мъж скорпион???

  • 118 906
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 794
 Аз май не съм за тази тема, защото при нас нещата са различни..моят ск ме чувства в кърпа вързана, откакто сме смейни и с малко дете, пък ме обича и почита повече от всякога, дои заема моята стана при спорове с родителите му.
 

# 691
  • Мнения: 2
Вярно е за въртележката (в моя случай поне), малка премерена доза несигурност много добре действа на него и на отношенията, държи го да му е интересно, да си дава зор малко. Както е казала Поем (аз така го разбирам) да е сигурен в теб и чувствата ти към него и точно толкова да е сигурен, че ако премине определени граници, жената до него ще си продължи без него съвсем спокойно.

# 692
  • Мнения: 405
Незнам дали съм успяла да му привлека вниманието върху себе си, но знам, че няма да търпя някой да ме прави на луда за дълго... Той в начало все ми казваше няма нищо, аз няколко пъти го питах спа ли с нея, той не. Когато разбрах че е ДА не се ядосах толкова, защото го е направил, а защото ме излъга, няколко пъти при това.
Сякаш постоянно живее на ръба между доброто и злото и тества себе си и тези, които са до него.
От известно време само се хвали как от тогава не е бил с друга, че съм само аз, и т.н. Вчера ми каза, че би умрял за мен /то при него всичко е драма/, докато си поделяхме малкото хляб дето ни беше останал. Казва ми,че си имал всичко в къщи и нямал нужда от чуждо, и така....
Колко е вярно времето ще покаже.
И освен, че той трябва да бъде държан в мистерия, мисля че и той така държи жената, все тръпка да има, интрига...
Докато единия не се умори... Честно казано незнам колко ще издържа да съм все на щрек... Естесвено не е постоянно така, и по-добре, че иначе няма да се издържи дълго...
Но ако знаеха, че са разкрити нашите Скорпита, щяха да изпаднат в депресия и да се чудят какви да ги измислят, че да им се хващаме... Whistling Mr. Green

# 693
  • Мнения: 172
Аз честно казано не вярвам, че хората са по 40-50 години заедно и са си верни до безумност . Моят скорпион знае това и също така знае, че единственото ми изискване е каквото и да прави, да бъде направено така,  че да не бъда злепоставена, да не разбера/а аз няма да търся- тоест да не ми бъде навирано в очите/ и да не се чувствам унизена и ощетена. Обича да повтаря колко ми е верен и колко държи на това, но понякога имам чувството че го е страх от свободата която му давам, за да не се възползвам и аз от нея и всячески демонстрира необходимостта си само от мен и присъствието ми навсякъде. Не знам дали е скорпионска тази му черта или просто ответна реакция на мъж на когото е принципно позволено всичко. Сякаш имат навик да мрънкат когато ги държим изкъсо, а когато им е дадена възможност за избор категорично не желаят да се възползват от нея. Покрай тази тема изрових една стара книга, която имам за зодиите и връзките между тях на Линда Гудман. Много хубаво е написана и доста се приближава до истината. Много хубаво са описани страховете на представителите на моята зодия започващи връзка със скорпиона и напълно се препокриват с нашето начало.

# 694
  • Мнения: 405
Ще се радвам ако споделиш с нас и с мен части от тази книга /Козирог, Скорпион и за връзката между тях/. Ако можеш да сканираш и да пратиш на мейл? /На Гудман съм чела в нета, ако е същото не си играй да ми пращаш   bouquet/

