Supernatural - Sexy! Scary! Over? - 2

  • 22 052
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 494
Сега остава да постигнем единодушие и относно това, че Дийн не реагира по най-адекватния начин на цялата ситуация и че Сам го съдят прекалено строго за това, което направи, и ще си легна спокойна Laughing

Тук няма да постигнем единодушие Wink Днес си говорихм е с теб за това. Дийн в предвид това какъв е и какво чувства, реагира по възможно най-адекватния за него начин. За него няма друг начин на реакция. Да, можеше да седне и да се замисли защо Сам прави всичко това, но това е все една да кажа - да, ми Сам вместо да страда, че е все пренебрегнат и да върши нещата по-този начин, да му се беше опнал на Дийн и да му се докаже по конвенционалния начин, а не да помага  пиейки демонска кръв  Wink Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 19:41 от Izida

# 691
  • Мнения: 3 818
Сам вместо да страда, че е все пренебрегнат и да върши нещата по-този начин, да му се беше опнал на Дийн и да му се докаже по конвенционалния начин, а да помага  пиейки демонска кръв  Wink Simple Smile

Ми да, точно така, както казваш е Laughing
В смисъл това че го разбирам, не значи че го оправдавам Laughing
Дийн по същия начин - разбирам го защо го прави, но можеше и по-добре Laughing

# 692
  • Мнения: 1 775
Дийн по същия начин - разбирам го защо го прави, но можеше и по-добре Laughing

Ех, не лягаш по гръб, ей. Mr. Green Joy

Днес работата в клас включва гледане на няколко интервюта с двамата ни приятели Laughing

Джаред
Дженсън
За по-ученолюбивите и едно на Боби. Тук май обясняваше как не се притеснява, че могат да затрият образа му, защото все пак някой трябва да наглежда двамата луди братя Joy

И специално за моята прилежна отличничка едно прекрасно интервю на Джаред за домашно Laughing  Hug
Първа част
Втора част
Трета част
Четвърта част
Написах (изгледах и изслушах) си домашното. Наистина страхотно интервю, мерси, Фейче.  bouquet
Рапорт даден. smile3519

# 693
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 494
В смисъл това че го разбирам, не значи че го оправдавам Laughing

Аз пък Сам го разбирам и Дийн го разбирам...и ги оправдавам, защото при тези обстоятелства и семейна история и двамата реагират както се очаква..

# 694
  • Мнения: 1 775
Изи, ако ти е трудно да излезеш на глава с Фейчето, свиркай, ще й пусна Джаред:

# 695
  • Мнения: 3 818
evil!evil!stitch Joy

# 696
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 494
Я препоръчайте някоя серия от сезон 2 Simple Smile...да си я дръпна да я гледам по-късно Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 775
Я препоръчайте някоя серия от сезон 2 Simple Smile...да си я дръпна да я гледам по-късно Simple Smile
Любимите ми са:
- 17-ти - върколачката;
- 14-ти - Evil!Sam;
- 15-ти - фокусника;
- 9-ти - кроатонския вирус;
- 8-ми - кръстопътния демон.
Даже смятам да си дръпна този с фокусника. Peace

Изгледах я, голямо хилене на блуса с извънземното и разказите от различните гледни точки на братята.

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 21:33 от Evil!Stitch

# 698
  • Мнения: 3 818
Брех, каква тишина, какво нещо е настанала тази вечер тук. Shocked Laughing

Стич, от известно време ме гложди един спомен от една друга тема и днес се поразрових в старите здрачни теми и открих това, което ме глождеше Laughing
Не знам дали ти помниш, но се оказа, че съм ти подляла вода да додеш в моята градинка още long long ago Joy



П.п. Цвети, вземи си чаша студена вода и се  приготви да  страдаш  Mr. Green (и да не забравиш да цъкнеш и върху ухиленото човече Wink

Fairy, аз съм тийм Дийн по принцип, но твоите снимки ще ме накарат да "обърна резбата".

Само четири месеца  и резултатът е налице Laughing

# 699
  • Мнения: 3 818
Добро утро  bouquet

Излязъл е трейлър на новата серия, ето, за любопитните Grinning

Тук има още няколко Grinning

# 700
  • Мнения: 2 040
Добър ви ден!
Фейче,  Hug за новите трейлъри! Особено на първия погледите на Дийн в началото бяха безценни  Joy Така ме се пригледа сега. Наистина съм пристрастена  hahaha, ще трябва да ходя в клиника май и аз  Wink

# 701
  • Мнения: 1 775
Брех, каква тишина, какво нещо е настанала тази вечер тук. Shocked Laughing
Да, умрях от тъпотия снощи и току рефрешвах, да видя дали някоя от вас се е появила, но не. Cry Цяла вечер google-вах Джаред, но успях да преговоря и "заешкото краче", където имаше забавен Сам, puppy-dog-eyed Сам #Puppy dog и даже леко понатупан Сам. Confused

Стич, от известно време ме гложди един спомен от една друга тема и днес се поразрових в старите здрачни теми и открих това, което ме глождеше Laughing
Не знам дали ти помниш, но се оказа, че съм ти подляла вода да додеш в моята градинка още long long ago Joy

П.п. Цвети, вземи си чаша студена вода и се  приготви да  страдаш  Mr. Green (и да не забравиш да цъкнеш и върху ухиленото човече Wink
Fairy, аз съм тийм Дийн по принцип, но твоите снимки ще ме накарат да "обърна резбата".
Само четири месеца  и резултатът е налице Laughing
Joy Joy Joy Тогава си счупила първата окова. Mr. Green Но не те съдя прекалено строго, не си можела да знаеш. Хм, или пък всичко е било част от добре зазмислен план. newsm78

Отивам да гледам трейлърите.
Гледах, това ме уби:
-Alright, you can go ahead and take down your pants.
-What??? What for?
-   Hands Thumbsup  (Joy Poor, poor Sammy.)

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 13:05 от Evil!Stitch

# 702
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Не остана време newsm44. Супер са трейлърите, чакам с нетърпение

# 703
  • Мнения: 1 775
Днес ми е някак Кастиелско... Thinking


 

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 14:54 от Evil!Stitch

# 704
  • Мнения: 3 818
Днес ми е някак Кастиелско... Thinking


 newsm09 Днес ти е мнооооого Кастиелско Laughing Надявам се не съзирам наченки на измяна,м? Crossing Arms Laughing

Искам само да ти кажа, че онази снимка, дето ми я сложи за усмиряване (аз и от простичко млъкни! разбирам, бе Joy) ми хареса страшно много, не я бях виждала Heart Eyes
Като престане да ти е Кастиелско и ти стане пак Самско, ще ти сложа няколко снимки на Сам в онова прословуто кафене с червените канапенца, дето Дийн е сниман Laughing

Мен от трейлъра много ме накефи като обясняваха на психиатъра, какви бяха сериозни и Дийн какви физиономии правеше Joy И как описа Кастиел hahaha

Тази вечер какво ще преговаряме Flutter



 Но не те съдя прекалено строго, не си можела да знаеш. Хм, или пък всичко е било част от добре зазмислен план. newsm78


Не Naughty Аз всъщност не съм виновна, Цвети ме е подлъгала най-вероятно да използвам способностите си да намирам готини снимки на Сам за своите мръсни цели да донесе Апокалипсиса сред Дийновите фенове Whistling Laughing

Общи условия

Активация на акаунт