Бродирана красота - Гоблени 68

  • 102 479
  • 694
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 803
аууу какви красоти само  Hug
а пепен верно е много бърза, благородно и завиждам  Hug
Марго, много неприятно така с подаръка, препоръчан ли беше?

# 106
  • Мнения: 86
Голяма красота . Поздравления .
Какво е паспартуто и по принцип какво предпочитате-картонено или пластмасово или както там се води?
И имам един такъв въпрос: Когато искаме да е с паспару рамката оставя ли се допълнително панама около готовия размер на гоблена?

благодаря ти  bouquet

моето е картонено, сивото е по-скъпо обаче, нали блести Laughing

на мен отстрани ми беше около 2 см свободно, те са захванали паспартуто, залепили даже мисля, а рамката за него не знам как точно
 аз нямах никаква резерва отстрани, даже се притеснявах дали ще е достатъчно

# 107
  • Plovdiv
  • Мнения: 40
  bouquet Момичета, радвам се че ви е харесал моят амарилис! Благодаря за отзивите!
Дианна, за съжаление нямам скенер и не мога да кача схемата, иначе преди време я бях намирла някъде из нета, цял ден търсих и не успях да я открия, обаче не съм се отказала и ако я намеря ще пиша!
 Hug
Големи красоти показвате, а аз само мързелувам! Joy

# 108
  • Мнения: 182
sissak за ден нищо не може да стане,имам ангажименти покрай бебчо и кака му,а и в последствие се оказа,че няколко цвята липсват,така че започвам едно пате,на което имам всички кончета,а мечо ще почака да си попълня липсващите конци.
: dianjeli3 много е красив гоблена!
ina. честита ножичка,със здраве да си я ползваш.

# 109
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Пак сте показали много красоти!   bouquet
desi054224 добре дошла, хубави подаръци си подготвила!
Оф аз май в последния момент ще трябва да купувам друг подарък за жертвичката си. От пощата като гледам са ми затрили пратката, мина повече от месец, а още я няма, а бях много доволна от избора.

В темата за подаръците Лили е предложила помощ.Или звъниш на телефоните от сайта на БГ пощи:

КОНТАКТИ

Централно управление

Адрес: ул. "Академик Стефан Младенов" 1, блок 31, 1700 София
Телефон: 02/ 949 32 80, *7678
Факс: 02/ 962 53 29
Е-mail: info@bgpost.bg

Рекламации

за вътрешни пратки:
02/ 949 32 90
02/ 949 32 59
за международни пратки:
02/ 949 64 12
е-mail: info@bgpost.bg
Къде ли не звънях, нямат информация. Пратката е международна, не могат да кажат дори дали е влязла в България. Продавачът от Америка си пусна там жалба да я търсят, но може да отнеме 45 дни докато му отговорят. С нашите пощи е направо ужас, а пък аз си се съмнявам, че може и някой да я е откраднал, защото не е единствената ми неполучена.
Лошото е, че няма номер за проследяване, а само номер на баркод от техните пощи. Пратката е голяма, трябва да е някъде около килограм, защото общо гоблените са 10.

# 110
  • Мнения: 7 803
трябва да си взимаш застраховка  Peace аз вече до бг така взимам, щото не веднъж има изцепки. дотук пратка не ми е изчезвала никога и не взимам застраховки. макар че, на едно другарче пратката от англия се забави 2 месеца, мацката ми върна парите, и пратката дойде, но я бяхме отписали

# 111
  • Мнения: 36
tanit , моля те не си губи повече времето за това, ако имам късмет ще се намери, благодаря ти за усилията
Сианаа , дръпнах си схемичката, мерси, ми то там има и други доста хубави нещица

# 112
  • Мнения: 12
Много хубави неща   bouquet показвате всички.
dianjeli3, красота!!!

Аз съм в коледно настроение, такъв хубав сняг днес..... вярно закъснявах цял ден, измокрих се, замръзнаха ми краката, но пък загледахте ли се в дърветата??????  Laughing Разкошно!!! И както си мисля от няколко дни, че искам нещо коледно да ушия и хоп добрах се най-накрая до подаръчето си (благодаря и тук Иваничка smile3525  ) и вътре измежду останалото коледно мотивче.
А си харесах и на Астера перминското линкче.

Хех, момичета, какво хубаво коледно ми е днес...... Дано и на всички вас  Hug

# 113
  • Мнения: 434
Дианна, ето "Амарилис" - ът на ДИМ

http://depositfiles.com/files/wcoxoiilo

И да ти напомня да тичаш днес следобед до пощата  Wink
Вчера го препратих.

# 114
  • Мнения: 36
sissak, благодаря за схемата  Peace и за пощата не съм забравила, вече съм на нисък старт и по обед съм там.

# 115
  • Мнения: 175
Здравейте момичета.Искам да ви поздравя за нещата, които правите. smile3501Знам колко е трудно и в същото време приятно да си имаш подобно хоби. Искам да се обърна с молба към вас от името на моя приятелка, която шие гоблени от много време, но няма компютър.В момента и трябва схема на лале, но няма такава, обясни ми нещо от  рода на това, че разполагала с някаква, която се шие едно на едно, което ставало по-реално, но пък се шиело много трудно...Регистрирах се в гоблените .ком, но не знам защо ми отхвърлят регистрацията и не ме приема... newsm78 Та молбата ми към вас е ако не затруднявам никого да ми кажете от къде мога да си изтегля схема, или ако може да ми дадете линк още по-добре. newsm17Надявам се да сте ме разбрали...Приятен ден на всички. smile3525

# 116
  • Мнения: 720
Здравейте момичета.Искам да ви поздравя за нещата, които правите. smile3501Знам колко е трудно и в същото време приятно да си имаш подобно хоби. Искам да се обърна с молба към вас от името на моя приятелка, която шие гоблени от много време, но няма компютър.В момента и трябва схема на лале, но няма такава, обясни ми нещо от  рода на това, че разполагала с някаква, която се шие едно на едно, което ставало по-реално, но пък се шиело много трудно...Регистрирах се в гоблените .ком, но не знам защо ми отхвърлят регистрацията и не ме приема... newsm78 Та молбата ми към вас е ако не затруднявам никого да ми кажете от къде мога да си изтегля схема, или ако може да ми дадете линк още по-добре. newsm17Надявам се да сте ме разбрали...Приятен ден на всички. smile3525
Аз имам само тези лаленца ... , незная дали са 1:1  newsm78 според мен и с кръстчета може

# 117
  • Мнения: 434
Ето едни лалета, които съм шила.Ще потърся и други да ти кача:

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Моята пратка пристигна  newsm44. Сутринта рано я взех и там на място в пощата препратих подаръка, препоръчано разбира се, така че някой да чака подарък понеделник или вторник. Някой е чул оплакванията ми.

# 119
  • Мнения: 175
Sissak, Мимито&Светла, много ви благодаря за бързите отзиви.Ще чакам и следващите. newsm51  love001

Общи условия

Активация на акаунт