Кашля или се лигави?

  • 1 835
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Възможно е да кашля от лигите, да, но за по-сигурно го заведи на лекар да погледне гърлото и да чуе дишането.

# 16
  • Лондон
  • Мнения: 122
Малкия понякога се задавя от лигите и започва да кашля-може и да е от това newsm78 .Не се притеснявай,по-добре я заведи на лекар,но не мисля че има някакъв проблем.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз бих дала съвет лекар да прецени дали детето кашля или не. Peace

# 18
  • Мнения: 35
Здравей!Ние от разстояние не можем да преценим дали кашля или се лигави.За твое успокоение е по-добре да я заведеш на лекар.
Желая успех!Дано да няма нищо.

# 19
  • София
  • Мнения: 42
Благодаря Ви на всички newsm51. Консултирахме се с педиатърката ни, добре сме нищо ни няма, явно и е от лигичките и по някакъв начин протестира когато не и харесва нещо. Е каза ми да си я следа и ако има нещо пак веднага при нея:) Хубав ден момичета

# 20
  • Мнения: 1 740
ELIDNA ,радвам се ,че детенцето е добре.

# 21
  • Мнения: 3 929
Благодаря Ви на всички newsm51. Консултирахме се с педиатърката ни, добре сме нищо ни няма, явно и е от лигичките и по някакъв начин протестира когато не и харесва нещо. Е каза ми да си я следа и ако има нещо пак веднага при нея:) Хубав ден момичета
Въпреки това, не се осланяй на това, че може да е "театър", че ние от едно подобно "представление" до пневмония стигнахме.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт