Само дюканските хора висят посред нощ на балкона- 218

  • 33 429
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 141
Относно задържането на вода, явно Вещи събира вода не в тъкани, която се изхвърля с прием на много вода, а в телесна кухина, в случая май че е перикарда, така че - по-малко вода и задължителен мек, щадящ диуретик. Вещи, лесно и бързо оздравяване. Новата година да я посрещнеш здрава!

Луси, много, много се радвам за коледния ти подарък. Ние също загубихме нашето кученце, но след по-малко от седмица ни подариха кутренце бебе. От друга порода. Аз май че съжалявам, че не е НОК-че, но пък е лабче. Такава радост е. Луси, как ще се казва новата красавица? Предлагам ти Ноела.

Гарденийка, нека и твоето коте бързо да оздравява, те имат по 7 живота, твоето писенце е още малко и ще се справи.

Весели празници и режимни  thumbsup

# 736
  • Мнения: 850
   Здравейте , прекрасни ! Отдавна не съм се вясвала .... бяхме при свеки , насам натам странствахме и последните 3 дни се пренасяме ... добре че сме почивка ! Горе долу се понаредихме и така ... !

  При мен нещата са горе долу добре, на кг има малко завишаване , но се надявам 3 стриктни П дни след нова година да поправят стореното ! Така със сладкото по коледа е ясно че се прекали , но пък не съм очаквала , че аз най-голямото трезве ще се пропия , наблегнах на домашното вино червено и леко газирано  Blush ! Това е... казах си мъката  ooooh!
 
 Целувки на всички и много много весела Нова година !    Heart Eyes Hug

# 737
  • Мнения: 1
Здр  bouquet Hug Вещи пожелавам ти скорошно оздравяване  Wink А за мен: продължавам да свалям   Praynig Party и сигурно вече ставам досадна с моите въпроси, но по-добре да попитам отколкото да оплескам нещо  Rolling Eyes доколкото четох  Дюкан позволява да се поглезим веднъж седмично с малко торта  #Crazy въпроса ми е за коя фаза става въпрос. Не за друго, но не може ли да заместим тортата с малко плодове, не ме разбирайте погрешно нямам предвид че е задължително, но след като е позволено с торта може би може с малко плодове и пресен сок (мн се изкушавам  Embarassed ). Та това е моето запитване към по-опитните с диетата, а дори за новогодишната нощ може и чаша шампанско вместо плодовете  Confused за здраве

      ГГЗ  Joy  Надявам се да има мнения по въпроса

# 738
  • Варна
  • Мнения: 276
Вещи, миличка, пожелавам ти от цялото си сърце много бързо да оздравееш! Hug Hug Hug

Люска, по Коледа явно наистина стават чудеса!честита ти радост! Hug

Гарденийче, да се оправя и твоето писанче по- бързо! Hug

Шуши, в ново жилище ли се местите?ех, че хубавооо! Heart Eyes

Марпълче, браво за помръдването!да поздравиш и твоя Ники от мен, сериозен дюканец излезе! ама как няма с такава страхотна половинка до себе си!

Адреналинка, Нимове, честити месечинки, милички!

ооох, аз така съм се поогалила последно време! да минава тая нова година, че да се захващам сериозно! сума ти и килограми свалих, сега едни 7 ми се опъват и то много здраво! мотам се с тях вече месеци!ааааааааа! Crossing Arms

на всички ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА! ОБИЧАМ ВИ!

# 739
  • Мнения: 1
Lolyyy.парче торта може единственно в 3та фаза и то на гала вечеря Naughty.плодовете  и шампанското  също не стават за 2ра.

# 740
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добра ви вечер  Hug
     Подпукахте ли вече трапезата за Новата година  Wink Аз хем няма да съм в къщи, хем готвя като за последно и все нережимности... Добре, че има печени чушки и пилешки пържолки, та няма да остана гладна, но как ще устискам на другите благини...  newsm78 Подозирам, че ще се придържам кам чърчаловата мъдрост за изкушенията и после ще си бия главата в стената...  Embarassed, но това е положението.
     Lucie, много ме зарадва с кучето, което ви е намерило. Точно си е като дар за Коледа  Hug
     Ще ми се да кажа, че отивам да спя, но не би - една питка втасва и ме чака да я пека, а се чувствам така, иде ми да правя това и искам само да се гушна като това мъниче

                                                                                       

          На всички пожелавам една спокойна, красива предпразнична нощ, изпълнена с много положителни емоции  Hug Hug Hug
     И разбира се, понеже е последния работен ден, въпреки че не е петък, ще ви предложа едно протеинче, сигуно последното за тази година  Wink Грабвайте го

# 741

Общи условия

Активация на акаунт