Новия скайп?

  • 1 764
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Не мога да си върна старата версия....а и изтрих иконата от работния плот без да искам..

предварително благодаря  newsm51

# 1
  • Мнения: 5
Искам си стария скайп....  Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 233
http://www.apphit.com/download_Skype-187/
тук ще намериш всички версии на Skyp-а

# 3
  • Мнения: 5
знам версиите....
новият не струва искам старата версия.... опитвах се да я инсталирам поне 40 пъти но се инсталира до половината и ми изписва 'Вече имате по новата версия 3.8' и толкова...

# 4
  • Мнения: 2 133
знам версиите....
новият не струва искам старата версия.... опитвах се да я инсталирам поне 40 пъти но се инсталира до половината и ми изписва 'Вече имате по новата версия 3.8' и толкова...
Попитай съучениците си!

# 5
  • Мнения: 183
Вярно е, че не струва, но мисля ,че след като имаш новата, не може да върнеш старата. Въпреки всичко, не съм сигурна на 100% Naughty

# 6
  • Мнения: 411
Деинсталирай новата.Разбира се,че няма да ти позволи да инсталираш по-стара .
Новите версии се надграждат.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз пък не мога да разбера що все се реве по старото.
Ето, тук върнаха опция, която бяха махнали, а беше полезна - да можеш да пращаш "визитки" на абонати.
Търси ти и контакти от пощата, което ми помогна да се свържа с доста хора.
Аз пък нищо лошо не виждам в новата версия на Скайп!

# 8
  • Мнения: 2 229
Току що я инсталирах - 4.1.0.179, но ми изглежда абсолютно същата версия, като преди. newsm78 Поне в дизайна няма никаква разлика. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 4 111
Току що я инсталирах - 4.1.0.179, но ми изглежда абсолютно същата версия, като преди. newsm78 Поне в дизайна няма никаква разлика. Rolling Eyes

Защото от 4.0 нататък са новата версия.

http://skypefun.net/bg/download-skype-38.html това е стария Скайп.
Нужно е да се деинсталира старата версия, да се сложи тази и когато Скайп ви уведоми, че има по-нова версия да не я слагате, щом не я искате.

# 10
  • Мнения: 1 568
Имам новия от един месец,изобщо не мога да вляза.

# 11
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз си инсталирах новата версия преди две седмици.Моя приятелка ме увери,че била много по добра от старата......нищо подобно. Crossing Arms Crossing Arms
Може би и аз си бях просто свикнала със старата,не знам,но новата въобще не ми хареса.Порових в нета и открих един пост с дадени линкове към всички версии на скайп,които е имало до сега.Голям зор видях докато инсталирам тази преди новата.......Не се сещам вече и аз точно какво правих......Май затрих всичко като файл що е с името скайп и инсталирах старата версия,защото нещо с деинсталацията на новата само не ставаше номера.
Сега съм си отново със по старата версия и съм си изкючително доволна. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 229
Аз си инсталирах новата версия преди две седмици.Моя приятелка ме увери,че била много по добра от старата......нищо подобно. Crossing Arms Crossing Arms
Може би и аз си бях просто свикнала със старата,не знам,но новата въобще не ми хареса.Порових в нета и открих един пост с дадени линкове към всички версии на скайп,които е имало до сега.Голям зор видях докато инсталирам тази преди новата.......Не се сещам вече и аз точно какво правих......Май затрих всичко като файл що е с името скайп и инсталирах старата версия,защото нещо с деинсталацията на новата само не ставаше номера.
Сега съм си отново със по старата версия и съм си изкючително доволна. Mr. Green

Между другото моята 'нова' версия изглежда почти изцяло като старата - има някъде настройки за изгледа, но вече не помня къде точно. (защото моето ъпгрейдване сега беше от 4.0 до 4.1 и не виждам никаква разлика, въпреки, че ми излезе съобщение за 'мейджър ъпдейт')

# 13
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
На мен пък хич не ми се понрави новата версия на Скайп. Опитах да свикна и като видях, че не става, си върнах добрата стара 3.8  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт