мнения: 4 970
Добавих в списъка новите мами и наборчета! Hug
Косето се справя учудващо добре с писането на ръкописните букви. В първи клас не се взимат по реда им в азбуката. Първо учиха гласните, след това м, н, л, р и сега са на й.  С цифрите стигнаха до 10. Най-трудничко се оказа 8, но вече го отработи Wink. Никакви проблеми със смятането.  Малко обаче още му куцат диктовките. Rolling Eyes
За календар ги водих в едно фото да ги снимам. Досега все в детската, дори водех малката, която още не ходи на градина. Направихме календара естествено с героите от Мързелград.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 7 801
milenda, добре дошла при нас. Сподели как е наборчето.  Hug

# 29
  • Мнения: 2 732
Здравейте!Сега открих,че ви има и желая да се присъединя към вас! Дъщеря ми Ева е родена на 31.10.(за вписване на 1-ва страничка).Малко ми е трудно да се включа в темата,но сега ще попрочета назад,за да влеза в час  Thinking
Добре дошла ! Увеличават се съгражданките Wink

Общи условия

Активация на акаунт