Захранване на 4 - 5 месеца?

  • 1 016
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
Аз не бързам да захранвам, просто се чудя дали при това будене през 2 часа през нощта всичко е наред.
Може би имате криза на растежа - възрастта ви е такава. Пък и зъбките като са тръгнали, доколкото помня вечер най-болят и мама е най-доброто успокоително.

Иначе и аз искам да захраня късно и затова смятам да подаря на педито разпечатката от сайта и някои неща от Библиотеката. Дано да има ефект, че сега и мен ме гледат страшно заради сокчетата. Последен бисер - "то стана време за пюре и заместване на хранене, а пък вие още сокчета не сте давали. Една ябълка струва стотинки  ..." #Crazy

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
А как да убедя околните?
Тъй като като тръгна на работа ще я гледа свекърва ми , мисля че трябва и тя да е убедена от ползата на късното захранване, иначе току и дала нещо , дето не трябва! Вадя разпечатки и показам , а пък всички около мен  ,включително и майки :" то какво ги гледаш западняците, че на тях децата им са все дебели, а тръгнали да ни учат.." Mr. Green Опитах се да пробутам материалите на педито- ама тя не иска и да чуе!Бе тез хора нищо ли ново не четат! #Cussing out
За захранването си мисля, че си заслужава да опитам да останем на кърма поне до края на 5, пък както се получи, усилието поне си заслужава!

Общи условия

Активация на акаунт