Жената Лъв - 13-та част!

  • 14 291
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 849
Пак сте се разписали... И у нас мъжо само влиза и излиза цял ден, викам му поне изтегли някой лев да имаш в джоба като се прибираш, че така си ходи.

И аз си повиквам, ама кой ли ме слуша  Mr. Green

Сладки не съм правила, един кашкавал на фурна сложиш със салата и туй беше.

# 706
  • Мнения: 577
Пол,това не  е манджа.Лесно става и е ефектно.  Wink Но аз я гледах в ръцете ,като го прави.Ако намеря старите предавания на `Вкусна вечеря`ще ти го покажа.

# 707
  • Мнения: 737
И да ти кажа, мнооооого си права за викането. Много викам Rolling Eyes. И най-вече силно. Е, на Ник не, разбира се. Ама другите ми хора яко го отнасят Whistling. да не би да е от зодията? Е, чета и Норчето се карала Mr. Green. Ама само тъй. Контрол си требе bowuu.
Викам силно и гласно и Ич не ми пука, щото е след негативна натрупана емоция  Mr. Green . По принцип обичам да контролирам и лошото е , че не вярвам и всичко ми е под подозрение. Обаче сега се мъча да съм дебил и да не обръщам внимание на 90% КВО СТВА ОКОЛО МЕН , НО ПУСТО мога да съм дебил само на 40%  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 699
Реа, много рядко ми се случва да съм без дете, свекърва ми е далече, идва на 5-6 месец за събота и неделя. Майка ми е много страхлива и я взима за по 1-2 часа, през които ми звъни през 10 мин. Отделно работи и през седмицата се прибира късно и не си правя устата и за 10 мин. даже. А живее 2 етажа под нас. За 2 г. и половина, един ден детето не е било без нас, никога не е спала без нас. Решила съм на пролет да я пробвам да я оставям за преспиване при майка ми.

Да ви кажа честно и аз съм лъвица и не се различавам, викам, аз съм лошата вкъщи, пусто контролиране.

Ей ги идат мойте, аз бягам в банята.

# 709
  • София
  • Мнения: 6 210
Абе аз, ако не се развикам, все едно не съм се изказала  Mr. Green! Не случайно в нас ми викат старшинката  Crazy!

# 710
  • Мнения: 737
hayasy   Лъв , лъв око не вади  Mr. Green 7 години , не ме отмени никой, ама нали не е това целта,..........родила съм ги ще си ги гледам................даже за да не затъпея тутално записах следдипломна квалификация - педагогика, ей така........някои нещо да ми оцени..............щото у дома никой нищо не оценява...........
Вени хубавото ни е на нас , че квото душа сака това прави ( ееееее и мъже такива сме си намерили........да си мислим , че ни слушат   Wink)

Май хубавото е ДАМИ, че квото и да е - бързо НИ минава..............

Последна редакция: нд, 20 дек 2009, 22:24 от ReaNora

# 711
  • Мнения: 9 776
Да ти кажа, Норче, хич не ми минава бързо ooooh!. Днес цял ден съм нещо крива. И даже мисля да отивам и да си лягам. Мъжа ми е тука, ама и той ми е крив и хич го не ща Crossing Arms.
Лека, мацки Heart Eyes!

# 712
  • Мнения: 668
И аз много викам  ooooh! После ми става гадно и така. Пък нали знаете, че и мъжо е Лъв. И понякога взаимно си викаме  smile3514

# 713
  • Мнения: 737
Споко , Пол на всички ни е криво нещо...........ама си поела правилният път (СПОРЕД МЕН) аз така правя като не мога да ги търпя - лЕгам и спя.................

# 714
  • Мнения: 9 776
Яд ме е, че душата си вадя по цял ден, и всеки ден /даже не смятам сладките, които изпонаправих Mr. Green/, и къде викаш, никой не те оценява накрая. И като вземеш да се нервиш от това, ставаш егати лошото чудовище ooooh!. Искал мили думи Shocked. Че то и аз искам, ама няма пък Crossing Arms.
Уф, ша ходя да си лягам, че почвам да се ядосвам на нова сметка ooooh!.
Обичам ви Heart Eyes!

# 715
  • Мнения: 737
Пол и ние те обичаме...........живота е хубав ................. Wink и аз днес се чувствам като теб сега.....................ама си казах вълшебните думи  Mr. Green

# 716
  • София
  • Мнения: 6 210
Абе да ви кажа, най-гадно ми беше оня ден, когато детето се прибра от училище и разгледах картичката, която е направил. В нея пишеше, че си пожелава здраве за тати и да му мине крачето, а също така и мама да му се кара по-малко  Sad  Blush... По принцип гледам да се контролирам, когато се отнася за сериозни неща, и да разговарям с детето, а не да му крещя, за да не го стресирам, но понякога си изпускам нервите!

Ками, опитай се да не страдаш много за малкия мишок  Hug! Пожелавам ви да изкарате хубаво, а другата година, да се върнете в Египет, но с него заедно  Heart Eyes.

# 717
  • Мнения: 737
Лека и спокойна от мен, ще си лЕгам , че съм гроги..........
до утре , до утре .................в късният спектакъл.............. Hug Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 737
Добро утро сладкишчета   bouquet
Айде пускаите кафето, че да не ви пусна от мойте късичките  Mr. Green

Днес съм си у дома, а от сутринта е пекнало едно слънце........егати странното време....... Crossing Arms можеха децата да учат, ама..............

# 719
  • Мнения: 577
Айде,Рея,кЪт си рекла да пием кОфе  Wink

Тук беше -2гр.,сега е -1........сняг няма ! Naughty Да не си мислите,че ни е огряло тази нощ  Crossing Arms
Мхмммммммм даже слънчице се мъчи да пробие.

Общи условия

Активация на акаунт