обява....с цел ЗАПОЗНАНСТВО

  • 5 982
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 592
Ейййй, верно - имам един ерген-приятел от училището още. Как не се сетих да го пробутам тук - няколко пъти съм пътувал с неговия паспорт, че направо не знам аз ли съм му брат или той на мен  Crazy

# 31
  • Мнения: 125
тези дни ми е малко напечено ,че ще държа един изпит, но от другата седмица ще съм free.




Не е ли по-добра идея да направите парти заедно с татковците и те да доведат свои приятели ергени? newsm78
 Hug

Леле каква идея! А те ще искат ли да се омешат с моми? То може да има и полза за някои от тях 1dating . Само да не вземем да объркаме живота на някоя мама с татко, че тогава ще ни  #2gunfire .

Ейййй, верно - имам един ерген-приятел от училището още. Как не се сетих да го пробутам тук - няколко пъти съм пътувал с неговия паспорт, че направо не знам аз ли съм му брат или той на мен  Crazy
пробутвай, пробутвай, после да не  се дърпаш като се случи това  married и някой реши да те кани за кум.

# 32
  • Мнения: 592
Арманяк - ама не с лошото де, не така!  Wink
И аз банкет ще дам, ако се ожени!  Party

# 33
  • София
  • Мнения: 443
Мацки, сайтовете за запознанства не стават ли вече за тази цел? Аз с моя мъж се запознах в един сайт. Даже и негов приятел там си намери половинка.
Щото аз по барове никога не съм успявала да срещна нещо свястно... Wink

# 34
  • тук-там
  • Мнения: 4 271
ние нещо като женски клуб заформяме..... Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 616
kalimbi кажи  кой е този сайт
имам приятелка супер свестно момиче разведена , но няма контакти,  вече няма среда
аз и кавам да пробва  в сайт , тя казва че свестните мъже не пишат обяви за запознанства
ако има някой сериозен сайт - пиши

# 36
  • Мнения: 125
Хайде сега обърнахме нещата на запознанство с мъже. То не е лошо и ако те се появят, но идеята все пак не е такава. Въпреки, че мои познати също  се намериха в  сайтовете за запознанства  , но аз лично  нямах късмет .  А и честно казано, гледам профили, които вече 5 години висят там.  Толкова ли не намериха нещо тези хора? Мисля си ,че мога да си оползотворявам по интересно времето от това да вися пред компа. В крайна сметка не всички хора на този свят са обвързани , не всички имат деца. Просто животът на различните хора е различен и много често обществото лепва едни интересни етикети, от които никой не печели.

Арманяк - ама не с лошото де, не така!  Wink
И аз банкет ще дам, ако се ожени!  Party
а той иска ли?

# 37
  • София
  • Мнения: 407
...Мисля си ,че мога да си оползотворявам по интересно времето от това да вися пред компа. ...
В този форум през телефона ли влизаш?  Laughing
 Hug

# 38
  • Мнения: 592
Няма не искам - "една бира ще пие!" Grinning

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Няма не искам - "една бира ще пие!" Grinning

Сега остава да пуснеш една негова снимка и малко инфо за него и заформяме нов сайт за запознанства  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 592
на 44 г., влезе трети по бал в минногеоложкия, сега се занимава с компютри ей така - време да минава и запълване на свободното време, мога и скайп да му дам, ама ще ви резне ако му наскачате - трябва подход!  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 125
...Мисля си ,че мога да си оползотворявам по интересно времето от това да вися пред компа. ...
В този форум през телефона ли влизаш?  Laughing
 Hug

не

нотар, твоят човек май представлява интерес. Може и да му излезе късмета.

Последна редакция: вт, 08 дек 2009, 21:10 от Арманяк

# 42
  • Мнения: 1 290
Хайде сега обърнахме нещата на запознанство с мъже. То не е лошо и ако те се появят, но идеята все пак не е такава. Въпреки, че мои познати също  се намериха в  сайтовете за запознанства  , но аз лично  нямах късмет .  А и честно казано, гледам профили, които вече 5 години висят там.  Толкова ли не намериха нещо тези хора? Мисля си ,че мога да си оползотворявам по интересно времето от това да вися пред компа. В крайна сметка не всички хора на този свят са обвързани , не всички имат деца. Просто животът на различните хора е различен и много често обществото лепва едни интересни етикети, от които никой не печели.

Арманяк - ама не с лошото де, не така!  Wink
И аз банкет ще дам, ако се ожени!  Party
а той иска ли?
Мда темата е запознанства от типа "търся си приятна компания",аз приятел си имам и не си търся нов,но пък излизам само с него и негови приятели  Rolling Eyes
Идейки за "хев фън"  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 125
какво е хев фън?

# 44
  • Мнения: 1 290
have fun = забавлявам се

Общи условия

Активация на акаунт