# 695
  • Мнения: 0
лъв- скорпион....pls

# 696
  • Мнения: 3 830
Аз честно казано не вярвам, че хората са по 40-50 години заедно и са си верни до безумност . Моят скорпион знае това и също така знае, че единственото ми изискване е каквото и да прави, да бъде направено така,  че да не бъда злепоставена, да не разбера/а аз няма да търся- тоест да не ми бъде навирано в очите/ и да не се чувствам унизена и ощетена. Обича да повтаря колко ми е верен и колко държи на това, но понякога имам чувството че го е страх от свободата която му давам, за да не се възползвам и аз от нея и всячески демонстрира необходимостта си само от мен и присъствието ми навсякъде. Не знам дали е скорпионска тази му черта или просто ответна реакция на мъж на когото е принципно позволено всичко. Сякаш имат навик да мрънкат когато ги държим изкъсо, а когато им е дадена възможност за избор категорично не желаят да се възползват от нея. Покрай тази тема изрових една стара книга, която имам за зодиите и връзките между тях на Линда Гудман. Много хубаво е написана и доста се приближава до истината. Много хубаво са описани страховете на представителите на моята зодия започващи връзка със скорпиона и напълно се препокриват с нашето начало.

Типично по скорпионски си е!

И моят е Скорпи. Винаги съм казвала, че това е единствената зодия, която ме изкарва извън нерви, ама направо побеснявам, полудявам и т.н. Ама ги обичам пустите отрови! Laughing


Според мен е неблагонадеждна връзка това, но нищо не се знае. Винаги има изключения..

# 697
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Чела съм нещо подобно....дали не се касае за същата книга даже Rolling Eyes
Беше преди години.
Ще се радвам да ми припомниш и на мен, poem  bouquet
жена Риби - мъж Скорпион

По това време още имах връзка с бившото скорпи и си спомням, че бях потресена от това, което прочетох за връзката между моята и неговата зодия в съотношение точно жена Риби - мъж Скорпион.
Мисля, че пишеше дори и характеристика за всяка зодия и мен много добре ме бяха описали, а рядко се случва да прочета нещо, което толкова добре ме описва като характер.

# 698
  • Мнения: 172
Момичета, книгата е Знаци на любовта, не знам дали нея сте чели. В момента не мога да я сканирам, но мога да щракна с фотоапарат страничките и стават сравнително четливи. Мога така да ви ги пратя на мейли. Ако ви устройва метнете ми на лични имейлите и комбинацията със зодиите и ще ви ги пратя довечера или най- късно утре сутрин  Hug Книгата действително е доста интересна според мен.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Момичета, книгата е Знаци на любовта, не знам дали нея сте чели. В момента не мога да я сканирам, но мога да щракна с фотоапарат страничките и стават сравнително четливи. Мога така да ви ги пратя на мейли. Ако ви устройва метнете ми на лични имейлите и комбинацията със зодиите и ще ви ги пратя довечера или най- късно утре сутрин  Hug Книгата действително е доста интересна според мен.
Мен ме устройва Hug
Сега намерих корицата на книгата как изглежда и мисля, че е същата Peace
Пращам ти на лични мейла си   bouquet

# 700
  • Мнения: 1 167
А защо по пощата? Не може ли да го публикувате в темата? Смятам че ще бъде много интересно.

# 701
  • Мнения: 1 127
А защо по пощата? Не може ли да го публикувате в темата? Смятам че ще бъде много интересно.
smile3521

# 702
  • София
  • Мнения: 3 020
А защо по пощата? Не може ли да го публикувате в темата? Смятам че ще бъде много интересно.
smile3521

подкрепям Simple Smile

# 703
  • Мнения: 0
И мен ме мори от година и повече един скорпион. Че и по-млад. Разбирате ме. Не мога да се начудя защо на 40 срещнах този мъж, но вече не искам никой друг. Лошото е, че замина да работи надалече и аз не съм на себе си. В началото бе лудост, а сега се обажда само по веднъж на седмица, с оправданието, че си търси квартира и няма време. Опитвам се да му влизам в положението - страшно е да си сам в една от най-скъпите държави в света, но сегашния игнор ми идва в повече след безумната страст. Какво мислите? Дали да чакам още? Embarassed

# 704
  • Мнения: 405
hm...
zavisi dali ste pravili planove za budesteto, i nai-ve4e dali toi samiq e govoril za budeste.
Ina4e moq kato go hvane shapkata ot zaetost e truden za hvastane, taka 4e moje naistina da e nesto vremenno. A ako vsi4ko e bilo super, zna4i si zaslujava da po4akash.

Общи условия

Активация на акаунт