Болница Токуда - тема 4

  • 79 028
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8
Old Sport, привет и благодаря.

Питах от любопитство дали няма да се засека с някоя дама от темата, тъй като терминът ми е на 15 май и в момента съм в очакване.  Simple Smile

# 706
  • Мнения: 3 215
Аха, ясно. Ами успех тогава! Peace

# 707
  • Мнения: 3 116
Токуда работят с Малинов (банка за стволови клетки), без такса. Аз родих там Алекс, и от Малинов дойдоха по време на секциото, екип от 2-ма или 3-ма човека и взеха материала.

Сигурно работят и с други, но мисля че само с Малинов, поне преди 2 години беше така, нямаше такса  Hug

# 708
  • София
  • Мнения: 271
Виждам, че вече се коментират отпуските на лекарите. Случайно някой знае ли кога д-р Лазарова ще излиза в летен отпуск - по специално за август месец се интересувам?

# 709
  • Мнения: 38
здравейте
искам да попитам правят ли аборти и къде да се обадя да си запиша час
моля ви ако някои знае да ми отговори
и след аборта ако всичко е наред трябва ли да се преспива там защото имам малко бебенце и няма кои да го гледа
мерси предварително   bouquet

# 710
  • Враца
  • Мнения: 166
Записвам се да следя темата. Раждах близнаците преди 2 години в Токуда, та повечето неща са ми ясни, но все пак виждам, че има новости.
tedie_p_a, аз също ще раждам живот и здраве при Лазарова, преди 2 дни като се обаждах да си запиша първия час при нея ми казаха, че не знаят още кога ще излиза в летен отпуск. Ако разбереш нещо свиркай.

# 711
  • Мнения: 8
Да попитам - какво мислите и имате ли добри отзиви за конкретни педиатри от Токуда?

# 712
  • Мнения: 3 215
Аз лично съм доволна от д-р Калайджиева и д-р Костадинова  Peace

# 713
  • Мнения: 8
Old Sport,

д-р Калайджиева не е ли всъщност неонатолог? Костадинова не ми е известна...  Rolling Eyes
А също - педиатрите от болницата не правят домашни посещения, нали? Както и никой от тях не работи със здравна каса... поне моята информация е такава, не че няма да питам в петък де, но все пак...  Simple Smile

# 714
  • Мнения: 734
Да попитам - какво мислите и имате ли добри отзиви за конкретни педиатри от Токуда?

Аз лично не съм доволна от педиатрите...имаше само 1-2 максимум, при които евентуално бих си завела детето...това са д-р Кендерова и д-р Деспотова, ако не ме лъже паметта. Впечатленията от останалите са крайно лоши, включително и от завеждащата Педиатрията. С бебето ми лежахме в отделението като беше на 1 месец. Понеже бяхме по спешност си платихме за преглед при прехвалената доц.Лилова, тъй като бяхме за нейната компетенция. Така че дали преглеждат по здравна каса - идея нямам.  newsm78

# 715
  • Мнения: 8
no_name,

за въпросната Кендерова съм получавала само добри отзиви до момента.

# 716
  • София
  • Мнения: 116
Old Sport,

д-р Калайджиева не е ли всъщност неонатолог? Костадинова не ми е известна...  Rolling Eyes
А също - педиатрите от болницата не правят домашни посещения, нали? Както и никой от тях не работи със здравна каса... поне моята информация е такава, не че няма да питам в петък де, но все пак...  Simple Smile
Д-р Калайджиева и д-р Константинова са неонатолози.  Peace Аз също се интересувам от педиатър.
Моля те да споделиш, след като попиташ.   bouquet

# 717
  • Мнения: 3 215
Да, неонатозлози са, което не значи, че не преглеждат деца по-големи от новородени. Д-р Калайджиева работи със здравната каса - не може да бъде личен лекар на детето, но с направление за педиатър може да преглежда  Peace

# 718
  • Мнения: 12
Мили мами, аз съм лежала в педиатрията на токуда с дъщеря си (декември2008г) и въпреки, че влезнахме там заедно с тяхна колежка от друго отедение, отношението определено не беше както подобава за тази болница (даже меко се изказвам).
дори приятелката ми (д-р в др отделение) се стъписа от негативното отношение на д-рите и сестрите в педиатрията, каза че им се носел слух из болницата, но и тя се смая, че дори в нейно присъствие се държат зле!
Иначе ни е преглеждала в приемните кабинети една млада д-рка Димитрова (не си спомням малкото й име) и определено останахме много доволни от отношението и обстойният преглед.

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 181
Мили мами, аз съм лежала в педиатрията на токуда с дъщеря си (декември2008г) и въпреки, че влезнахме там заедно с тяхна колежка от друго отедение, отношението определено не беше както подобава за тази болница (даже меко се изказвам).
дори приятелката ми (д-р в др отделение) се стъписа от негативното отношение на д-рите и сестрите в педиатрията, каза че им се носел слух из болницата, но и тя се смая, че дори в нейно присъствие се държат зле!

След като болницата е частна, това не дава ли някакви права на пациентите да изискват и настояват за по -добро отношение?!
Всеки път като прочета за такъв тип отношение в Токуда и настроя ми да раждам там се изпарява, но все пак се надявам, че неонатологията им е на ниво , т.к. аз само заради тях държа да раждам в Токуда.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт