The Vampire Diaries-„Добрият,лошият и неориентираната„ 4 тема

  • 34 925
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Аз все сиии мисля, че има между между тях ., все прегръща само нея , когато правят снимки на всички , сега се и движат заедно насам натааам  Mr. Green Mr. Green

# 46
  • Мнения: 4 706
Аз все сиии мисля, че има между между тях ., все прегръща само нея , когато правят снимки на всички , сега се и движат заедно насам натааам  Mr. Green Mr. Green
И аз за това се чудя  Mr. Green  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 18
И аз сега се поразрових,освeн снимки на които са заедно по парита никакви други подозрения не виждам...

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 20:57 от Slaveicheto

# 48
  • Мнения: 116
Много сте бързи, докато се обърна и вече нова тема....
Вчера на един дъх прочетох трета книга и много ми хареса...
Наистина поредицата става все по-хубава с всяка следваща книга
и доста изненадвща...
леле тази писателка не си поплюва Simple Smile

# 49
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
А и все се каня да ви питам гледали ли сте Турнирът-там участава Ian-много гадна роля...
та мисълта ми беше,че част от филма е сниман в България (то си и личи)
От една сцена с него си мисля,че той е бил в България.
Понеже мястото кадето е той ми е много познато...не издържах да го изгледам...


Това звучи интересно,ще го потърся.Но пък нищо конкретно не казваш,заслужава ли да се гледа  newsm78

# 50
  • Мнения: 17
Много сте бързи, докато се обърна и вече нова тема....
Вчера на един дъх прочетох трета книга и много ми хареса...
Наистина поредицата става все по-хубава с всяка следваща книга
и доста изненадвща...
леле тази писателка не си поплюва Simple Smile

Бела, напълно съм съгласна с теб, на мен лично "Яростта" и "Тъмно обеднение" са ми любимите от поредицата, поне за сега  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 18
Това звучи интересно,ще го потърся.Но пък нищо конкретно не казваш,заслужава ли да се гледа  newsm78

Филмът е добър,в сравнение с останлатие ,който съм гледала снимани в България.
Разказва се за един турнир,в който играят всеки срещу всеки и се избиват,накрая който остане жив е победителя.А през това време заможни хора залагат кой ще оцелее и то играят с доста големи суми.Но има доста стрелба и нищо съществено!

Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 14:33 от Slaveicheto

# 52
  • Мнения: 4 706
Сняяяяяяг заваля и при мен  Mr. Green Mr. Green  newsm44 newsm44 smile3501 smile3501 smile3508 smile3508 Ill smile3509 photo morning kaffeetrmker_2  food010 cold

# 53
  • Мнения: 18
Снощи гледах един филм,
в който Нина Добрев изпълнява главната роля- Hearts of War/The Poet.
Много съм впечатлена!Ако имате възможност гледайте го!Има го в арена със субтири.
Не мога да повярвам,че ми е наборка

# 54
  • Мнения: 4 706
Купих си втора книга  Mr. Green и започнах да я чета Simple Smile

Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 21:18 от morela allan poe

# 55
  • Мнения: 2 897
Днес видях тройката (Нина, Иан и Пол) на сесията въпроси и отогвори в Лондон, страшни сладури са.. смяла съм се с глас Heart Eyes Ръкувах се и ме представиха на момчетата.... ех... Heart Eyes Фен съм на Здрач сагата, но Дневниците ги бият по задружност и чувство за хумор Hug

# 56
  • Мнения: 1 558
Добро утро Hug

Днес видях тройката (Нина, Иан и Пол) на сесията въпроси и отогвори в Лондон, страшни сладури са.. смяла съм се с глас Heart Eyes Ръкувах се и ме представиха на момчетата.... ех... Heart Eyes Фен съм на Здрач сагата, но Дневниците ги бият по задружност и чувство за хумор Hug

Аууу не можеш да си представиш колко много ти завиждам....съвсем благородно разбира се  Wink

# 57
  • Мнения: 116
Днес видях тройката (Нина, Иан и Пол) на сесията въпроси и отогвори в Лондон, страшни сладури са.. смяла съм се с глас Heart Eyes Ръкувах се и ме представиха на момчетата.... ех... Heart Eyes Фен съм на Здрач сагата, но Дневниците ги бият по задружност и чувство за хумор Hug

завист, зависти, завист
 Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 897
Ето тук има снимки http://photos.twilightladies.com/thumbnails.php?album=1479 не са с много хубаво качество, определено имам нужда от нов фотоапарат Crossing Arms

Снимки от самата "близка" среща нямам, но бяхме бекстейдж за малко и ми беше неудобно да извадя апарата, защото бяха доста заети, дърпаха ги поне 4 човека за кратко интервю и не искахме да се натрапваме.. а и по-важното е, че запечатах момента, защото бях ужасно концентрирана, за да запазя mental image поне.. как не гръмна този мозък.. не знам Mr. Green Като се запознавах и с двамата и двамата се представиха (да защото аз не знам кои са нали.. хехе..) "Аз съм Иън", "Приятно ми е, аз съм Дени", "Дени?", "Да." Много ли е нелепо, че съм ентусиазирана от факта, че ми произнесоха името.. тоест то е.. но колко точно.. hahaha

И тук да кажа.. Робърт кой? Здрач какво? Момчетата от дневниците са невероятно забавни, красиви и симпатична, а Нина е просто страхотна.. красива.. мила.. земна..

Ех Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 4 706
Ето тук има снимки http://photos.twilightladies.com/thumbnails.php?album=1479 не са с много хубаво качество, определено имам нужда от нов фотоапарат Crossing Arms

Снимки от самата "близка" среща нямам, но бяхме бекстейдж за малко и ми беше неудобно да извадя апарата, защото бяха доста заети, дърпаха ги поне 4 човека за кратко интервю и не искахме да се натрапваме.. а и по-важното е, че запечатах момента, защото бях ужасно концентрирана, за да запазя mental image поне.. как не гръмна този мозък.. не знам Mr. Green Като се запознавах и с двамата и двамата се представиха (да защото аз не знам кои са нали.. хехе..) "Аз съм Иън", "Приятно ми е, аз съм Дени", "Дени?", "Да." Много ли е нелепо, че съм ентусиазирана от факта, че ми произнесоха името.. тоест то е.. но колко точно.. hahaha

И тук да кажа.. Робърт кой? Здрач какво? Момчетата от дневниците са невероятно забавни, красиви и симпатична, а Нина е просто страхотна.. красива.. мила.. земна..

Ех Heart Eyes
УАУ, страхотно!

Общи условия

Активация на акаунт