Подарък за любимия за Св. Валентин!

  • 18 442
  • 133
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 499
Здравейте!!! Не видях такава тема, а ако има вече се извинявам.
Какво ще подарите на любимия човек за празника на влюбените??? Нещо материално или по- скоро изненада, вечеря, или... Какво?
Кой е най- оригиналният подарък, който сте подарявали?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз на моя съм му оплела търлъци Flutter

# 2
  • Мнения: 426
Е, рано е още де.Ти сигурно си пресно влюбена и нямаш търпение,а Wink Имаш цял месец да помислиш Peace

# 3
  • Мнения: 3 499
Е, рано е още де.Ти сигурно си пресно влюбена и нямаш търпение,а Wink Имаш цял месец да помислиш Peace
Ами не съм "пресно влюбена". Погледни линииката ми.

# 4
  • Мнения: 96
Да ви кажа любимият ви много повече би се зарадвал да отпразнувате Трифон Заразен отколкото измисления празник Свети Валентин.

# 5
  • Мнения: 1 908
Ще му подаря очарователното си присъствие. Не би могъл да мечтае за по-хубав подарък  newsm47пък и кой ли го пита

# 6
  • Мнения: 212
Една каса Загорка и голяма свинска паржолка със салата и пържени картофи...добре ли е?

# 7
  • Мнения: 388
Тъкмо поприключихме темите с подаръците на любимия за Коледа... Чакай да отдъхнем малко, де...

# 8
  • Мнения: 4 965
Бутилка вино, за да полеем Трифон Зарезан /уф, че съм пиянде/ и  Whistling за Св. Валентин.
 Blush

# 9
  • Мнения: 1 844
Мииииии..не знам. JoyОх,много поводи напоследък,изчерпах се откъм идеи.
Нещо лигаво ще да е-я някое пеещо сърце,я мече дето вика "i love you".. Mr. Green И секс-ама специален. Wink Rolling Eyes/бр,къв ли?!/ Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 161
Почна ли се вече с кошмарът свети Валентин?Аз тази година щ го празнувам,просто е налага,защото съм с Валентин под ръка.Мисля,да се сгъна под формата на сърце и да се поднеса по чорапи.Не е оригинално,да,но пък вече какво остана?

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
С нетърпение чаках темата.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 735
Да ви кажа любимият ви много повече би се зарадвал да отпразнувате Трифон Заразен отколкото измисления празник Свети Валентин.
Ауууу,този Трифон бил заразен. Mr. GreenЗатова ще си празнувам Св. Валентин.Смятам подаръка да е общ и отдавна съм хвърлила око на това:
http://nani.bg/product_info.php?cPath=900005_900044_900050&p … 4b64bd4b9c75d70d0
Малко е сладникаво,но ми харесва.Имам и други идейки,но има и още време.

# 13
  • Мнения: 139
който си няма любим какво прави? newsm78

# 14
  • Мнения: 1 085
Двоумя се между моя милост по шорти или моя милост покрита със суши  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт