Отговори
# 690
  • Мнения: 97
Rali,
Честито Hug
Roro,
Дай по-кротко Hug И моят корем вече си живее самостоятелно, а всяка вечер си казвам " И днес няма да е" Crazy

# 691
  • York
  • Мнения: 826
Що не спите а?  Crazy

# 692
  • Мнения: 339
 Laughing еее ми то до сега го давах кротко ама време не остана, ако преди да родя не свърша каквото съм си наумила след това хич няма да е особено ако ме резнат .
 За капак и тук заваляло сняг, че и натрупало кога успя не разбрах като лягахме със сина нямаше грам снежинка, ей на няма и 2 часа и навън поне 10см и яка виелица. Аз уж много му се радвам на снега ама баш днес можеше да пропусне , утре исках да се размърдам по магазините за това онова, а хич нямам подходящи обувки за сняг ooooh! Така са ми се подули краката като след секциото -  в нищо не влизат и чорапите ми стягат даже Crazy
 Понякога, какво спане - време няма hahaha

# 693
  • York
  • Мнения: 826
Ро, за обувки ли ще си говорим  Whistling
Аз имам само едни зимни дебели кецове, в които успявам да си натикам "краченцата". Та в дъжд, сняг и слънце съм с тях от месец, че и повече. Но не ми пречи де. Надявам се като родя да мога да обуя нещо по различно, че взеха да ми втръсват  Mr. Green

Преди малко бях на прозореца да видя как е временцето навън и установих, че духа много проятен лек топъл ветрец. Утре (днес) ще става за разходки.  Simple Smile

# 694
  • Мнения: 339
Пък аз точно гледах weter.at  и уж дават утре слънчице и почти без вятър ама и за в момента казват, че е само облачно пък ако си подадеш носа ще те затрупа и май ще ми се размине разходката освен да мръдна до шопинг центара, че най лесно - ще трябва само до спирката на автобуса 15 минути да вървя. Ама като си помисля сина ми какво диване е ще го изгубя в навалицата ако тръгна сама Thinking
 А за обувките и аз само в едни кожени кецове се напъхвам и то съм им отпуснала връзките на макс, но повече от 2 часа вътре не изтрайвам. Утре най малкото до апреката ще мръдна да си взема един гел за крака дето ми препоръча систъра,  бих го препоръчала и аз ама му забравих името и утре като я питам пак ще ви кажа. При нея е подействал много добре, с комбинация масаж на краката от съпружеското тяло  Twisted Evil  

# 695
  • Мнения: 339
А моя бебо има гъдел  Mr. Green като си бутне крачето и направи бучица на корема ако го погаля си стои обаче ако го погъделичкам веднага мрръдва в страни и може да си се гоним така Joy   обаче и аз съм намерила с какво да се занимавам сред нощ, ама няма само то да ме тормози пък Twisted Evil
 Приспахте се всички май, то вярно че при вас е и по късно и аз ще се оттеглям, че утре ще има - "мамо аз съм гладен" още в девет Tired

# 696
  • София
  • Мнения: 166
Добро утро от мен, за първи път съм най-ранобудна!  Grinning По този повод черпя ви една закуска и кафе  newsm53





Желая на всички един много хубав и топъл ден!  newsm51

# 697
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Добро утро Hug

Съни благодаря за закуската  bouquet

Честит  имен ден на всички именници   bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 08:01 от bela *

# 698
  • София
  • Мнения: 6 011
Добро утро и от мен!
Честито на всички именници днес, ако имаме такива в темичката!

Днес по обяд съм на ЖК.

# 699
  • Мнения: 4
EEE, добро утро! Благодаря за закусчицата! Ако не друго, то всички виртуални закуски изядохме! Аз тази вечер спах! Party Не е за вярване , но факт. Искам да кажа че за киселините, май си намерих лек, поне засега наистина ми минават от натуралната активия! Особено вечер като станат непоносими си хапвам половин кофичка и край. Stop
Вчера реших да се обадя на гинеколожката да запитам кога да отида за болничния! И тя ми каза че направо ще ми направи и една консултация и това ще е на 13, а иначе щях да ходя чак на 20! А за последните 2 месеца изобщо не знам какво се случва с беб и нямам търпение да дойде 13! Wink

# 700
  • Мнения: 143
Здравейте,
и аз спах вече за втора нощ-чудесно е.За киселините-имам само вечер-гадост.Нищо не правя търпя си ги.
Roroana а твоето бебе като го погъделичкаш смее ли се Grinning Grinning Laughing

# 701
  • York
  • Мнения: 826
Честит имен ден на всички!

Много е зле положението при мен. През малкото часове, в които се опитвах да поспя, ме боляха кръста, краката и корема ми се стягаше на често. По едно време даже си помислих, че се почва.  Rolling Eyes Забравих да спомена и бодежите в дясната гърда  Sick

# 702
  • Мнения: 1
Добро утро мили мами  Hug
Надявам се всички да сте в прекрасно настроение ,времето е снежно ,но хубаво . Ние вчера в този пуфкаф снежец се разходихме до Пловдив и беше много приятно  Flutter
Честит имен ден на празнуващите днес и утре Hug  bouquet
Ралипо радвам се ,че ти е минал сърбежа Hug
Бобишана  честит рожден ден на патерица мила,да си жива,здрава и ужасно щастлива ти и тези около теб  bouquet
Мии моите съболезнования за дядо ти Hug

Вчера трябваше да отида до ЖК,но го отложих за днес,предпочетох разходката с мъжленцето ми ,та след малко се насочвам към МД да ми направят един запис и после може да покрастосвам малко с някоя приятелка Flutter

За спането какво да ви кажа,една ноят се спи,една не - много се върти нашия юнак,много ми е интересно да го видя как се е позиционирал  ,че нещо не мога да го разгадая - подават се едни крака отстрани на талията ми,ниско долу също ме посритва или това може и руце да са,ама си нямам никаква идеа ,само знам че е доста болезнено Crazy
Съни 9 благодаря ти за тази приятна закусчица Hug


На всички ви пожелавам един много усмихнат и спокоен ден  love001

# 703
  • Мнения: 1 067
Хайде добро утро и от мен!
Аз до към 6:30 се въртях и се предадох  Rolling Eyes Втори ден няма спане-през час до ВЦ-то или пък ме боли кръста,даже таза нощ глезена ме боля(много)  Shocked
Днес съм решила да довърша чантата за болницата(останаха памперси,превръзки....) и да изгладя к-т за изписване!
Стискайте ми палци да не се изтърся някъде ,че гипс не ми трябва Praynig

# 704
  • Мнения: 102
Добро утро и от мен, благодаря за закуската, поне до 11 само с нея ще си карам, защото отивам на изследвания. После с мъжо ще се помоткаме че да се разсея, а и да напазарувам че утре ми е именник.
Честито на именниците във форума днес, да са живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт