.КОМ= Клуб на Оправните Мами - Спорна да е 2010

  • 22 870
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Знам, Зиче, знам!  smile3560 Обаче това си има и хубава страна, нали?
Кажи "Да!"... Mr. Green

ДАААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Joy

Пише го и в подписа ми. Wink Wink Wink Wink

Хайде УСМИХНЕТЕ СЕ че идва с торбата  Joy Joy


Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 11:46 от ЗИЧЕ

# 46
  • Мнения: 7 424
                     Момичета,усмихнете се и покажете ,че сте над всичко това!Не може всички да се харесваме,но всички можем да спазваме добрия тон!Наистина общите интереси ни обединяват и нека не забравяме ,че все пак ставаме виртуални приятели и нека си останем такива и за напред.Идват такива прекрасни празници и не е нужно да ги вгорчаваме с необмислено поведение и криворазбран хумор!
                     Лил,и аз много често се заблуждавам за хората и често установявам ,че съм се предоверила и съм разочарована от нечие поведение защото вярвам прекалено много на доброто и съм непоправим оптимист.Съзнавам грешните си преценки,но все пак това съм си аз ,с моето си очакване винаги да бъдем добри и едва ли вече ще се променя! Laughing Ето една истина /четете последния ред "като вас"  Laughing


# 47
  • Мнения: 803
                   
                     Лил,и аз много често се заблуждавам за хората и често установявам ,че съм се предоверила и съм разочарована от нечие поведение защото вярвам прекалено много на доброто и съм непоправим оптимист.Съзнавам грешните си преценки,но все пак това съм си аз ,с моето си очакване винаги да бъдем добри и едва ли вече ще се променя! Laughing Ето една истина /четете последния ред "като вас"  Laughing
Ох, ако ми се разровиш из публикациите, ще видиш, че съм същата като теб.
Все търся доброто в хората, все очаквам, че ще го покажат в момента, в който им се даде шанс за това.
Ако сто човека обвинят някой в лъжа, аз съм сто и първата, която ще го защити.И ще се надявам да съм права.
Обаче... не винаги се случва така.И после излиза, че аз съм наивна и глупава.

п.п.Темата поне стана тематична.Хубаво е да си говорим по тоя начин.Поне на мен ми харесва де.
 Popcorn Авторката няма да хареса това, но не ми пука!Тя не обича пуканки, алергична е към тях. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 613


п.п.Темата поне стана тематична.Хубаво е да си говорим по тоя начин.Поне на мен ми харесва де.
 
И на мен.
Все пиша сериозно , но май не котира във форума

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Добър ден дами,

Много сте готини и ми е хипер приятно да ви чета. Надявам се поне при вас да успея да се впиша, защото съм малко странна личност, но като цяло споделям вашите възгледи.
Юле, Лил, не предполагах че такива са причините да не срещам вашите постове при многодетните. Винаги ме карате да се усмихна, колкото и да ми е сдъвкано. Благодаря ви   bouquet
Зиче, да не се окажем роднини накрая. Моя баща е от Соколовци, но има много родни и в Момчиловци.

Поздравявам всички ви с тази любима песен с пожелания за усмихнат ден
http://vbox7.com/play:b33610ab

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Аз за това и не коментирам ,а съм лаконична вече защото пак ще бъда обвинена в какво ли не Crossing Arms
Винаги съм страдала от моето предоверяване и раздаване за хората.И винаги бойния чук се стоварва върху ми и пак не ми увира главата , Crazy че  не всички са със моето безрезервно съзнание и безрезервно себеотдаване. 
Мразя хора които тУргат заповеди ,обиждат,лицемерничат,хулят другите за да изпъкнат те, а за лъжливите дребни душици да не говоря че пак побеснявам #Cussing out.
Тъй че искрените хора си личат те просто пишат това което мислят без задръжки ,а това че "ония" дето не го приемат си е лично техен проблем. Peace

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Добър ден дами,
Много сте готини и ми е хипер приятно да ви чета. Надявам се поне при вас да успея да се впиша, защото съм малко странна личност, но като цяло споделям вашите възгледи.

Ние сме такива защото сме цитирам...  родена и учила в най- необразования и ниско културен район в България- Родопите. Mr. Green Mr. Green

Зиче, да не се окажем роднини накрая. Моя баща е от Соколовци, но има много родни и в Момчиловци.

аааааааа Я МИ ПИШИ НА ЛС да се разберем Hug Hug

# 52
  • Мнения: 803
Надявам се поне при вас да успея да се впиша, защото съм малко странна личност, но като цяло споделям вашите възгледи.
Eеее, престраши се най-после!Добре дошла при чешитите!  Hug
Откривам вече една прилика.
Ето това  докосва сърцето ми!
Дори така ми звъни телефона. И най-интересното е, че и тримата ми сина харесват Джако, дори и Денис.

# 53
  • Мнения: 334
Здравейте оправни и стараещи се да бъдат такива, красавици   bouquet
 Hug Heart Eyes  bouquet
снощи надникнах тук и специално за вас влязох в ролята на фотограф ... / няма да си призная, че исках да се изфукам с коледната украса на книжарницата  Embarassed и затова наснимах и у дома  Wink / Преди да видите резултата, обаче, се чувствам длъжна да кажа: добре, че не се налага да си вадя хляба с фотография  Sunglasses http://picasaweb.google.bg/dpaskova0/KoledniKrasotii?authkey=Gv1 … RgCLawvomxmIrLOQ# Приятно гледане  Simple Smile Дано внеса малко коледно настроение, че нещо .... ще замълча многозначно ...
А моят телефон звъни така : http://www.youtube.com/watch?v=r6MHmcmUsVM  Grinning

# 54
  • Мнения: 2 433
Сиванова  - радвам се да те видя тук! Hug Hug И че се познаваме лично се радвам
Грета - покажи снежинките бееее - и аз обичам да гледам украси!
Ей, го Дил-чето се е постарала...чак и завидях...
Ще вървя и аз да снимам моята книжарница!!! Mr. GreenЯсна тя - и аз ще се фукам!!!!
Дидия - много те обичам
Нали съм половин рускиня - много обичам такива неща да ми пускаш!
Зиче - и аз харесвам подписа ти!!! МНОГООООО!
Ирен - ние можем да бъдем серьозни - уверявам те!!!!! Mr. Green Hugпробвай и ще видиш!

Ани - няма повече никакви мъже да се слагат освен ако не са по повод Embarassed с шоколад!!!! Ще съм твърд стожер и ще мятам ЛС на модераторите - да бършат. Накрая като им писне от мен.... ще ми връчат пърцала и ще стана "директор на парцал с разширени функции"

Девойки аз ми иде да се гръмна! Днес ако не фана горите ас пък на! Не ми върви нищо - дънят ми поръчки... и... нямам какво да кажа...

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ОФФФФ като ви гледам украсите иииии ми става хубаво.
 dil  Страхотно се е получило във книжарницата и във вас браво. Peace
Сега и  JuliS  ще чакаме да се изфука а аз ще отивам до избата да си взема украсата да поокрася че ме хвана срам направо Crazy Blush Blush

# 56
  • Мнения: 7 424
                  Дил, от коледната ти украса най-харесах тази с жълтата блузка върху зебрата! Laughing Прекрасно си украсила,а аз все още се помотавам у дома,ама трябва да ви снимам в работата си,че там се развихрих за 30-тина минути и сътворих обстановката.
                 JuliS ,  Hug мен в училище всички ме питаха дали и аз не съм половин рускиня  Laughing защото толкова лесно ми се удавал руския и съм говорела отлично.Не си спомням да имам в потеклото си рускоговорящи,но пък съм водила в бившия съюз след 89 год. групи и съм посрещала такива в София и,Варна и Русе.Повечето бяха украински и явно съм "хванала" акцента им  Laughing Връщам се от Одеса и във влака ми искат две момчета огънче  Laughing и се заговаряме ,когато казвам,че пътувам до Бг и живея там единия ми вика "а къде го намерихте този българин"  Mr. Green и аз паднах от смях.Отговарям,че в Бг има най-много българи и хич не ми е било трудно да го намеря ,защото и аз съм българка,а те ми обясняват,че говоря руски като украинка. Laughing Това беше преди 10-15 години и скоро не съм ходила,а имам толкова приятели в Украйна,Беларус,Казахстан, Русия и най-вече в Карелия.И така ми се иска да ги видя,а и да видя отново местата където съм била и имам толкова прекрасни спомени.Само дето не съм сигурна дали ще говоря този път толкова добре  Embarassed че скоро и на руски не съм чела,за говорене ...не ми се мисли.Ехххх,мечти!Може пък като се пенсионирам да помъкна дедито в тази посока. Mr. Green
                 

# 57
  • Мнения: 334
 Hug Благодаря   bouquet Изпросих си комплиментите  Embarassed
Дидия, как те разбирам..... Не се притеснявай, ще говориш и още как ... само да попаднеш там и след 5 часа няма да има и спомен от годините в които не си практикувала езика  Simple Smile  Аз също тъгувам по младините... Един от най-важните периоди в живота ми премина там... От 12 до 19 годишна живях и учих в Украйна... много искрени и добри приятелства оставих там... много прекрасни спомени... Там бях абитуриентка... Ех... Хубави спомени.... По времето когато бях там за чужденците пребиваващи там се изискваше специално разрешително от полицейското управление за да напуснат града и разрешение да посетят друго населено място... За всяка ученическа екскурзия в началото ходехме с родителите ми с маршрута и пътния лист на автобуса да вземем разрешение. Веднъж, обаче, пропуснахме - забравих да има напомня. Тръгнах без документи - само с бележник. И нищо не се случи  Simple Smile Спряха ни за проверка, но никой не заподозря, че съм чужденка  Simple Smile От тогава обикалях със съученици и приятели навред  Simple Smile Наистина има какво да се види и усети... Невероятни години... невероятни приключения... невероятно хубави и добри чувства... Дидия, благодаря, че ме върна към тях  Hug
Мислех си, че след като рядко говоря, съм забравила ... съм придобила така характерното за българите произношение..., но нищо подобно. Влизат в книжарницата лятото рускоговорящи и питат нещо ... и аз услужливо започвам да ги упътвам, а те : а вие от кой край на Русия сте???  Shocked Не искаха да повярват, че съм българка  Joy / Уточнение за тези от вас, които не са ме виждали - по-скоро на циганче приличам отколкото на рускинче  Wink/
Попрекалих малко.... то ме няма няма, а днес вече за 2 път  Embarassed
не съм сигурна, дали няма пак .... чакам Юлето да се похвали... не съм любопитна, ама....  Embarassed
Юле, не се отчайвай! Ще видиш, че ще се наредят нещата! Ще се случат по най-добрия начин!
  bouquet

# 58
  • Мнения: 7 424
                  Дил, и ти ми припомни с полицейското разрешение за Севастопол,нали беше затворен град и само с разрешение се влизаше там.Такова спокойно място не бях виждала в живота си и всяка вечер на площада до кея,с валсовете и тихата прекрасна музика.Незабравими вечери и еххххх....бяхме млади и красиви,а сега ....само красотата  Mr. Green и спомените ни останаха! Laughing

# 59
  • Мнения: 2 433
с големи мъки се сдобих с едни химикалки в кутии -  пооооччти като тези които ги поръча клиента... все е нещо
От едно място по-малко ще ме стрелят #2gunfire


П.П. явно ми се отпуши.... намерих и зелени календари.... Whistling

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 16:17 от JuliS

Общи условия

Активация на акаунт