.КОМ= Клуб на Оправните Мами - Спорна да е 2010

  • 22 914
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Аз пък какво да ви кажа реския само знам и то добре благодарение на страхотната учителка която имахме по руски. Peace Мога да се разбера със всеки руснак и това ме стига. Mr. Green

 JuliS  АЙДАААА ОТПУШИ СЕ  Joy Joy Joy Joy нека, нека все така да ти върви  Hug Hug
Нали щеше да фоташ украсата айде че ми се изчака чакалото вече  Mr. Green

Вече си имам елха до сега се тутках ама я направих  Mr. Green Като я снимам ще покажа и аз ФУК ,ФУК  Mr. Green Joy

# 61
  • Мнения: 803
Peace Мога да се разбера със всеки руснак и това ме стига. Mr. Green
Колкото да си отнесеш боя, нали? hahaha

Юле, стига стреля бе!Успокой се!Броени дни ти остават!
Уф как прозвуча, работни дни де. Mr. Green

Дилче, страхотен дом имаш!Дай малко коледно настроение.У дома няма нищо коледно-ни елха, ни гирлянди, ни лъскави топки, нищо! Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 7 164
Didia, dil, върнахте ме 25 г. назад. Тогава родителите ми заминаха на работа в ...Казахстан Crossing Arms
И аз с тях. Трудно ми беше в тази възраст да си оставя училището и приятелите тук и да замина някъде си.
Така и не можах да свикна с тези казахи. Имаше и много руснаци, където живеехме, но предимно казахи.Много пият тези хора.И не влагат никакво удоволствие в пиенето.Натряскват се до козирката за броени минути. Whistling
Добре, че мама са купонджии и имахме постоянно гости ,предимно българи и така времето минаваше по-бързо.
Често сънувам Казахстан и понякога искам да отида да видя какво се е променило. Но едва ли ще стане. А и с никого вече не поддържам връзка.

Юле, ти по майчина линия ли си наполовин рускиня?
Разкажи повече, когато имаш време.
И повече успешни поръчки и продажби ти пожелавам.

sivanova, добре дошла! Hug

dil, хубави снимки.

Зиче,голяма си фурия! Hug
И ние снощи украсихме апартамента.По-скоро децата украсяваха. Е, някои по-скоро само се бутаха и разваляха украсеното, ама карай!

# 63
  • Мнения: 334
Пак аз  Embarassed
Юлеее, казах ли ти, че ще се подредят нещата...  Wink  Laughing /като една истинска бъдеща люта свекърва/  Laughing

Ани, май по едно и също време са ги изпращали нашите родителски тела на работа в СССР  Simple Smile Там видях за пръв и последен път в живота си много, ама наистина много пияна жена  Shocked

Лил-че, благодаря, мила  Hug Да вземеш да се метеш на нещо/транспортно средство/ и да ми погостуваш, а? Вярно е, че няма да можеш да си починеш от деца / ако не са твоите, ще са  моите .. и пак мъжки/ , но ще смениш обстановката... ще те духне варненския вятър и освен, че ще ти докара хрема ще продуха и всички апатични мисли от красивата ти главица. А  аз ще налея винце /по чашка... две, че да не последвам онази леля от Украйна/, ще ти замеся питка / Дидка ми е обещала крокодил! - помня/ и мезенце ще измисля /в събота свекърите клаха прасе/ .... и на сладка раздумка така ще те настроя на коледна вълна, че после да не те върнат да те пренастройвам  Hug

# 64
  • Мнения: 389
Грета - покажи снежинките бееее - и аз обичам да гледам украси!
Шъ ги покажа бре Crossing Arms.Снимам ги.......в момента Mr. Green.Сега остана.... на рибките окрасата да турна  madnoel .....и съм готова sweating(без слънцето)

Дил, прекрасна украса!

# 65
  • Мнения: 2 433
всичката мара втасала.... освен и аз да хукна да снимам - белким ми светне на душата... smile3506

# 66
  • Мнения: 803
Лил-че, благодаря, мила  Hug Да вземеш да се метеш на нещо/транспортно средство/ и да ми погостуваш, а? Вярно е, че няма да можеш да си починеш от деца / ако не са твоите, ще са  моите .. и пак мъжки/ , но ще смениш обстановката... ще те духне варненския вятър и освен, че ще ти докара хрема ще продуха и всички апатични мисли от красивата ти главица. А  аз ще налея винце /по чашка... две, че да не последвам онази леля от Украйна/, ще ти замеся питка / Дидка ми е обещала крокодил! - помня/ и мезенце ще измисля /в събота свекърите клаха прасе/ .... и на сладка раздумка така ще те настроя на коледна вълна, че после да не те върнат да те пренастройвам  Hug
Ех, че хубавоооооо.Не мога да повярвам, че някой ме кани в дома си! Shocked
Почти ме пренесе във Варна.Вече си представям как минавам по Аспаруховия мост и ти се сервирам с цялото домочадие пред вратата.
Ние лятото се разходихме до делфинариума, обаче улучихме точно деня, в който почиват.
Разгледахме морската градина, хапнахме в едно твърде солено заведение пак там, и се прибрахме по изключително лош път.
Казвам лош, защото ми дойдоха твърде много завоите и натоварения трафик.
Бай дъ уей, ти си втората, която ме кани на гости от два дена насам.Та затова се опулих.
Сигурно и ти си леко чалната като мен и като онази съфорумка, която ми отправи покана за гостуване на 25.
Ама няма да й споменавам името, защото някой може да ми вземе реда. Mr. Green
Лятото на гости на вилата ми беше маминкаваня за няколко дни.
6 деца, две майки и един баща, който не смееше да се прибере вкъщи през тия дни.Идилия.
Всеки път преди да се прибере питаше дали покрива на къщата си е на мястото.
Останаха ми хубави спомени...Толкова мило ми беше да си бъбрим наживо, без да можем да ползваме емотикони.

# 67
  • Мнения: 2 433
Сядам за 10 мин за да ви разкажа нещо! Mr. GreenПосле бягам - че нощта е моя!!!

Един чудесен ден!
Добро утро! Понеделник - нов ден нова седмица.. 10 дена до коледа - мъничко остана. Несъбудила се още , но предчуствайки един хубав зимен ден, бъркам кафето и отивам на работа. Включвам компютъра където на Скайпа мига оранжено съобщение
"Календари няма! Спасявайте се както можете! Спорен ден и хубава седмица! ...Люба"
Ех, въздъхвам... ще се справя някак си!
Галин пристига след мен. Броил е други календари до сега.... от 220 еднолистови.... има само 170 - на фактура естествено са си 220 - платени и доставене. Обаждаме се на следващият поред доставчик -  липсват 50 броя -
"Съжаляваме, но откъде да сме сигурни , че има липса -  може да си ги поръчате наново, но ще си ги заплатите - няма как да докажем къде е грешката!" . добре- ще ги платим - само да дойдат! - ИЗНЕНАДА    ".... точно този модел е изчерпан - и в склада няма!" [/b]

Е, ще се справим - просто един лош ден!

Пристига куриера - отваряме така мечтаният кашон... и изненадите не свършват
Поръчаните преди месец и половина чанти - 66бр. най накрая са дошли! Hugрадост... през последните 2 седмици къде ли не ги издирвах, щото всеки ден "разтоварвах" с доставчика - трети поред за тази сутрин
Е, много хубаво не е на хубаво - чантите са само 30.... и изобщо няма щанс да "разтоварим" още 36...

Умряла от ужас звъня на клиента - който естественоизобщо не го вълнуват моите перипетии преди месец и половина все пак ги е поръчал.... В изблик на яд дори ни "осведомява" че няма да плати поръчката - която не са само 66 чанти а куп календари, тефтери, комплекти, флашки....и т.н. Всичко в пъти по скъпо от проклетите чанти! Тук вече изпадам в криза и вече всичко ми е черно пред очите! ...Спокойно.... ще оцелея.... все пак е само понеделник.
Нов куриер -  нов доставчик -  няма ми едни 30 метални химикала в кожен калъф... звъня.... "...ами съжаляваме...станала е някаква грешка...продали сме ги....." Е как - нали платих проформа за тях още минала седмица????- недоумявам...
"Ами ще ви върнем парите" #2gunfire
започвам едно търсене и заместване на проклетият комплект- звъня на познато и непознато белким излезе нещо подобно на по-добра цена... в това време клиента с химикалките се появява - тъкмо на време да му предложа нещото което съм намерила за заместител - той е по - лардж, ако му го дам на тая цена като първият не го бърка. Договорено
Нещо все пак ще е наред днес!!!!
Обаждам се да го поръчам....ох, нова изненада - ами точно този комплект изобщо не са го внесли #CrazyМЪКА!!!!!!
иде ми да ревна - това не може да е истина - не ,не се случва на мен....

отново телефони , и отново търсене - най -накрая намирам подходящ комплект на сходна цена и то В НАЛИЧНОСТ!!!!! УРА!!!
малко по късно е развразката за липсващият календар -  да, ще ми го напечатат , в зелено , да -  ще го пуснат още утре.... но докато излезе от печат и го сглобат".... в четвъртък ще е при вас!" в четвъртък - ама другата седмица"... ми то ...24... значи - след коледа!!!!"
все пак след дълга и упорита борба се сдобивам със зелени календари които утре ще ми бъдат изпратени!
Мога да си отдъхна!
В това време , аз естествено съм заключила офиса и си се нервя самичка , щото да не плаша хората.... Но някой е упорит  и почти откъртва бравата опитвайки се за пореден път да влезе със злом!
Е, не издържах! Twisted Evil
Много ми дойде!
Първо го увиках, второ го пратих да се научи да чете - щото пише ЗАТВОРЕНО все пак! И после му казах че се шегува , като иска да ми даде спешна поръчка и му лопнах вратата!!!!

