Отговори
# 735
  • Мнения: 19
Ника ти като ще раждаш секцио и се назландисваш на голямо бебе, а другите мами се плашат като им казват, че бебоците са едрички Simple Smile , И много се зачудих как така са те извикали на консултации чак след 20 дни, то накрая не се ли ходи по често.

# 736
  • Мнения: 17
Абе той и Хриско беше много дисциплиниран, ама татко му го разглези. Щото по цял ден не го вижда и като се прибере от работа, малкия вече спи и го взема при нас да си го гушка. Пък на мене 4-5 часа "общуване" след яслата са ми достатъчни да не го искам в спалнята. Дори и под угрозата, че като порастне голям щял да му каже, че не съм го искала. А да, и щял да му каже за ОНИЯ път, когато му сложих дамска превръзка вместо памперс - какво сквернодействие! Ама тогава бяхме при полеви условия, така че мисля, че ще ме разбере детето.

П.п. легълцето съм го обезопасила с помощта на остатъци от ламинат. Ако и от там падне, ще го сложа да спи в кашон.

# 737
  • София
  • Мнения: 6 011
 Joy Joy Joy Joy
Вени, ти си опасна жена, да знаеш! Освен, че умори комшията с готвено, и си осквернила детето така!
Иначе те разбирам, аз след градина го търпя до 3 часа, после кой откъде е.  Mr. Green На земята сме сложили матрака от бебешкото легло, да пада върху него. Един път обаче забравихме да го сложим и се изтреска на ламината - много плака, но пък от тогава не е падал.  bowuu

Пильо, не знам. Каза ми човека да отида на едни тонове след 2 седмици и след още една да кацам при него. Естествено, винаги ако има нещо мога да се явя и без предизвестие - дал си е всички телефони и всеки път ми го казва.

# 738
  • Мнения: 17
Ахам, ама е много удобно така без комшии. Оная вечер излизах по гол гъз на двора да си търся котарака. После му приготвях пържолки, отварях врати, прозорци..., че ми е топло. Гони ме ампарлъка вече, ама ме търпят.

# 739
  • София
  • Мнения: 35
Здравейте майчета,

Веднага се връщам да ви чета. Нооо, преди това:

Вани, честита ти малка принцеса!! Да ти е жива и здрава и само да ви радва!! Не се притеснявай! Всичко ще бъде наред!   Peace Hug

Кристинче, и аз смятам, че съвсем скоро ще гушнеш малкия юнак и ще започнеш да го кърмиш!!  Hug

Ника, Пеперудке, по отношение на праха и аз не бях чувала за Ариел бебе, но ще поразпитам тук-там и ако науча нещо ще кажа  Wink

# 740
  • София
  • Мнения: 492
Момичета, ние сме в новата тема... Hug Бързо при нас!  Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=459465.0

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт