Подарък за любимия за Св. Валентин!

  • 18 445
  • 133
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 0
Никакъв свети валентин тази година ...

# 121
  • Враца
  • Мнения: 2 716
Защооо?  newsm78

# 122
  • Провинция
  • Мнения: 509
И аз съм в голям размисъл за подарък....А той сподели да очаквам букет и червило от ейвън  Joy Каза ми да си поръчам едно от новата колекция,която рекламират.Искал и плюшена играчка да ми вземе,ама аз го отказах от идеята,подхвърляйки му деликатно(понеже целта му е да изхвърля тези от бившето гадже и да сложа неговите в колекцията си).Та така с милото....

# 123
  • Мнения: 0
 LaughingМиналата година бяхме много  ама наистина много зле финансово за подаръци каквито и да е било.Моето съкровище обаче се постара,разбира се затова я обичам толкова.И така...
Аз не обичам след баня да се обличам в халат,обичам да си имам своя кърпа с която да се подсуша ,да но поради финансови причини вече имахме само твърди захабени кърпи..жалко ,но факт.Наистина хич не ги обичах,но не оставаха излишни дори и за една нова хавлия.
Дори и не очаквах подаръци..какви подаръци като едва свързвахме двата края.
Все пак Тя   Two Hearts още сутринта ми поднесе подаръка си -хавлиена мека кърпа. hugАз и бях купил малки бонбони Милка на сърчице-банално  ooooh!.
И все пак тя както винаги успя да ме изненада. newsm20
Принципно в последно време на този ден вечерта се събираме с  приятели с който не сме се виждали отдавна,хапваме пийваме и общо взето прекарваме вечерта си приятно.
 За тази година обаче аз се постарах...купил съм "палави зарчета".Не са скъпи,но се надявам този път аз да я изнендам.А иначе сме поканили едни наши приятели от София да ни дойдат на гости и да излезем някъде да се повеселим и да се видим.И това е. Simple Smile
 Не смятам че е важна стойността на подаръка,а това как е поднесен с какво чувство и посланието което ще остави.

Последна редакция: ср, 10 фев 2010, 09:40 от R.Dimitrov

# 124
  • Мнения: 1 559
Тази година ще подарявам себе си Crazy.Вчера си купих розов,кожен комплект-заешки уши с пух,папионка за врата,ръкавели и заешка опашка...много е яко и нямам търпение да го изненадам в неделя. Party

# 125
  • Мнения: 60
мина му пика на този празник май ,
само една тема има ...

# 126
  • Мнения: 60
мина му пика на този празник май ,
само една тема има ...

Просто сега го празнуват 12-14 годишните

# 127
  • Мнения: 1 559
мина му пика на този празник май ,
само една тема има ...

Просто сега го празнуват 12-14 годишните

демокрацията го донесе и инфлацията го отнесе.
офф ква рима изкарах Joy Joy
Ами той не си е бг празник...колко време да се подържа newsm78

# 128
  • Мнения: 593
Аз, като една неработеща домакиня, ще се чувствам неудобно да харча парите, които мъжът ми изкарва, за такъв подарък.
Освен това, за мен свети Валентин е ден, в който да изразим чувствата си към любимия по един или друг начин.
Обикновено подарявам ръчно изработена картичка.
Веднъж му подарих огромна торта във формата на сърце, с надпис "Обичам те".
Миналата година за Свети валентин той ни заведе на романтична разходка из Sun City.  Heart Eyes
Тази година подаръкът ми за него отново е изработена от мен картичка, но малко по-различна: http://www.youtube.com/watch?v=DpuL3BtfAY8
Ще приготвя и нещо по-специално за ядене вкъщи, макар че по всяка вероятност ще вечеряме навън.

# 129
  • Мнения: 24
cybercat, подаръкът ти е страхотен  Hug И идеята и изпълнението много ми харесаха, браво! smile3501

# 130
  • София
  • Мнения: 23 123
cybercat, съпругът ти англоговорящ ли е, т.е. чужденец?
Ако да, то картичката ти е много хубава!

# 131
  • Мнения: 593
cybercat, съпругът ти англоговорящ ли е, т.е. чужденец?
Ако да, то картичката ти е много хубава!


Не, българин е, но имам причина да я направя на английски (не мога да споделя защо).  Peace

# 132
  • Мнения: 335
cybercat ,много ти е хубава картичката   Peace Аз бях подарила на родителите ми подобна,но за годишнината им и определено много ги разчуства  Wink
Също и идеята ти за торта във формата на сърце много ми хареса,но моят мъж не яде сладко и едва ли ще се зарадва на тортичка,но виж аз..... Mr. Green
Иначе аз тази година съм решила с детето да му поднесем изненада-ръчна изработка  Simple Smile Реших да направя мнооого сърца от хартия,а детето да ги оцвети и сутринта(преди да се е събудил) на Св.Валентин да ги разпръснем по целият под и като стане ще стъпва по пътека от сърца  Heart Eyes Отделно да направим един голям надпис(отново всяка буква в отделно сърце)"Обичаме те" и да го закачим срещу леглото,та като си отвори очите да го види  Mr. Green
По принцип никак не харесвам този празник и рядко си правим изненади,но сега съм си вкъщи и ми хрумна да внеса малко "сладникавост" на този ден  Laughing

Последна редакция: чт, 11 фев 2010, 12:40 от galaxy

# 133
  • Мнения: 593
Oooo, ще се възпозлвам от идеята да залепя сърце с надпис "обичам те" на огледалото.  Hug
Каквото и да правя за мъжа си, все ми се струва, че е малко!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт