Как Ви лъжат в Кауфланд

  • 61 742
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Боже! И дойде да си признаваш във форума?! Чакай, че си забравих гуменките за пързаляне по пързалките...

# 106
  • Мнения: 3 675
Не знам дали е за темата,ама...преди месец може би на намаленият щанд бяха намалили лютеница Атлантик едросмляна,някаква специална май беше, от 5лв на 3 и нещо.Но един от бурканите не е на Атлантик,ами на някаква друга лютеница чийто етикет беше паднал,но са я маркирали като първата.Истината беше,че редовната цена на тази отлепената пак си беше три и нещо и дефакто ти не правиш никаква икономия с покупката си.

# 107
  • София
  • Мнения: 985
Хора не го правете. За пръв и последен път ме е това. Прецаках се сама.

Какво да не правим? Да не крадем ли?
Мисля, че този пост е шегичка. Но ако не е, просто нямам думи. Как може такова нещо? Как изобщо ти хрумна първо да крадеш , а след това и да се хвалиш. Ето затова според мен, магазинът не трябва да взема глоби, а директно да се регистрират крадците в полицията. За кражба се влиза в затвора, наясно ли сте с това? Безумци.

# 108
  • Мнения: 174
Versace_Dreamer,права си - въпросът не в 10-те или 20-те стотинки,с които ни гърбят(щото и на мен ми се е случвало многократно), въпросът е принципен!

Върха беше,когато веднъж купувах от готовите смеси(сещате ли се - за палачинки,понички,мъфини). Бях взела 2 х 1,19(палачинки) и 1 х 3,90(боровинкови мъфини).
 Чак вкъщи забелязах какво са ми таксували - 1 х 1,19 и 2 х 3,90.
Скандали не съм вдигала,не съм си търсила правата,но и повече не стъпих при тях.

Общи условия

Активация на акаунт