Жената Лъв - 13-та част!

  • 14 292
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 6 210
Мда, казали са нещо такова за Варна по новините. Толкова ли е страшно положението при вас?

# 691
  • Мнения: 737
Беше странно времето цял ден........................

# 692
  • Мнения: 737
Ехоооооооооооооооо
манинииииииииииииииииии кво справите бре?
Жу да не си погнала любимият?

# 693
  • Мнения: 699
Леле за 2 дни сте изписали темата. Някой да подготвя нова.

Реа, очаква се да има поледици, та са решили да е неучебен ден, като чух по новините и веднага за теб се сетих, няма да ходи на работааааа, нали искаше да си вкъщи и ей го на сега, ще си седиш. Междудругото и на мен ми потекоха лигите от кекса, а сега се пазя да не ям такива неща и понеже четох много и не запомних нищо таааааа........ забравила съм.  Embarassed

Аз още съм без дете, не мога да повярвам, даже не са звъняли по тел. Май ще вляза да се изкъпя и да се приготвя за утре. Чудя се какво да обличам, казват, че ще е мнооого студено. И заледено.
 smile3546  newsm37 ей това ме чака сега.

До после.

# 694
  • Мнения: 737
hayasy признавам си , че са ми странни симтомите ти........ newsm78 може би защото не съм оставала без ДЕЦА за дълго  newsm78, НЕЗНАМ , знам само , че когато съм сама се наслаждавам на спокойствието, уюта, тишината, мързелуването и мъжа........ Mr. Green Лятото бях 2 месеца без деца ( по принуда дет' се казва, но за мен беше неверочтно ...... Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes) Ако ми е натъжавало, съм си мислила , че децата ми са на добро място и само хубави неща може да има се случат.  Simple Smile

Деско , кво правиш МА майка? Викаше - стискай , стискай, и аз стискам , стискам , а нищо не се поФали?  Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 9 776
Кой ще пуска нова тема Rolling Eyes?

# 696
  • Мнения: 737
Кой ще пуска нова тема Rolling Eyes?
Ти  Mr. Green ама има още 3 страници  Mr. Green

# 697
  • София
  • Мнения: 6 210
Кой ще пуска нова тема Rolling Eyes?
Ти  Mr. Green ама има още 3 страници  Mr. Green
bowuu тъкмо да се подготвиш, докат ние ги изпишем!

# 698
  • Мнения: 577
Не съм  Confused разтриват се с баща си и си пишат букви по гърба.Василаки  де-будаличка,от 1 час пише ли пише  LaughingЕй сега го погвам да спи,че утре няма вдигане.

Оххххххххх нагледах се на красоти  Flutter Вижте какви софри правят хората :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=435395.msg13534607#msg13534607

# 699
  • Мнения: 737
Жу ако сложа такава софра - никой няма да я проба  newsm45, затуй не ги правя  newsm47

# 700
  • Мнения: 9 776
Кой ще пуска нова тема Rolling Eyes?
Ти  Mr. Green ама има още 3 страници  Mr. Green
bowuu тъкмо да се подготвиш, докат ние ги изпишем!

Хич не ме и спрягайте даже Crossing Arms. Не разбирам и нямам време сега да се уча. Виж, Венчето по-вдява Mr. Green. Айде, моме Laughing.

И да ти кажа, мнооооого си права за викането. Много викам Rolling Eyes. И най-вече силно. Е, на Ник не, разбира се. Ама другите ми хора яко го отнасят Whistling. да не би да е от зодията? Е, чета и Норчето се карала Mr. Green. Ама само тъй. Контрол си требе bowuu.

Жу, иска се голямо фантазе за тая работа. И свободно време повечко.

# 701
  • Мнения: 9 776
Аз, между другото, правих сладки Embarassed.

# 702
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз, между другото, правих сладки Embarassed.
Просто бях сигурна, че ще свършиш тая работа  Joy  Hug!

Жу, пък аз, ако спретна такава софра, нЕма да дам на никой да ми хапне творенията  Mr. Green!

# 703
  • Мнения: 577
Аз съм решила-прасето ще го направя -`руло стефани е ` и отгоре картофено пюре!
Офффффффф ако ви кажа какво пиле пълнено правя без да нарушавам цялостта на кожата,демек без кокалите,нарязвам мръвката-пълня отново и то си става ,като от грила взето и се реже с ножа .........взех им ъкъла миналата година.
Видях го от една рускиня,имаше предаване`Вкусната вечеря`.

# 704
  • Мнения: 9 776
Аз пък мисля, че трябва да се спра вече #Crazy.
И да почвам да мисля за Бъдни вечер Crazy.

Жу, звучи страхотно, ама много сложно ми се види бре ooooh!. Хич не си падам по манджите Rolling Eyes. Някой път ми стават, на другият път - не Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт