Жената Лъв - 13-та част!

  • 14 275
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 737
Аре Жуууу мерси за кафето ..........а бисквитка или вече не черпите?  Rolling Eyes
Дека си МА Чочке да туриш от твойте трапези безсрамни  Mr. Green Heart Eyes Hug
Айде момичета кокичета ставайте.
Пол бързо идвай да кажеш вчера кво измайсторихте с момичето си? Да видим даже ,,,,,,,,,а и ми се искаше да ти разгледам малко снимки, може ли? Къде да гледам, а?

# 721
  • Мнения: 577
 Joy Joy Joy
Ейййййй ,Ненаситницеееее, Joy Joy Joy

Вземи това

# 722
  • Мнения: 737
Такива сме ние лъвовете - грандомани  Wink Laughing, благодаря, че и мн диетична си я избрала закуската  bowuu

# 723
  • Мнения: 577
Китката  също е важна  Laughing
Аз искам да ходя по магазините,но съкровището още спи  WhistlingА детето трябва да го взема в 12,дали ще успеяяяяя?Искам да отида до Джъмбо но нямам представа дали ще ми се върже на ъкъла  newsm78 Къде го изпериха тоя магазин на другия край на града ,имам чувството,че  е по-близо до София,отколкото  в Пл-в. Crossing Arms

# 724
  • Мнения: 1 849
ДобрЮ Утро, дами! bowuu Много топло при вас, тука (-11), че и слънце пече  Mr. Green Нощес е било (-16). Прозорците имат цветя от студа, сякаш сме на село. Мъжо се чуди, как Шъ запали колата, хем вчера я пали на 2 пъти.

Да се отчета, купих всички подаръци, даже 1 за себе си - едни дънки, че другите - не стават  Blush Баткото стои цял ден с новия суичър и как Шъ мине за подарък от дедо Коледа  newsm78

Обичам да правя бързи сладкишчета за по 10-ина минути, а бисквитките са ми много туткави, те и моите все налитат повече на сиропирани или тип кекс. Бисквитките само ги побутват. Най-обичан е ябълковия кекс или реване. Сега съм решила да правя плодово реване.

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 09:44 от M_Nik

# 725
  • Мнения: 9 776
Добро утро и от мен Hug!

Жу, закуска в леглото не съм яла никога, ама може и да дойде това време. Кат' одъртея и ме гледат у кревато hahaha.

Норче, вчера имах проблеми с шприца си Close, но не ми се пише пак за това. В крайна сметка и без въпросната хартиснала част успях да го употребя шприца и направих САМА въпросните бисквитки. Щракнах ги само заради вас набързо още снощи и ще ги кача след малко. Там са и другите ми снимки. Нещо по-конкретно ли те интересува, или просто да позяпаш?

Аз се чудя как да го вдигам моя да става и да го карам към някоя книжарница, че не съм купувала още опаковъчна хартия, и аха да не си опаковам подаръците Rolling Eyes.

Жу, ти какво имаш да купуваш?
 Иначе и тук пече яко, ама беше -14 градуса тая сутрин Shocked. Предполагам, че като напече още, снега ще вземе да се топи, и довечера пак ще стане една лизгавица ooooh!.
Другите где сте? Айде на отчет дан' ви мислим Hug.

Миленка ме изпревари Twisted Evil. Поне си сколасала с подаръците. Аз кога ще опаковам, ума ми не го побира Rolling Eyes. Трябва да дебна каката да я няма, малкият да спи, и ми се очертават точно има-няма два свободни часа следобед newsm78.
Аз и мъжо останахме без подаръци май. Ама нищо. След Нова година. Сега и без това няма как да ходя на покупки в това време.

# 726
  • Мнения: 699
Ехаааааааа, много хубава закуска и кафе.
Незнам как е по другите градове, но в Сф е много студено, колата ми е така ледясала, че няма почистване. Гърнето ми се проби яко и сега съм като самолет направо. Грейна слънчице, дано размрази колата поне.

На работа съм, после пак ще ви видя, че ме нападнаха.

# 727
  • Мнения: 737
Пол, нищо конкретно, просто дето викаш - да позяпам. Не съм те "виждала" одавна  Simple Smile
Аз ествствено сама си свърших пак работата - изпратих колет за Видин. Уж мъжО щеше да го закара, ама сутринта се измъкна тихо, тихо, ама ще му го върна аз , нал'съм злопамента. Не че неща, но кашона беше супер голям и тежък, пък аз нали не трябва да дигам тежки неща...............ама нищо де - важното е ,че отново се справих САМА. bowuu

# 728
  • Мнения: 9 776
Норче, напълно те разбирам Close. Hug

СНИМКИ

# 729
  • Мнения: 5 001
ДобрЮтро...МалИИИ...голям студ! Ужас!
Не можах да запаля колата,падна ми акумулатора...Вратите бяха замръзнали....Абе всички екстри!Брррррр.....Студено ми е и толкоз!  hahaha hahaha hahaha

# 730
  • Мнения: 3 976
Добрютро.
И аз като Хаяси съм на работа.
Какви са тия студове, бе хора?!
М Nik казваш някъде е топличко... Къде? Така както гледам на нас да не ни се провали пътуването до В-д по Нова година не знам. Thinking Уф, и в такива студове се притеснявам да не се спука някоя тръба в къщата ни там. Брат ми източва водите уж, но... то белите... А като се спука нещо нито имам техническите, нито финансови възможности да помагам в поправката. Много е трудно и направо невъзможно да се поддържа къща, в която не живееш ако нямаш пари. Разбира се съм щастлива, че я имаме и никога не бихме я продавали. Обаче си е зор.

Реа, няма дигаш тежко щом не трябва. Аааа. Мъжете са за тежки работи. И за студено време между другото. По такива пагоди те да излизат.

Аз днеска така дебело съм си се облякла. Боди, тънки блузки, но за сметка на това са 2-3 една върху друга.

Полинко, разгледах ти снимчиците. Много хубаво снежно при вас.



# 731
  • Мнения: 2 274
Уффффф, изчетох ви  Shocked! Направо сте се изписали пак. По-късно ще разпрявям какво правихме вчера, щото мъжО спи и да не го събудя като щракам по клавиатурата.

# 732
  • Мнения: 737
Пол, разгледах, мн интересни снимки с хубаво качество, ама теб те има само на 1-2 снимки.

# 733
  • Мнения: 250
Тука съм,бре,Норче!

# 734
  • Мнения: 3 976
От одеве се каня да излезна от албума на Полин. И не става и не става. И само гледам тия вкусотии и ще се побъркам. Преглъщам постоянно.

Тия дни съм решила да се храня с по-лека храна, че някакви пъпки са ми излезнали като алергични и съм си взела само малко салата от марули, пилешко филе, пилешки хапки 2 броя и маслини. И ако се не махна от албума ще ида да ги нападна още от ся и за обед няма да има.

Общи условия

Активация на акаунт