Е, това е!
Житие и страдание на грешната Джули!
Сега си калявам нервите като лепя стикерчета на едни 150 рулетки и се успокоявам психически
Имам и една бутилка с Дядо коледа да правя за утре сутрин.... Дано да го направя човечеца.... щото току виж в яда си съм му отрязала брадата!!!!!
 Hug и ако някой все още се чуди колко е  прага на издържливост на човека -   да прочете поста ми внимателно! Mr. Green

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ОХХХ милата   ooooh! Чак ми стана мъчно за приживелиците ти Tired
Но това пък доказва колко упорит и издържлив човек си. Това показва че наистина си супер готена жена. Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 803
 Shocked
Лелее, не мога да те прочета бе!
За пръв път виждам толкова много изписано от теб!
Олекна ли ти сега? Hug

# 70
  • Мнения: 972
Shocked
Лелее, не мога да те прочета бе!
За пръв път виждам толкова много изписано от теб!
Олекна ли ти сега? Hug

След толкова работа и зор,вече е наваксала и затова сега е написала такъв роман... Joy Joy
Ако я догледа Галин какви ги върши вместо да си рисува шишето ,ще му прилошее на човека...
Той сА бъхти ,а благоверната му пише дълги постове в разни теми,в разните там форуми... Mr. Green
Юле, клиентката си чака бутилката-бЕгай да сА трудиш... Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 7 472
           Джули,възхитена съм от теб! smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 При всички тези перипетии да намериш сили да опишеш всичко и то толкова добре,с чувство за хумор трябва да си ДУША-човек!Ей,такива като теб ме радват и ми дават оптимизма!Докато ви има -няма страшно! Браво на теб!   bouquet  bouquet  bouquet

# 72
  • Мнения: 613
О, Джулка, Джулка, милата spoko
То преди Коледа и Нова година и при мен все е на бързи и яростни обороти.
Да взема и аз да се пооплача ли.....
1.Еми пратката ми дето я правих миналият месец - още не е пристигнала при клиентите - тя определено им е необходима преди Коледа. Cry
2. Сега когато най-много работа има се намери някой да иска отпуска , щото трябвало да колят прасето.  Rolling Eyes
3.Материал - проблем с доставките...... ooooh!
И като капак днес - запушил се е отходния канал неясно защо и връща....ужас...... smile3511

# 73
  • София
  • Мнения: 16 188
Джули, много хубаво е описан стреса в рекламата преди Коледа. Не мога да не ви подосаждам след този реалистичен разказ.
Имам чувство, че по това време всеки полудява и паниката и нервите са много. Но в последния момент всичко се оправя, отдъхваме, почиваме и после сънен януари.
Преди години бях в тази част от сериала, но вместо календари  и химикалки - се връткаха  и търсеха пари.
Сега съм си обикновенна касиерка и не се върнувам.
Мин. седмица бях в Севлиево, минах като ураган, ядосаха ме велики инвеститори. Та не можах да покажа на дъщеря ми от къде сме.
За Русия - учила съм в Москва в периода 5-8 клас. Но по мое време чужденците контактувахме само между нас, русначетата ни избягваха. Та по произношение ме мислеха за арменка или грузинка. С писменните преводи от и на езика - нямам грижа.

# 74
  • Мнения: 803
Гледах "Грозната истина".Хареса ми.Ще се насоча към такива филмчета, които не ме натоварват и не ме боли главата от тях.
Някакви предложения?
Юле, при теб вечерта не е ли по-мъдра от утрото, или от деня като цяло.
Имаш нужда от почивка.Просто констатирам, нищо лично. Mr. Green
Съвсем ще се бъгнеш, ако продължиш в същото темпо.Или ден година храни? Thinking
Лека ви нощ от мен. newsm46

А да, щях да забравя да ви се изфукам.Днес паднах от колата.Добре, че беше вкъщи и никой не ме видя как се оплетох в колана и се строполих като размекнат от слънчев лъч, снежен човек.
Имам чувството, че капачките и на двете ми колена са се разместили.Боли ме, но е поносимо.
Утре може и да не успея се "сваля" от спалнята и ще чакам някой смелчага да се наеме с "тежката" мисия.

Общи условия

Активация на акаунт