Кашля или се лигави?

  • 1 821
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 42
Здравейте мами:) Искам да ви попитам дали някоя от вас е имала проблем като моя. Ние сме на 4 мес и 20 дена и от 2-3 дена детенце кашля, ама се пъне, криви си езика вади си го почти целия и кашля. Прави го когато и се спи или не иска да яде, та не мога да преценя лигави ли се или по-добре да я заведа на лекар? Чудя се дали пък не е от лигичките, да се дави по някакъв начин? Благодаря ви  newsm51

# 1
  • Мнения: 269
За да си по спокойна идни на лекар!И моето бебче ги правеше тези номера ама нямаше нещо,което да ни безпокои.

# 2
  • Мнения: 3 453
   Никога не ми се е случвало, но аз бих  завела веднага детето на лекар да се установи от какво е кашлицата.Може някакъв секрет да има.

# 3
  • Мнения: 9 814
Само лекар може да ти отговори на въпроса.

# 4
  • Мнения: 1 740
Само лекар може да ти отговори на въпроса.
  Peace
Идете на лекар да го прегледа.

# 5
  • Мнения: 479
Аз не бих гадала, по-добре да го види лекар, за собствено спокойствие.

# 6
  • Мнения: 860
Много сте малки да симулирате или имитирате. Но не се шашкай, просто отиди да чуе лекарката. Възможно е и сега да се разбрали, какво става като излезе езика и се напъваме - кашляме. На децата всичко им е интересно, а сега вие откривате все по нови неща.
И моят син кашля и сега понякога особенно след рекламата на мукоплант или след други кашлящи от ТВ- то  Simple Smile Докато се усетя, че е от рекламите и имитира, два пъти бяхме да ни преслушват. За мое успокоение. Иди и ти за твоето.

# 7
  • Мнения: 539
Аз не бих гадала, по-добре да го види лекар, за собствено спокойствие.
Не се бави Peace

# 8
  • Мнения: 1 536
Най-вероятно няма проблем,но все пак  е хубаво да го заведете на лекар за да му преслуша гърдичките.
При нас се получи нещо подобно,което се оказа в последствие ларингит.Не вярвам да е това,но имай го в предвид.
На тази възраст естественно  ,че не го прави  нарочно или се ''лигави''

# 9
  • Мнения: 1 512
На тази възраст не го прави нарочно и не се лигави.Може да няма нищо сериозно и дай Боже,но най-добре го заведи на лекар за да си сигурна и спокойна.

# 10
  • Мнения: 2 090
Само лекар може да ти отговори на въпроса.
Така е.Дъщеря ми така прокашляше от време на време като беше по-малка,преди да избият зъбките.Много се лигавеше тогава и се задавяше със слюнката Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 6 713
Почти съм сигурна, че не е нищо сериозно. За твое успокоение отидете да го преслушат бебо. Може наистина да е от прекалено плюнчене. Peace
Моето дете и досега се е случвало някой път се задави от слюнка и като се разкашля, особено нощно време, чак се и събужда.

# 12
  • София
  • Мнения: 293
Заведи го на лекар за да си спокойна.Нашият син също започна преди време да прави така,но забелязах,че го прави само вечер,когато се съберем всички вкъщи,заговорили сме се и не му обръщаме внимание.Щом започнем да се закачаме с него спира.Просто това явно е начинът му да ни каже ,че му се играе Grinning

# 13
  • Мнения: 266
Най-вероятно са секрети, слагай в полуседнало положение за да не се стичат секретите в гърлото. Ние сега се лигавим много, всеки момент ще пробие зъбче и когато е по гръб често прокашля.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 524
  Никога не ми се е случвало, но аз бих  завела веднага детето на лекар да се установи от какво е кашлицата.Може някакъв секрет да има.
и аз мисля така. Peace

Общи условия

Активация на акаунт