Болки в кръста подобни на менструалните в 9 месец

  • 68 270
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 367
puhich да, настройвай се, особено ако спират и започват след някакъв период от време и се включи и коремчето да боли, заедно с кръста. Желая ти много спокойно и леко раждане, да сте живи и здрави с бебчо! Hug

# 46
  • Мнения: 307
Интересното е,че болката е постоянна не на интервали,та за това си мисля,че може и да ми се размине newsm78
Като ме е почнало от снощи изобщо не отпуска!

# 47
  • Мнения: 27
да контракции
и аз имах такива вечерта преди да родя  Hug

# 48
  • Мнения: 189
Да размърдам малко темичката LaughingИ аз имам болки в кръста,но не са на интервали.А като че ли постоянно ме боли в рамките на час или 2,после утихват.Освен това не са само ниско в кръста ,а и по-нагоре.Нямам идея контракции ли са,що са,надявам се че ще разбера като започне раждането Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 420
Контракциите при раждане зачестяват с течение на времето, стават по-силни и по-дълги като времетраене, ако е започнала родова дейност  Peace По принцип тръгвай към болницата, когато контракциите станат на 5-10мин  Peace Може да не са изтекли води, нито тапата да е паднала  Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 38 505
Според мен тези продължителните болки са от разширяването на тазовите кости - пак подготовка за раждането.

Общи условия

Активация на акаунт