Supernatural - Sexy! Scary! Over? - 2

  • 22 052
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 775
Като престане да ти е Кастиелско и ти стане пак Самско, ще ти сложа няколко снимки на Сам в онова прословуто кафене с червените канапенца, дето Дийн е сниман Laughing
Ех, че си, само ме дразниш. Че на мен никога не спира да ми е Самско, бе, жена. Кастиел го харесвам само като... приятел. Mr. Green Joy

Мен от трейлъра много ме накефи като обясняваха на психиатъра, какви бяха сериозни и Дийн какви физиономии правеше Joy И как описа Кастиел hahaha
Да, Дийн беше много добър. My brother’s not evil , he was just… high. Joy

Тази вечер какво ще преговаряме Flutter
Предложения?

# 706
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета, чак сега успявам да се включа, но гледам, че не съм изпуснала много снощи Simple Smile
Мерси за трейлърите, нетърпението ми да видя "the real thing" вече става непоносимо  Confused Искам да превъртя времето и някак си да стане другия четвъртък още днес....  Close
За Апокалипсис сред Дийновите фенове само можете да си мечтаете, макар че (да си призная съвсееем тихичко) след вашата дискусия и откосите от цели купища невероятни снимки на Джаред, малко и аз съм започнала, как да кажа... чак да "обръщам резбата" не, но много повече харесвам Сами сега и дори при третия преглед на епизодите откривам, че на моменти много, много ме кефи)  Heart Eyes

Я, Феъри, като се каниш само да пускаш снимките от онова прословуто кафененце, вземи накрая и да ги пуснеш Wink   bouquet, стига сме се радвали само на "лошото изкусително момче Дийн", пусни и малко Сами, не ставайте скръндзи да го държите само за себе си Simple Smile  Hug Flutter

# 707
  • Мнения: 3 818

Предпочитания? Flutter Насочи ме какво ти се гледа, поне като сезон Grinning

Сам-след малко Hug Обаче, Мастърче, след това полупризнание на Дейна сигурни ли сме, че искаме да продължаваме да го показваме Сами на широката общественост newsm78 Laughing

# 708
  • Мнения: 1 775
Предпочитания? Flutter Насочи ме какво ти се гледа, поне като сезон Grinning
Да не е от първите два сезона. Може би 3-ти или 4-ти. Чудя се за Lazarus rising. Thinking

Сам-след малко Hug Обаче, Мастърче, след това полупризнание на Дейна сигурни ли сме, че искаме да продължаваме да го показваме Сами на широката общественост newsm78 Laughing
Ами то, както се казва: "Късно е чадо, мандалото 'лопна." Веднъж като е тръгнало, процеса е направо необратим, говоря от опит. Най-добре да продължим да им "отваряме очите", а пък ако се наложи да връчим някоя и друга мотика, няма да забравяме кой е бил тук първи я. За новите чираци ще е само мръсната работа, да идват, ако искат. Ние ще си летим до Ванкувър, а пък те само ще си въздишат. Mr. Green

# 709
  • Мнения: 0
Мастърче, след това полупризнание на Дейна сигурни ли сме, че искаме да продължаваме да го показваме Сами на широката общественост newsm78 Laughing

Искате, искате... Simple Smile  Hug

Ако се чудите какво да се преговаря и ако приемате чужди предложения, какво ще кажете за епизода с джина, What is and what should never be (сезон 2 или 3, не помня) Simple Smile ? Харесва ми идеята какви ли можеха да бъдат братята, ако не тябваше да са тези, които ще започнат Апокалиписиса...  Flutter

# 710
  • Мнения: 0
Ами то, както се казва: "Късно е чадо, мандалото 'лопна." Веднъж като е тръгнало, процеса е направо необратим, говоря от опит. Най-добре да продължим да им "отваряме очите", а пък ако се наложи да връчим някоя и друга мотика, няма да забравяме кой е бил тук първи я. За новите чираци ще е само мръсната работа, да идват, ако искат. Ние ще си летим до Ванкувър, а пък те само ще си въздишат. Mr. Green
Няма опасност да мина на чиракуващ режим във вашата градинка  Laughing не мога да изневеря на Дийн, сори  Mr. Green Сами си го харесвам.... само като приятел, нали знаете  Mr. Green Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 1 775
Ако се чудите какво да се преговаря и ако приемате чужди предложения, какво ще кажете за епизода с джина, What is and what should never be (сезон 2 или 3, не помня) Simple Smile ? Харесва ми идеята какви ли можеха да бъдат братята, ако не тябваше да са тези, които ще започнат Апокалиписиса...  Flutter
Добро предложение, чак се замислям дали да не направя маратон - 2х20, 2х21 и 2х22 един след друг. Тъкмо ще умра от мъка като намушкат Сами. cry

Сами си го харесвам.... само като приятел, нали знаете  Mr. Green Heart Eyes
Joy Joy Joy

# 712
  • Мнения: 3 818
Стич, Lazarus Rising е готино Grinning Другото, което мога да ти препоръчам е пети епизод от четвърти сезон - Monster movie, страхотна серия е, но тя си е чисто ловене на чудовища, Апокалипсисът не е застъпен в тази серия, не знам за кое ти се гледа повече.
Но и предложението на Дейна е готино, в този епизод е една от най-най-любимите ми сцени въобще Heart Eyes
А защо не искаш от втори сезон да гледаш? Thinking Там има страхотни неща Simple Smile

Иначе от пети сезон горещо препоръчвам серията с вещера, тя ми е сред любимите Heart Eyes
а пък ако се наложи да връчим някоя и друга мотика, няма да забравяме кой е бил тук първи я. За новите чираци ще е само мръсната работа, да идват, ако искат. Ние ще си летим до Ванкувър, а пък те само ще си въздишат. Mr. Green

Право думаш,  newsm10

Те ще получат ето такава мотичка  Wink


Дейна, чеде, не нами етами с приятелството. И аз исках да се разхождам под звездите с Джаред в началото... Whistling

# 713
  • Мнения: 0

Но и предложението на Дейна е готино, в този епизод е една от най-най-любимите ми сцени въобще Heart Eyes


И коя по-точно ти е любимата сцена, защото от този епизод за мен любимите са няколко.... и всичките са с Дийн  Heart Eyes Mr. Green Добре де - и братското признание накрая на епизода ми харесва, там и Сами участва Simple Smile  Outta Joint

Феъри, аз наистина мога само да си се разхождам по звездите с Джаред - just friends, you know  Stop, обаче след разходката...., хм!  Twisted Evil ще се прибирам на етажа с "правилния брат", т.е. - при Дийн.  Flutter

# 714
  • Мнения: 1 775
А защо не искаш от втори сезон да гледаш? Thinking Там има страхотни неща Simple Smile
Защото последната седмица почти всеки ден гледам по нещо от втори сезон и бях решила да разнообразя, но май няма да стане, към края на втори сезон ме влече пак.

Но и предложението на Дейна е готино, в този епизод е една от най-най-любимите ми сцени въобще Heart Eyes
Ще споделиш ли?

Иначе от пети сезон горещо препоръчвам серията с вещера, тя ми е сред любимите Heart Eyes
О, да, много любим ми е и на мен. И вещера много ми харесва... като приятел, естествено. Mr. Green

# 715
  • Мнения: 3 818
О, да, много любим ми е и на мен. И вещера много ми харесва... като приятел, естествено. Mr. Green

Естествено, не съм си и помисляла друго Mr. Green Все пак тук сме се събрали все приятелски настроени дами Wink

За любимия ми момент от онази серия - първо това, че Дийн реши въпреки всичко да се върне към реалния си живот много ми хареса Grinning
И после, накрая, когато се върна - беше толкова отчаян, че е трябвало да се откаже от семейството си, от майка си, че трябва да се върне и да върши тази гадна работа, че не разбира смисъла на всичко това...
И тогава Сам, който винаги е мрънкал, че си иска нормалния живот, семейството, жената и т.н., му каза, че така трябва, че спасяват хората, че hurts like hell, но си заслужава заради всичките спасени животи Heart Eyes
И когато Дийн му каза, че не са се разбирали в другия им живот и не са ловували заедно, Сам му отговори - радвам се, че ловуваме заедно Heart Eyes
Много силна сцена е за мен това, както и преди казвах, това е една от най-любимите ми сцени между двамата въобще.  Grinning

Стич, според мен е рано да напускаш втори сезон, там има страхотни епизоди, страхотни Heart Eyes

Извинете ме за това, че наистина ви подмамих със снимките и няма да мога да ги сложа сега Embarassed Домочадието ме дърпа да излизам и скоро ще ми приберат и компютъра, ако не затворя Embarassed Но веднага щом се добера отново до него, ще ги сложа Grinning

# 716
  • Мнения: 1 775
Стич, според мен е рано да напускаш втори сезон, там има страхотни епизоди, страхотни Heart Eyes
Може би си права. Ще видя накъде ще ме отвее вятъра.

Извинете ме за това, че наистина ви подмамих със снимките и няма да мога да ги сложа сега Embarassed
О, няма страшно, ние знаем, че ще се реваншираш, за да си изкупиш вината, че ни подведе.

Днес бях зачела някакви свръхестествени вицове. Повечето не ми допаднаха, но този - да:

Братята Уинчестър взели с тях Джо на лов в гората. Тя обаче изостанала и се изгубила. Започнала да вика  ruporuu:
- Сам! Дийн! Къде сте?   helpuu
Никакъв отговор.
- Има ли някой?
В този момент Джо чула стъпки   tiptoeи усетила потупване по  рамото . Обрърнала се и гледа - уендиго. Уендигото я пита:
- Защо ме събуди?
- Аз... аз се изгубих... #Puppy dog
- А защо викаш?
- За да може някой да ме чуе...
- Е, аз те чух, по-леко ли ти стана?  Twisted Evil
 newsm65

# 717
  • Мнения: 0
И на мен това най-много ми харесва от този епизод - тук е и един от най-силните братски моменти от целия сериал въобще. Simple Smile
Приятна разходка с домочадието и те очакваме обратно, за да продължим коментарите.
Стич, продължавай с 2 сезон, аз гледам 20, 21, 22 и след това минавам на Lazarus Rising. (за 4 път го връткам тоз сериал, такова чудо преди не е било. И най-уникалното е, че не ми омръзва, ужас!  ooooh! ) Mr. Green

# 718
  • Мнения: 0
Стич, само за тебе и понеже сме си приятелки в тази тема, пускам една снимчица от въпросната фотосесия с диванчетата - Сами гледа мноооого лошо на нея (неустоим е) ! Wink


намерих и няколко от останалите снимки, пускам и тях. Цък за по-големи  Wink

# 719
  • Мнения: 0
хайде, пускам и една големичка снимка на Дийн, да не реши Маракана, че изневерявам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт