Само дюканските хора висят посред нощ на балкона- 218

  • 33 438
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 110
   зоранаааа, smile3501 newsm51

# 706
  • Мнения: 24
*clara* защо не опиташ да се бориш с косопада с шампоани, ампули за косопад и ако трябва народна медицина. Аз лично съм чувала някой мои познати ,които са надали килограми от бирената мая след време. Аз също го имам този проблем от време на време, но никога не съм пребягвала до взимането на хапчета за това- взимам си медицински шампоан, дори съм си обливала косата с оцетена вода за заздравяване на корена. Нека все пак и другите момичета да ти кажат.
За мен  smile3515 +0,200, да идва цикъла, че вече почвам да се нервя с това танцуване на Кантарев  долу -  горе.

# 707
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добра ви вечер  Hug Hug Hug
     Няма ли да свършват тези празници, че да си се събере стадото пак на полянката... Много празно е в темата тези дни, чак нямам стимул да ставам за работа сутрин...
     За това пък с удоволствие ще ви пожелая една красива, нежна и режимна нощ, че даже и песничка за лека нощ ще ви пусна освен традиционното спящо космато зверче  Hug Hug Hug

                                                                               

# 708
  • Мнения: 1
 Zorana,невероятна си! продължаваѝ в същия дух и дълги години се наслаждаваѝ на това страхотно тяло. smile3501 страшен стимул си.Ако ми се прияде нещо нережимно ще поглеждам снимките ти и съм сигурна.че поривите на лакомия ще се изпарят. Clara наблегни на маските за коса,конските витамини варшат чудесна работа(не се пият) дано скоро пребориш този проблем успех в свалянето. желая на всички дюканки спокоѝна нощ и много минуси Hug                                                                                   

# 709
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добро утро  Hug
     Колкото и да не ви се вярва, е средата на седмицата, работната де  Wink Да пийнем по кафе, да я преполовяваме и да запразняваме, че и без това така не ми се работи... Дядо Мраз не може ли да ми подари един заможен асансьорен техник... newsm78 hahaha Joy

                                                              

     Nimowe, честита месечинка  Hug
     Аз вчера май обяснявах как ще боря плюса от филетата..., ама явно той ме е преборил, при това геройски  Embarassed Направо се втрещих тази сутрин при срещата с мосю льо Кантар - 78.900. А днес се очертава да хапвам едно пиле със зеленчуци, което пусна такова количество мазнина докато го готвех, че хич не ми се мисли какво ще видя утре.. Thinking Знам си аз, че не е празна заплаха намерението ми от понеделник догодина да наблегна една седмица на водоплаващите твари..., пък ако ще да засвяткам в тъмното  Crossing Arms
     Намрънках се, белким има ефект някакъв, че не ми се търси техник вече, квалифицираните са ги окупирали отдавна...
          Усмихнат, красив, изпълнен с празнични емоции ден ви пожелавам  Hug Hug Hug
          Всъщност, ето и нещо за събуждане подарък от приятел  Wink

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 06:33 от mimensita

# 710
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Добро утро.
mimensita благодаря, че всяка сутрин се сещаш да ни почерпиш с по кафе и сладки  Hug
Аз тези дни отчитам минусчета и чак не мога да повярвам след 4 дни ПЗ, но страшно се радвам.
Явно покрай празниците форума се е поопразнил, та работещите ще си правим компания  Grinning
Лек и спорен ден.

# 711
  • Мнения: 1
добро утро, Nimowe честита ти месечинка продалжаваѝ в същото  темпо  имаш завидни резултати до момента newsm10.mimensita,благодаря за кафето,на всички момичета прекрасен и отслабващ ден Hug

# 712
  • Мнения: 1
Днес правя 2 месеца с вас и кантарев решил да ме зарадва... 84.5! Аз 86 бях казала до нова година, но... не се оплаквам много много.  Embarassed
Мерси много за подкрепата и за поуките. Прегръдки и целувки на всички!  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

Днес ходих и на изледвания и резултатите ми ще излязат или довечера или утре следобяд. Всичко си погледнах (кръвна картина, Ferretin, захар, холистерол, липидиа (не знам как е това на български), LDL, HDL, TG, UA и желязо. Ще докладвам щом излязат и някоя докторка да земе да ми ги обясни...  Praynig Praynig Praynig

Мименситке, тея плаващите твари (как се смях като го прочетох това) сигурно ще ти се отразят добре.  bowuu bowuu  bouquet

Jenusha, слизай от балкона ... Praynig

# 713
  • Мнения: 7
Здравейте!  Laughing
Имам отвратително претоварен работен ден, който почна още снощи по телефона, малко след края на вчерашния. Добре поне, че ме оставиха да спя нощес. Ама така е, трябва да си заработим, задето нямахме 13-та ...
Мечтая си усилено по-скоро да стане утре следобед и да си се прибирам.
Но дотогава да се справим с напрежението с нещо свежо: http://www.youtube.com/watch?v=pBI3lc18k8Q

