Протеолитичните ензими - следващото прикрито "суперлекарство"

  • 278 615
  • 1 133
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Аз тествах серрапептазата при малкия-НЕ ПОМАГА! давах му я 3 дни но не сополите   и кашлицата не спряха и за това включих вит С и сироп за кашлица  и сега е по-добре  Praynig
feyaa ,по колко пъти и как му я даваше?
И на нас този път не ни помогна Sad. Карахме си с кашлица и сополи, цялото семейство, както си му е реда. Аз още съм зле - на оправяне  Mr. Green.
На детето давах 1-2 пъти на ден, а на възрастните по 3 пъти на ден, не разтворени.

# 1 111
  • София
  • Мнения: 1 326
Хремата на сина ми му мина за 3-4 дена ( беше много силна), давах му серапептаза 1-2 на ден, разстворена в малко сокче...не съм сигурна колко му е помогнала, защото давах куп други имуно стимуланти...важното е ,ч е минахме без лекарства  Simple Smile

# 1 112
  • Мнения: 800
albidr - тази тема съм я започнал аз, но в нея са писали няколко стотин души. Впрочем, това е целта на форумите. Ако искате ясна теза с увод, изложение и заключение - търсите книга.

Когато някой поиска да му се изготни резюме защото темата стана много дълга, се сещам за "Война и мир" - как би звучало едно желание да се напише резюме...

В тази тема всеки се интересува за своите проблеми и споделя (или не споделя) впечатленията си. Един  има фиброаденом, друг тинитус, трети - определени репродуктивни проблеми. Аз не знам как биха се отразили успехите при лечението на шум в ушите върху преодоляване на репродуктивни проблеми, например.

Не мога да задължа хората да пишат на всяка цена. Ако искат - пишат, аз отговарям. Това е.

Защото е форум.

Bobka и Solar Wind - няколко пъти коментираме, че при вирусно заболяване ензимите не помагат. Тъй като предварително не се знае - давате серрапептаза до 3 дни и ако не се оправи, значи стама въпрос за вирус.
Но имате шанс да избегнете лекарствата.

# 1 113
  • Варна
  • Мнения: 85
Извинявам се за спама но има ли и други, които още не са си получили пратки от iherb поръчани 12.04. или съм само аз ?? Shocked

# 1 114
  • Мнения: 800
Не си, не си само ти...

Виж "Най-изгодния сайт за доставка на хранителни добавки от чужбина" в "Пазаруване от чуждестранни сайтове"

Спокойно, ще дойдат..

# 1 115
  • София
  • Мнения: 1 057
Ние също чакаме поръчки от 12.04., 26.04., 27.04., 30.04., и от 01.05

# 1 116
  • Мнения: 113
Ох, успокоихте ме!  Joy Такмо си мислех, че съм най-голямата "късметлийка"! И аз си чакам поръчката от 12.04. Mr. Green

# 1 117
  • Варна
  • Мнения: 232
Да се похваля получихме ензимите (те са за колежката) и естествено започнахме с Папая за смучене е няма такъв кеф  Mr. Green просто си усещам зъбите като след усърдно търкане със сода  Grinning и това само от 1 път, а колежката ми вече се отърва от кафявите петна от вътрешната страна на зъбите и отказва да си мие зъбите вече със паста  Crazy За останалите ензими ще изчакаме да видим как ще подействат - дано да имат същия ефект  Mr. Green


п.п когато попаднах на тази тема беше достигнала вече до 60 стр. ако не и повече и поради невъзможността да я прочета наведнъж съвсем старателно си я принтнах и започнах по лека лека да изчитам (като старателно отбелязвах нещата които представляват интерес за мен) и още се връщам към тях. Изключително много благодаря за тази тема на PinkPanther  Heart Eyes 

# 1 118
  • Мнения: 800
Моля, всички, които още не са си получили пратките, поръчани преди 16 април, да посочат датата и LJ номера.

Ще напиша един по-остър и-мейл в който ще посоча всички непристигнали заявки.

Това до края на седмицата...

# 1 119
  • Мнения: 14
Здравейте, време е отново да споделя какво се случва с моя псориазис. Вече съм напълно сигурна, че плаките изтъняха на пипане, когато много ме засърби и ги разчеша, падат малки и тънки люспи, а не дебели и големи както преди. Възможно е някои по-малки участъци даже да са изчезнали, така ми се струва, но за съжаление продължават да се появяват нови петна тук-там, това е напълно сигурно и ме разстройва.
/Много ми се иска да помоля за малко повече любезност и внимание, не разбирам защо сме груби един към друг, някои от пишещите тук са истински страдащи - само няколко добри думи са като балсам на рана./
Пожелавам на всички слънчеви и весели празнични дни!

# 1 120
  • Мнения: 800
morgentau - тъй като едва ли някой помни кой от какво и с какво се лекува, ще припомня, че при всякакви системно-кожни проблеми трябва да се приема задължително и вит.Д, рибено масло и GLA. И отказ от олио!

Съжалявам ако се повтарям...

Всички ние се радваме на успехите ти. 
 

# 1 121
  • Мнения: 572
Моля, всички, които още не са си получили пратките, поръчани преди 16 април, да посочат датата и LJ номера.

Ще напиша един по-остър и-мейл в който ще посоча всички непристигнали заявки.

Това до края на седмицата...

Пинки, забутани са по складовете покрай историята с вулкана. Моята и на приятелката ми от по-късна дата дойдоха. При поръчките от френския Ларедут често се получава така, идват първо от по-късни дати, а след това от по-ранните.

# 1 122
  • Мнения: 800
Основната дискусия е в "търговската" тема. Целта е да изпратим на айХерб писмо със списък на 20тина неполучени поръчки и да провокираме тяхно питане към пощите там.

Защото ние друго не можем да направим.

# 1 123
  • Мнения: 0
Здравейте!Аз съм мъж и никога не съм вярвал,че мога да се регистрирам във форума-БГ МАМА,но прочетох темата и ми се видя доста увлекателна.Поздравления Пинки за нещата които пишеш!Аз също имам сериозен здравословен проблем и ще се радвам ако можеш да ми дадеш някакъв съвет.Аз имам хронични мускулни травми причинени от спортуване и впоследствие неправилно лечение.След като прочетох нещата които си писал започнах да пия Бромелаин по 1 грам,Серазим на Бодифлекс по 2 таблетки.Освен това вземам и по 2 таблетки Инфламма лес.Те съдържат в себе си много ензими,както и бозвелия,куркумин ,кверцетин и още няколко други вещества.Добра ли е според теб комбинацията?Какво ще ми препоръчаш да правя?Защото проблемите са наистина сериозни.

# 1 124
  • Мнения: 227
Pinki, ти "набримчи" ли вече iHerb Laughing?  Получих мейл от тях и ме питат дали и кога съм си получила доставката... Та викам, това ще да е отговор на твоят имейл bowuu

Общи условия

Активация на акаунт