Отговори
# 795
  • Мнения: 38
  ЧЕСТИТИ ПРАЗНИЦИ- СВЕТИ ВАЛЕНТИН, ТРИФОН ЗАРЕЗАН, СИРНИ ЗАГОВЕЗНИ- ДЕН ЗА ПРОШКА!Прощавайте ако съм обидила някого! Praynig
  Някой питаше за перуки във Варна- вчера случайно видях ателие за естествени перуки- намира се в блока на Бинго Мустанг на Ч. Площад,само че на гърба му.Ето и тел.052/64 14 07.
  Желая ви хубава вечер и да сте опиянени от любов! kiss Drunk

# 796
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Здравейте!
Аз отсъствах от четвъртък и тази вечер като се върнах, първо ви изчетох, а  сега да напиша каквото знам за перуките във Варна.
Радост, кажи на приятелката си, че независимо къде е оперирана, трябва да вземе протокол от гръдна хирургия в Окръжна болница на 5-я ет. от д-р Хинев или Славов. Там старшата сестра ще разясни, къде да се подадат документите. За тези, които са от Варна е в Социални грижи в последния вход на блока "китайска стена", който е между к-с Чайка и к-с Левски до спирка Явор. Тези, които не са от Варна сигурно ги пращат в техните социални служби. Там ти дават номер и ти казват, че трябва на съответната дата да отидеш  на едно друго място да си вземеш платежното нареждане и с него можеш да си вземеш перука и епитеза от магазините. Такива магазини има в двора на Окръжна болница и в блока до старата сграда на Онкодиспансера. Тъй като всичко това ще и отнеме поне 2 седмици чакане, може да отиде в магазина и да си плати перуката, а като излезе платежното , от магазина ще и върнат 100 лв.  Ако имаш въпроси, можеш да ми пишеш на лични.
И аз на свой ред да поискам прошка, ако съм сгрешила, или обидила някой! Praynig

# 797
  • Мнения: 61
Благодаря Yov64! Много подробно, веднага предадох!

# 798
  • Мнения: 972
Добър ден на всички!  bouquet
Днес пак се мъкнах по болницата и ТЕЛК-а... Това е най-досадното нещо с което съм се занимавала до сега... Sick
За три подписа и един болничен лист чаках от 9.00 до 12.30 ч. smile3511 smile3514 smile3515 newsm61
Казвам ви ,идваше ми да си грабна чантичката и да се праждосам през девет планини в десета... Да зарежа и болничен и протокол за ТЕЛК,и въобще да се откажа от всякакви постъпки за категории и пенЦии... #Cussing out #Cussing out
Болницата е на три етажа ,а аз само между първи и втори етаж успях да навъртя пет килиметра качване и слизане от етаж на етаж,от кабинет на кабинет... Накрая , както винаги ,ми прекипя и се развиках и разтрясках... Вече не можех да се сдържам... Казвам ви,идваше ми да опердаша някоя от тия чоФки,които са се кукнали на топличко в кабинетчетата си и само реват,колко са им ниски заплатите... Ами то и заплатите  им ,колкото и работата им... #2gunfire #2gunfire От осем часа престой на работното им място,едва ли им се събира повече от два часа плътно работно време... А искат заплати за осем ... #Cussing out #Cussing out Да имат да вземат... Ако някой от моите хора работи с това темпо,не бих го държала и два дена... А там си играят на работещи...
Извинете ме за тирадата,ама наистина съм потресена от наглостта на хора,които се грижат уж за човешкото здраве... Ами докато там ми лекуват рака,ми съсипват нервната система... На това грижа ли му викат... #Cussing out
Е,това е началото на одисеята за моя ТЕЛК и категоризация... Mr. Green Ще ви информирам за нейното продължение... Mr. Green
Сега си останете със здраве,а аз с надеждата ,че писмото от ТЕЛК ще пристигне по-рано от два месеца... Mr. Green Mr. Green

# 799
  • Мнения: 92
Здравейте , всички!  bouquet

С периферията на вниманието си закачих нещо по  новите на Нова, в смисъл че здравното министерство отпуска средства за изследване на новото лекарство.  newsm68 newsm44 newsm68

