увеличаване на устни с хиалуронова киселина

  • 11 756
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!
Искам да попитам..ако реша да си уголемя устните с хиалуронова киселина - и имам пиърсинг на самата устна,ще стане ли някаква инфекция ,някакъв проблем?

# 1
  • Мнения: 13 624
Най-добре е да питаш човека, който извършва такива манипулации.

# 2
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Искам да попитам..ако реша да си уголемя устните с хиалуронова киселина - и имам пиърсинг на самата устна,ще стане ли някаква инфекция ,някакъв проблем?


Здравейте, аз си направих филър на устните но пирсинга ми беше на около сантиметър над горната устна..и нямаше никакъв проблем. Дерматоложката ми беше ме помолила да го сваля но тъй като не успях...нямаше абсолютно никакъв проблем. Всичко беше супер стерилно и добре се получиха нещата  Stop Гордея се с устните си  Heart Eyes  Сега, не знам какво става с това пиърсинга да е на самата устна, но ако искаш мога ти дам координати на докторката да я питаш  Wink

# 3
Преди половин година си увеличих устните с филър хиалуронова киселина - teosyal kiss. Д-р А. Аргиров от Софиая ми я постави и наистина стана страхотно. Доктора е много внимателен и дори не болеше толкова. По време на процедурата постоянно тиговори и обяснява какво прави. Дава ти възможност да се погледнеш и докоригираш нещо. Нямах отток. Филъра ми още стои- наистина е много важно кой ти го слага и как! Препоръчвам го- тел му е 0887 065854

# 4
  • Мнения: 510
В коя клиника работи д-р Аргиров?

# 5
  • София
  • Мнения: 941
Д-р Аргиров е стажант на д-р Бърдаров в Медефект на Витошка. Аз бих те посъветвала,ако си решила да поставяш филър, да го направиш по-добре при Бърдаров. На 100% ти гарантирам отличен и дълготраен ефект. Моя филър е Теосиал Ултра Дийп.550лв излиза при него, но поне ще си спокойна,че си в сигурните ръце на професионалист.Аз самата ще ходя в края на тази година може би или началото на другата.Мина почти година и още си имам от филъра.Сега може би ще си сложа след два месеца, за да се получи натрупване, а не да чакам да спаднат напълно. Така е по-дълготраен ефекта.Но този път ще ми е нужна само половин ампула, цяла ще ми е много, при положение,че имам остатък от предния път.Другата половина в назолабиалните бръчки ще поставя.Успех ти пожелавам, каквото и да решиш.Ако имаш някакви въпроси, на твое разположение съм Hug

Общи условия

Активация на акаунт