Магазини за костюми за работа

  • 7 161
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Момичета, моля да дадете инфо, къде в София има костюми за работа, от качествени материи, да има по-голям избор. Цената не е проблем, но нещо напоследък много трудно си харесвам и купувам. Искам като отида и да си избера поне 2 костюма, защото това ми е основното облекло на работа. 

Само да кажа, че не харесвам Дика, Капаска и Елизабет. Последните две имат странни линии, много особени кройки и определено не ми харесват. А пък в Дика материите са много обикновени. Бати Балено има и в Благоевград, така че и тях горе-долу ги знам какво представляват, но и от там не съм си купувала до този момент. Общо взето ми е доста трудно, може би все пак има магазини за костюми, които са ми убягнали до този момент от погледа. Не държа да са ефтини. Искам да се чувствам добре в тях,  до към 400-450 като цена е нормално за моите възможности.

Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 5 001
В Mexx съм мяркала хубави костюми, Бенетон, French connection, Раксевски на първо време за това се сещам.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 535
Кенсол, Андрюс, Етере, Макс Даниели, Данини....Материите са качествени, кройките интересни. От тези май съм най доволна като за костюм за работа.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Дафне - за по изчистени модели.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 044
Кенсол, както и костюми на русенската фирма Роси

# 5
  • Мнения: 85
В Mexx съм мяркала хубави костюми, Бенетон, French connection, Раксевски на първо време за това се сещам.


Да, и аз съм доволна от Mexx, тях забравих да ги спомена. Освен това има избор и на ризи и на блузи за под сако, колани, всичко. Обаче ми се струва, че напоследък линията им стана малко по-спортна и има по-малък избор на костюми. Но иначе съм доволна. От Бенетон и Сисли също има костюми. French connection, Раксевски ги има в Сити център, нали?


Кенсол, Андрюс, Етере, Макс Даниели, Данини....Материите са качествени, кройките интересни. От тези май съм най доволна като за костюм за работа.
Къде се намират Андрюс и Данини? Другите ги знам.

# 6
  • Мнения: 5 001
 French connection и Раксевски са в Сити Център да, там имаше и някави други магазини, но не съм разглеждала подробно, последната година ми мина в бременеене и качване на кила.

Андрюс имат сайт, на него има адресите на магазините.

# 7
  • софия
  • Мнения: 99
Credo,имат много хубави модели.Спортно -елегантни.Вече само от там пазарувам.Материя-качество-цени  Peace

# 8
  • Мнения: 85
АлиенТа, намерх го сайта на Андрюс, има доста магазини в София, един от тях е на Солунска, и един - на Граф Игнатиев. Има хубави неща на сайта, но фона, на който са показани, е тъмен и не мога да преценя мн. добре. А цените как са?

А какво ще кажете за Gerry Weber ? Там ми се струва, че моделите са повече като за жени на средна възраст или бъркам, минавала съм само набързо и нямах време да разгледам по-обстойно.

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 12:53 от Roly Poly

# 9
  • Мнения: 85
Момичета, преди 2-3 години имаше един магазин за костюми и дрехи за работа - Vivid. Намираше се на ъгъла на Витошка и Алабин, малък магазин, точно срещу Макдоналдс. Купувала съм си оттам хубави неща. Този магазин преместиха ли го или го закриха?

# 10
  • Мнения: 5 001
Вивид мисла, че им остана магазина на Солунска, близо до Витошка, но не съм много сигурна, скоро не съм минавала от там.

# 11
  • Русе
  • Мнения: 90
Аристон С - имат страхотни модели, на приемливи цени!

Ето линк - http://corporate.ariston-s.com/commercial_network.php

# 12
  • София
  • Мнения: 3 846
Вивид отдавна мисля, че ги няма.

# 13
  • Мнения: 850
   Бобо Зандер имат също много хубави неща

# 14
  • Мнения: 85
Вивид отдавна мисля, че ги няма.

Сега се сетих, че преди 2-3 години имаше магазин на Вивид в мол София. Известно време  стоеше почти празен  - само с по 2-3 неща на рафт, ама наистина толкова празен магазин не съм виждала. Явно   после  са ги затворили всички.
Сега ще потърся инфо и за Бобо Зандер. Имат магазин в Цум, ще погледна като имам път натам.

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 20:59 от Roly Poly

Общи условия

Активация на акаунт