Supernatural - Sexy! Scary! Over? - 2

  • 22 039
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 818
Домочадието се мотка и аз троп! тука, все едно без мен не можете ooooh! Laughing

Дейна, мерси, че ме отмени  bouquet
Ето, още две снимки:
 

и от същата фотосесия
      

# 721
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 476
Стич, само за тебе и понеже сме си приятелки в тази тема, пускам една снимчица от въпросната фотосесия с диванчетата - Сами гледа мноооого лошо на нея (неустоим е) ! Wink

На тази фотосесия Сами е одрал кожата на Кевин Бейкън на младини Grinning Но на Сам тази прическа и тази дължина на косата много му отива Peace

Дяволска Стич (много добре ми звучи на български Grinning Wink...като Дяволски добра Grinning), вчера по твоите препоръки изгледах серията от сезон 2 с фокусника и ми беше много забавно. Grinning Сам ми беше много забавен с неговия тънък гласец и неговото мрън-мрън, Дийн, мразя да ми пипаш НЕЩАТА! Joy Сега като гледам за втори път сериите повече се наслаждавам и се заглеждам в подробности Simple Smile

Dana_Scully
, снимката на Дийн е.... Whistling Heart Eyes

  ruporuu Внимание, внимание! Моля, Маракана да се активизира!  ruporuu Остана една страница време, за да вземем първо място в анкетата! Naughty

# 722
  • Мнения: 3 818
Изи, опасявам се, че днес докато ме няма, ще изпишете 50-тата страница. Искаш ли да пуснеш новата тема Flutter

# 723
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 476
Изи, опасявам се, че днес докато ме няма, ще изпишете 50-тата страница. Искаш ли да пуснеш новата тема Flutter

Няма проблем, но едва ли ще ми се наложи:) и до 51-ва страница да стигнем, няма да ни затворят:)..Пък и ти ще се прибереш все, нали Laughing Hug

# 724
  • Мнения: 1 775
Ох, снимките на Сами са... Heart Eyes

Дяволска Стич (много добре ми звучи на български Grinning Wink...като Дяволски добра Grinning), вчера по твоите препоръки изгледах серията от сезон 2 с фокусника и ми беше много забавно. Grinning Сам ми беше много забавен с неговия тънък гласец и неговото мрън-мрън, Дийн, мразя да ми пипаш НЕЩАТА! Joy Сега като гледам за втори път сериите повече се наслаждавам и се заглеждам в подробности Simple Smile
И аз много се хилих на Сам, особено като Дийн преразказваше разговора им със съквартиранта на отвлечения от извънземни.
 - I want you to know, I’m here for you. You brave little soldier. I acknowledge your pain. Come here.  Hug Too precious for this world.
 rotfImbo

Фейче, споко, бе, душа, никой няма да ни спусне кепенците за 1-2 страници над лимита.

Искам само да ти кажа, че онази снимка, дето ми я сложи за усмиряване (аз и от простичко млъкни! разбирам, бе Joy) ми хареса страшно много, не я бях виждала Heart Eyes
Току що видях от къде е - това е сцената, когато Сами убива кръстопътния демон.

Игледах финала на 3ти сезон и пилота на 4ти, някои неща ги бях забравила. Най-ужасни моменти:
 - халюцинацията на Дийн, докато Сам му говореше;
 - малкото момиченце обладано от Лилит с накисната в кръвта на домашния любимец рокля;
 - Дийн, разкъсван от адските хрътки;
 - изгорените от Кас очи на медиумката и демоните.
Абе много ми е гадно, когато братята удрят жени. Знам, че са демони, но пак е гадно. А пък и в двата епизода Дийн заби юмруци в лицето на Руби и на една друга демонка, ей така, непредизвикано. Макар че жените след това си го върнаха, особено Руби бая нарита братята. Grinning
Друго, което забелязах - изобщо не ми харесват устните на Джен. В 4х01 ги дават в много близък план и са някак си големи, разляти и безформени. Моите са по-хубави, бе, Джаред. Mr. Green   love001

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 21:44 от Evil!Stitch

# 725
  • Мнения: 0
...изобщо не ми харесват устните на Джен. В 4х01 ги дават в много близък план и са някак си големи, разляти и безформени. Моите са по-хубави, бе, Джаред. Mr. Green   love001

Ох, Стич, на мен цялата Джен не ми харесва особено (не че Данийл Харис, например, ми харесва, не ме разбирай погрешно  SunglassesMr. Green Но тази Джен от самото начало нещо не ми се връзва за демонка, трябваше от отбора на ангелите да я сложат, там щеше да си пасне идеално, а Руби да си остане като Кейти Касиди.  newsm48 Още повече, че от ангелската свита също има доста зли екземпляри, които създадоха доста проблеми на нашите момчета Simple Smile

# 726
  • Мнения: 1 775
(не че Данийл Харис, например, ми харесва, не ме разбирай погрешно  SunglassesMr. Green
Данийл Харис ми е много sluty. Тя и във всички филми, в които съм я гледала, все такива персонажи играе.

# 727
  • Мнения: 0
Ахъм, slutty и още как! Аз умишлено не си дърпам за гледане нищо, в което тя участва. Даже класиката в жанра, (онова, в което участват двамата с Дженсън и той е с някаква ужасна прическа - зелена пънкарска коса и обици по веждите  smile3511 ) та него също не съм го дърпала, точно защото и Данийл играе там...., а може филмчето да е много забавно и нашето момче да прави добра роля..... Направо не знам какво й е харесал, явно в живота не е такава, каквато я правят на екрана - зла и подмолна  newsm78

# 728
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
На мен Джен не ми харесва , докато Данийл -да . Поне визуално.

# 729
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Добро утро, дами Hug
Снощи гледах таткото на Дженсън, хубав мъж. Дженсън му е взел носа  и очите.

# 730
  • Мнения: 1 775
Rise and shine, ladies! Батман ви пожелава добро утро.   bouquet

Ето го и Батман с брат си и баща си.

# 731
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Evil!Stitch   Hug. Аз защо не мога да откривам снимки Cry
Филма беше от преди 5-6 години и човека изглеждаше мн-добре, а явно и грима прави чудеса. На тази снимка не си личи ,но цвета и формата на очите са еднакви. Батко му е сладур.

# 732
  • Мнения: 3 818
Rise and shine, ladies! Батман ви пожелава добро утро.   bouquet


 Joy

Добро утро и от мен bouquet

Приличат си Батман и семейството Grinning

Малко снимки на Дийн, за които ви казвах вчера Grinning

     

И малко снимки на Джаред, които не знам дали сте виждали, но понеже са много хубави, ще ги преговорим, ако сте Wink
     

# 733
  • Мнения: 1 775
И малко снимки на Джаред, които не знам дали сте виждали, но понеже са много хубави, ще ги преговорим, ако сте Wink
     
Ау, много е хубав. И млад. Heart Eyes Crazy Не съм ги виждала тези снимки, явно трябва да разгледам j-padalecki.org обстойно, има големи красоти. А коя е дамата?

# 734
  • Мнения: 3 818
Ау, много е хубав. И млад. Heart Eyes Crazy Не съм ги виждала тези снимки, явно трябва да разгледам j-padalecki.org обстойно, има големи красоти. А коя е дамата?

Нямам никаква идея Thinking  Иначе, да, този сайт като че ли засега е най-подреден и пълен, има мегдан за много разглеждане Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт