ПРЕДСТОИ МИ ИНСЕМИНАЦИЯ - ДА ПОГОВОРИМ 2

  • 41 403
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 191
Момичета, много ви моля кажете дали пак трябва да се дава материал, според мен трябва, но в клиниката нищо не ми казаха че утре за реинсе трябва да дойде и мъжа ми....въпроса ми е глупав сигурно, но сме на работа и става сложно много, не ни освобождават така лесно .....в клиниката звънях никой не ми отговори?

# 751
  • Мнения: 817
Да, пак трябва да се дава материал, при инсето ти вкарват всичкия взет тогава и при реинсето трябва да има друг.
Момичета днес ми е 17 ден от инсе и 16 от реинсе, какво бихте направили, бихте ли пробвали един уринен тест, и дали има смисъл да го правя сега, все пак няма да е сутринта с първата урина?

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 15:15 от Pingvin4e

# 752
  • Мнения: 191
Да, пак трябва да се дава материал, при инсето ти вкарват всичкия взет тогава и при реинсето трябва да има друг.

Благодаря за бързия отговор, и аз смятах така, но се учудих защо никой нищо не ми каза, пък и не бяхме предвидили отсъствие от работа утре....уф пак ще има мъмрене от шефове.....благодаря и Успех!

# 753
  • Мнения: 137
Pingvin4e, аз на твое място бих пробвала...Ама утре задължително и на кръвен! Силно ти стискам палци! newsm10

# 754
  • София
  • Мнения: 303
Пингвинче, имаш стиснати палчета и от мен Peace
Раела, Praynig Praynig Praynig да са ви добри изследванията и после резултатите EFP Дано при никой да няма необратими проблеми Praynig

# 755
  • Мнения: 599
 mariam_75,отново се дава материал,както и доплащаш 50 лв. за реинсето(за клиника Надежда)
Pingvin4e ,дано ни зарадваш с хубави новини fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 756
  • Мнения: 169
Здравейте момичета,
искам да ви попитам колко струва инсеминацията в клиника Малинов, ако някой знае да ми отгоюори възмоjно по-бързо,защото утре сутрин отпатуваме, а незнаем с колко пари да се подготвим

# 757
  • Мнения: 453
Не съм пациент на клиника "Малинов", но някъде четох, че цената е 250 лева.

# 758
  • София
  • Мнения: 23 200
Здравейте момичета,
искам да ви попитам колко струва инсеминацията в клиника Малинов, ако някой знае да ми отгоюори възмоjно по-бързо,защото утре сутрин отпатуваме, а незнаем с колко пари да се подготвим

...само за информация в клиника "Надежда" процедурата е 300 лв, отделно Прегнила и стамулантите ако е необходимо това....


Не съм пациент на клиника "Малинов", но някъде четох, че цената е 250 лева.
Аз го писах, ама не е вярно.
Май ще трябва да престана да пиша тук, хич не ми е актуална информацията  Rolling Eyes

# 759
  • Мнения: 169
Благодаря ви много за бързите отговори. Hug
Много лошо,че нямат ценоразпис в сайта им.

# 760
  • София
  • Мнения: 23 200
Благодаря ви много за бързите отговори. Hug
Много лошо,че нямат ценоразпис в сайта им.
Имат:
http://www.invitro-bg.com/display.php?page=m16
ама не е съвсем актуален явно.

# 761
  • Мнения: 817
Благодаря на всички за подкрепата, пускайте палците, вещицата дойде. Sorry. Успех на чакащите, аз вече минавам в тема Инвитро стигат ми 3 инсета.

# 762
  • Мнения: 137
Пингвинче, съжалявам... Hug
Писано било с ин-витро да стане значи...В тяхната тема ще видиш, че май успеваемостта е 50%...Някой правеше статистика - нещо от сорта на 6 от 13... Simple Smile Там ще стане, няма начин - току виж и две  Grinning

# 763
  • Мнения: 286
Пингвинче, много съжалявам, дано от първия опит ин витро да успеете.
Май трябва нова тема, някой по-разбиращ ако може да я пусне.

# 764
  • Мнения: 599
Момичета,заповядайте в новата темичка!И нека тя да ни е на късметhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=475710.new#new

Общи условия

Активация на акаунт