Магазини за костюми за работа

  • 7 162
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 273
Бати Балено, Кредо - от БГ фирмите
Меxx - от чуждите

# 16
  • София
  • Мнения: 9 537
Момичета, нека да запазим добрият тон на форума и предпразничното настроение тук!  Naughty

Ще бъда принудена да трия всички мнения, които не са по темата, а в последствие и да заключа цялата тема, което няма да е от полза никому.

# 17
  • Мнения: X
А някой да знае къде има хубави памучни ризи?

# 18
  • Мнения: 160
От няколко години си купувам костюми от един базар до Халите, имам почти всички техни модели. Цените на костюмите са около 100 лв., моделите са елегантни и изчистени. Фирмата е българска,
намира се в базара до Халите, точно на спирката на трамвая, посока Витошка. Тъй като аз нося размер 38, там започват от тази номерация и това много ме устройва, освен това правят корекции. Ако някой знае и друг магазин където се предлагат качествени костюми малки размери, на прилични цени и с елегантна изчистена линия, нека да каже.

# 19
  • Мнения: X
От няколко години си купувам костюми от един базар до Халите, имам почти всички техни модели. Цените на костюмите са около 100 лв., моделите са елегантни и изчистени. Фирмата е българска,
намира се в базара до Халите, точно на спирката на трамвая, посока Витошка. Тъй като аз нося размер 38, там започват от тази номерация и това много ме устройва, освен това правят корекции. Ако някой знае и друг магазин където се предлагат качествени костюми малки размери, на прилични цени и с елегантна изчистена линия, нека да каже.
Ако кажеш и чия марка са, т.к не всички сме от София Simple Smile

# 20
  • Мнения: 160
Съжалявам, не знам марката, знам само, че фирмата е търговишка и продават само техни костюми и рокли, махнала съм всички етикети.

Общи условия

Активация на акаунт