# 714
  • Мнения: 63
Nimowe , честити ти два месеца   bouquet  Стискам палци за идеални изследвания  fingerscrossed
Адреналинка, и на теб честита месечинка  smile3525 Хубав пост  thumbsup
По темите от вчера:
Мастърче не се притеснявай толкова за бързото сваляне на Госпойца Димитрова. То дано не продължи с тези темпове, де  Praynig Тя първото кило го свали аз един ден, така че сигурно е вода  Peace
Но определено бързото отслабване е вредно за бебето, защото отделените токсини преминават в кърмата и няма значение 30мл или повече приема - все ще изпие това, което изхвърля отслабващото тяло  Peace
Клара, не разбрах окончателно ли си спряла да кърмиш или все пак сучете по малко  newsm78 Ако има дори и едно сукане, ти препоръчвам олекотена фаза. Аз съм пример, че сваля и с нея  Peace
Относно кафето, не е забранено, нито нес, нито еспресо. Бирената мая също не е забранена (мисля) и преди време много се коментираше ... , ама кат' не помня за какво ставаше дума  newsm78

# 715
  • Мнения: 19
Благодаря ви за отговорите момичета.
Gardenia имахме по 1 кърмене сутрин, но след него дохранвах та реших да спираме щото няма смисъл.
Аз на кантара още не съм се качвала мисля да направя 4-5 дена и тогава да проверявам има ли резултати някакви.
Бягам сега да видя някоя и друга рецепта че съм ги позабравила ( не че в първа фаза има кои знае какво разнообразие )  Crossing Arms...

Да питам и за албумчето ви има ли парола за да се качват снимки?

още нещо да питам ( извинявам се ако ставам леко досадна с въпросите си ).
Гледах сега рецептите и в тях ( за 1 фаза говоря ) се срещат кисела краставица, лук и чесън. Да разбирам ли че са позволени ( защото в заглавната страница пишеше без зеленчуци на този етап ) .

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 13:37 от *clara*

# 716
  • Мнения: 7
*clara*, добре дошла и от мен!
Краставичките, лукът и чесънът са позволени в ударната фаза и П дните в малки количества, като подправка. Това значи едно малко корнишонче, ситно скълцано, за вкус на соса. Или малка главичка лук, колкото си слагаш в нормална манджа, но не и пиле лучена яхния примерно. Това се има предвид и те съветвам да се възползваш от възможността, защото лукът и чесънът се отразяват добре на перисталтиката.
В албумчето ние не можем да ровим, повечето сме си направили свои, направи и ти така и ще очакваме с нетърпение първите ти снимки.
Nimowe, честита месечинка!  Hug

# 717
  • Мнения: 1 731
Здравейте ,мацки. Party Party Как я карате ,а ?
Аз съм супер. Flutter След протеинов ден бях сутринта 58,200 ,нещо направо уникално за мен .Ей,много съм щастлива ,че се справих с килцата,че ходя на танци ,че успешно задържам ,че не ми се отразяват фатално галите . Днеска имаме репетиция и после малко банкетче пак с много хора и ръченици. Party Party Та чувствам се добре. bowuu
Сега да поздравя първо Nimowe с месечинката ,да и честитя страхтония резултат.Виждаш ли ,мила,режима си действа и резултатите ти от изследванията ще са супер.Повярвай ми.  bouquet Hug
Адреналинка и на теб честита ти месечинка и браво за прекрасната четвърта фаза.  bouquet Heart Eyes Продължавай да споделяш как върви при теб ,за да не се плашим от четвъртата.Един ден все се надявам ,че ще стигна до нея. Joy
Марпълче,стискам палци да се справиш с работния график и поздравления на половинката  Hug .Упорит излезе твоя мъж.Моя прави някакви схеми ,да видим докъде ще го докарат.Уж ограничил храната и повече спортува. newsm78
мименситка тигани искаш ли? Joy Явно техника не върши работа. newsm78
Клара ,за косопада тривитаминола най помага. Peace Hug
Това е от мен засега .Ставам да слагам почерпката в торба.
А на вас ето малко от нея:
Вкусни мъфини :
чайче :
и разбира се водичка:

# 718
  • Мнения: 19
Благодаря ви много Marple, tonnny   bouquet...

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 14 084
Момичета, и аз искам да питам нещо. Тъй като не бях добре тия дни отидох на лекар, та диагнозата не е никак добра. Да успокоя, че няма нищо общо с режима - някаква пневмония със странични ефекти, но нищо общо нито с белтъчините, нито с Дюкан. Та лекарката искаше да ми предписва лекарства за уриниране. Това доста ме учуди, защото не се оплаквам в това отношение. Казах, че ще увелича водата, а тя ми каза да направя точно обратното. Което наистина ме хвърли в размисъл. Аз лично не се разболявам и с изключение на един хепатит преди 15-тина години това е първата ми среща с медицината, но досега винаги, когато децата ми са били болни е препоръчвано повече течности  newsm78 Някоя да има мнение по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт