Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ех, че хубава темичка... Още веднъж Весела Коледа и много сбъднати мечти на всички! И честито на именниците!

# 16
  • София
  • Мнения: 565
Весела Коледа!!! Пожелавам на всички много здраве, топлина, любов и щастие!

Зори, благодаря за празничната темичка  и страхотните пожелания:hug:! Дано на Жори бързо да му мине! Милото, точно сега ли трябва да е болничък Sad

Нефертити, много се радвам да те видя при нас! Много е пораснало твоето момче! Целувки!  love001

# 17
  • Мнения: 240
ЧЕСТИТА КОЛЕДА! Желая Ви много Любов, топли зимни нощи и Весели празници!

# 18
  • Мнения: 97
Весели празници на всички и от нас Hug

# 19
  • Мнения: 174
Темата е чудна!Благодаря ,Зори!
Весела Коледа!
Лори,честит рожден ден със закъснение! Пожелавам ти да сбъднеш всичките си мечти!

# 20
  • Мнения: 1 710
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

Бъдете здрави, щастливи и обградени с доброта, мир и любов!


Честит имен ден на всички, които празнуват на този светъл ден!

Зори, чудесно оформление и пожелание! Жорката бързо да се оправя!

Честита нова тема! Да е пълна само с хубави новини и да се изпише бързо-бързо! Mr. Green

Цвети, да са ти живи и здрави именниците и да празнувате всяка година с още повече настроение и любов!

Лори, честит рожден ден! Много радост и късмет ти пожелавам!


И Дея от днес е с температура, но е по-ниска от тази на Жоро - около 38,3. Въобще не мога да разбера от къде се появи. Всъщност виждам, че носа й е запушен и вероятно хремата е причината, но ми дойде като гръм от ясно небе. За щастие е игрива и весела и аз не съм се сдухала тотално, а умерено.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 123
и при нас изневиделица дойде .Той беше весел сутринта ,но после като вдигна 39.9 и няма сваляне ,едва до 38.5 и след час пак е над 39 .На АБ сме вече ,мрънка ,гуши се .Сега е с Т и не мога да я сваля . Sad
Да се оправя бързо Дея!

# 22
  • Мнения: 97
Зори и Бетката така ми поддържаше много висока Т смъкваше до 38 и нещо....след 3-тия ден вече е ОК/да чукна на дърво/Но и на нас не ни се размина АБ.Явно сега върлуват такива вируси с висока Т.
На боличките бързо оздрававане Peace

# 23
  • Мнения: 35
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО НА ВСИЧКИ И ОТ НАС!НЕКА БЪДЕМ ЖИВИ И ЗДРАВИ,ВСЕ ПО-ОБИЧАНИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!
Ангелче,надявам се Жори да се оправи скоро от гадната температура и да не минавате на антибиотик.Тук при нас наистина върлува някакъв вирус-кашлица и висока температура.
Марги,сега видях,че имаш лентичка за бременност.Желая ти много здраво и хубаво бебче!Дея ще е кака.Има ли други бременни мами?
Нефертити,и аз много се развълнувах като видях снимката.

# 24
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Добро утро!
Зори, Марги, дано слънчовците бързо се оправят Hug Много ми е мъчно..
Цвети с малко закъснение, да са ти живи и здрави имениците!   bouquet
Надето, винаги се радвам, като се разпишеш.
Хубав ден на всички  bouquet

# 25
  • Мнения: 174
Къде е тази снимка от Нефертити  newsm78 Няколко пъти се връщам на първа страница и не я виждам  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 3 123
добро утро!

Космо,в предишната тема беше снимката,но странно,че вече и на мен не ми излиза.

Изкушение,ние сме на АБ от вчера,но дано да се оправи,пък щом трябва ще пие.
Днес за сега е по-добре пу пу ,че нощта хич не беше лека.Пак си има Т ,но не е чак толкова висока като вчера,надям се и да вдига днес такава.

# 27
  • Мнения: 1 710
Привет!

Зори, ти къде води Жори да го прегледат, в Токуда ли? Освен температурата нещо друго има ли? А кръвни изследвания правихте ли?
Аз все се надявах състоянието на Дея да се подобри от самосебе си, но през нощта вдигна доста висока температура, а днес е по-отпаднала и честичко мрънка и трудно мога да й угодя. Та и нашата нощ не беше от спокойните, дано поне да е последната такава.

Илианче, мерси за пожеланията! Има още доста бременни мами. Ако тръгна да ги изброявам, сигурно ще пропусна някой, ама ще взема да направя едно преброяване и ще го напиша. Wink

# 28
  • Мнения: 174
Благодаря за отговора за снимката  Hug
Радвам,се че Жори е по-добре.
Бързо да оздравяват всички болни.
Днес купихме на Натали писта с колики и кола с дистанциооно,пистата е доста голяма,и малко съжалявам,че не взехме по-малка,защото заема много място,но колата е много готина.Прибрахме се,защото на Натали много й се доспа и сега като се наспи пак ще излизаме по магазините,да доихарчим парите,които получи за Коледа  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 69
Весела Коледа!  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт