В ЮЛСКИТЕ тумбачета има лъвчета и рачета

  • 19 521
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5
Аз съм от пропуснатите мами. Да подсетя за записването ми. Термина ми е на 13.07.
Лек ден на всички!

# 706
  • Мнения: 1
Добър ден мамита!  Heart Eyes

За спането на лявата страна и аз да кажа, от акушерките в патология зная, че се спи на лявата страна защото, на дясно ако спите намалява притока на храна на бебето, по гръб намалява притока на кислород, така си спомням от предишната бременност, все ме караха да спя на ляво, още от втория месец.

Добре дошли всички нови мами лека и спокойна бременност!

За количките да ви кажа как постъпих аз, бях си харесала няколко модела, отидох да ги видя на живо и веднага отпаднаха поне 3-4, на картинките и по описание изглеждат различно от реалността, та ви препоръчвам преди да се зарибявате, първо вижте и пробвайте количката, но задължително поискайте да я пробвате.

Прекрасен и успешен ден за всички!

# 707
  • Мнения: 326
Здравейте момичета ,
добре дошли на новите мами  Hug
Iulchence, пази се миличка и слушай док.  Peace
И аз съм за първото заглавие за новата ни темичка  Laughing
Тая нощ съм се наспала не се будих през половин час и сега съм свежарка  Wink
Лек ден момичета , аз почвам да се трудя  Whistling  Hug

# 708
  • Мнения: 7 421
та ви препоръчвам преди да се зарибявате, първо вижте и пробвайте количката, но задължително поискайте да я пробвате.

  Подкрепям! Peace

# 709
  • Мнения: 0
Zdraveite i ot mene!!!!
da kaja 4e i az sum ot propusnatite mami v spisuka s termin 06.07 Simple Smile
V4era bqh na pregled, no doktorut o6te ne se naema da kaje sus sigurnost kakuv e polut na bebo.....vupreki, 4e mai 6te e momi4e...no o6te bilo mn rano da se kaje.
Zavijdam malko na tezi, koito znaqt sus sigurnost...da sa vi jivi i zdravi bebocite....
az mnogo iskah mom4e...no vajnoto e da e dobre...da raste i se razviva normalno...puk kakvoto i da e...

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 0
Айде още една пропусната Мария от Пловдив на 30г.втора бременност- термин 01.01.10

# 711
  • Мнения: 22
Здравейте нови мами  Hug И пловдивчанките се разрастваме  Joy

Давам глас за първото заглавие  hahaha

И поздрав за всички http://www.metacafe.com/watch/1337824/funny_baby/
 Laughing Laughing

# 712
  • Мнения: 361
Мами,харесах си количка.Ама мног пара бе.
Някъде по немските сайтове дали я няма за по-малко пари.Те в Касида са се престарали.
http://www.kasidabg.com/bebe-confort-3-1-streety-pack-colorlab-astral-2010.html

# 713
  • Мнения: 0
И пловдивските мами май вече не сме малко Laughing Няма ли и ние да си организираме някоя среща? newsm78
Иначе прекрасен ден на всички в това гадно време вън  bouquet

# 714
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
От 99 станахме 105 - браво на нас.
И аз имам странно чувство в корема - нещо като газове, нещо като движене, нещо като стягане. От време на време се засилва, а понякога го няма.
Много ми харесаха заглавията, но гласувам за първото.

Вчера ходих в Пигис да видя какви мазила имат и поразгледах колички, креватчета и др. Не можа нищо чак толкова да ми хване окото. През почивните дни мисля да скокна и до Бебе МОЛ, там поне имат голям избор от всичко.
Засега се мажа с мас, но ако мога отнякъде да си намеря каково масло, ще е супер. С първата бременност една приятелка ми донесе от САЩ. Мазах се от 6-ти месец и имам само една късичка стрийка под корема отдолу Laughing Много съм доволна. А по принцип да кажа, че съм склонна към нацепване и през пубертета бедрата отстрани ми станаха на решето. Така че ако някой има идея откъде мога да се сдобия с това мазило, цена няма да има.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 18 039
Какаово масло, оказа се продават в аптеки, където се приготвят лекарства.

# 716
  • Мнения: 1
Миналата бременност се мазах с масло бамбук и ориз и съм много доволна, но да ви кажа, че ако сте предразположени към стрии и хирург не може да ви помогне. За какаовото масло съм слушала само хубави неща, но не се задълбавам толкова за тези неща. Някой беше писал за напукани гърди, не става въпрос за гърдите а за зърната, те се напукват при кърменето при определени ситуации, за това ще отделим доста теми в бъдеще.

Споделете какви витамини пиете, че аз нещо немога да понасям какви да е, мога да пия само на билкова основа, сега съм на Спирулина + Омега3, но смятам да си поръчам и някакви мултивитамини.

Последна редакция: чт, 14 яну 2010, 13:27 от ТиНе

# 717
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Добре дошли на новите момичета и от мен! Ние вчера с мъжът ми ходихме да гледаме един апартамент (уж да си сменяме квартирата), но след огледа намерих много предимства на нашия и вече не искам да се местим  Grinning Гаденето ми е все по-рядко и по-слабо. НО снощи ми се появи едно изтръпване на зъбите от дясната страна на ченето.  #Crazy Беше много неприятно, а и тази сутрин пак беше така. Днес ще си купя вода за венци и зъби, която ми беше перпоръчана от зъболекарката ми.  Confused

# 718
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Ади и на мен ми хареса много тази количка, но парите и съвсем не са по джоба ми. Мислех си в 800 лв да се вмъкна и нито стотинка повече. Че и това даже е много. Но идеята ми е ако взимам по-скъпа, да е лека и после да не взимам лятна. Иначе файдата му е никаква. Другият вариант е да си взема на Кенгуру комбинирана, а пък догодина лятна. Но все още размишлявам.

# 719

Общи условия

Активация на акаунт