Та предположих , че става дума за антималигноцита bowuu

# 800
  • Мнения: 68
Хули,какво ще кажеш за това?"Мощното антираково действие на прополиса:
Прополис – приема се в чист вид или с масло, мед, мляко, спирт (с това, с което не е противопоказано за конкретното заболяване). Приема се вътрешно при злокачествени тумори, дори когато болният е на химио или лъчетерапия. Прополисът инхибира раковите клетки, засилва дейността на здравите и възстановява нормалното състояние на организма. Забавя развитието на раковите клетки, а при продължителен прием напълно ги унищожава! Прополисът се приема по 5-7 грама, от 3 до 5 пъти дневно - 1 час преди ядене. Продължително се дъвче и чак тогава се гълта."
Аз  вярвам в това!
borana ! ставало дума за нанодиамантите!каквото съм чела за нанотехнологиите,всичко е ХХІ век,фантастично ми звучи!Дай Боже Бойко Борисов да помисли за всички нас и да даде ОК за парите!Толкова учени има България и никой не им обръща внимание,ГРЕХОТА!!!

Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 15:41 от allissa22

# 801
  • София
  • Мнения: 5 074
Алиса, ще кажа - въпрос на личен избор .
Не отричам въздействието на прополиса върху имунитета.
Не отричам и много други илачи, проповядвани къде ли не.
Всеки има право на избор.

# 802
  • Мнения: 23
Здравейте,момичета!Малко със закъснение Embarassed,но все пак-ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!!!Много здраве,здраве,здраве ви желая!!!Не влизам често,че си имам проблеми SadОткриха диабет на половинката и сега си се тревожа за него.Все нещо трябва да има значи..... SadМного усмивки ви желая!

# 803
  • Мнения: 636
И аз съм съпричастна в темата. Сестра ми ми звънна в неделя да гледам предаването за тия нанодиаманти. После разрових в нета, ами то има данни за това още от 2005г мисля. Едва ли някой в България не е пробвал от тях. Вие знаете ли нещо по въпроса.

# 804
  • Мнения: 61
И аз се интересувам. Даже ми е малко чудно, че повече момичета не проявяват интерес. След като се използва за лечение в Русия, как не се е разчуло и тук? Чела съм за лекарства, които си поръчват за внос от Русия. Защо и с това не е така?

# 805
  • Мнения: 96
Лекарството се казва Ставринол и доколкото разбрах се прилага заедно с химиотерапията.
Целта на частиците нанодиаманти била да отведе химикалите право в раковите клетки и да ги блокира.
Лично аз съм за регистрацията му.Прочетох,че са необходими 360000 евро за регистрация в България.Имаше предложение да открием сметки и с есемеси да си осигурим парите.В тази тема участва и нашият Папароско.
Много хора вече правят опити да си го купят от Москва.

# 806
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 012
А действа ли ако се прилага след химиотерапия?

# 807
  • Мнения: 636
Споменаха в интервюто и за Гърция ..............

# 808
  • Мнения: 38
  Дами,

По въпроса за наночастиците - изпращам ви линк към статията на Елена Банова - председател на фондация Неогенезиз.
Г-жа Банова е с нашата диагноза и е посветила жимота си, да помага на онкоболните и да ги предпазва от всякяави подобни кьорфишеци.

Само да ви кажа, че и аз чакам панацеята срещу рака  baby_neutral, ама си мисля, че няма да е made in BG    newsm78

http://anticancer-bg.com/articles/

# 809
  • София
  • Мнения: 428
Привет на всички момичета!
Момичета аз вярвам, че много скоро учените ще открият лек срещу рака!!!!!!!! Peace Praynig
Вярвам и на това, че ние сме се излекували и няма да имаме нужда от него!  Peace Вие милички нали също вярвате!!!? Hug
Както вече съм казвала, много велики учени от цял свят работят по въпроса, много милиарди се влагат за великото откритие и аз знам, че ще дойде!!!!!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт