Подарък за любимия за Св. Валентин!

  • 18 451
  • 133
  •   1
Отговори
# 30
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Нищо  Mr. Green Ама голямо  Mr. Green
[/quo
....и от сърце Laughing

# 31
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
.......и от сърце  Wink

Ние също празнуваме Трифон Зарезан и го поливаме със винце в компания на приятели Peace

# 32
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
интересни идеи,
на сърце не мога да го сгъна, освен да го гарнирам празнично.

# 33
  • Мнения: 4 785
Празнуваме Трифон Зарезан - с много хубаво вино и сирена, обикновено с компания По-миналата година бяхме на много хубаво място, тази май ще повторим.

Изнервям се от лигавщината вложена в Св. Валентин  Confused, той също, затова сме в синхрон кое се празнува.  Peace

# 34
  • Мнения: 637
За тези, дето сме по сами - бойна задача - имате 28 дни за да намерите ПРИНЦА и той да ви поднесе
най-романтичният и невероятен подарък Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4 785
За тези, дето сме по сами - бойна задача - имате 28 дни за да намерите ПРИНЦА и той да ви поднесе
най-романтичният и невероятен подарък Simple Smile


Роза, розово сърце с ръчички и червен балон във формата на сърце  Mr. Green
Ще взема и аз да си намеря едно ново мило  Heart Eyes

# 36
  • Свищов
  • Мнения: 877
Да ви кажа любимият ви много повече би се зарадвал да отпразнувате Трифон Заразен отколкото измисления празник Свети Валентин.
А, и аз тача И този празник. То любовта върви с вино. Предпочитам кръчма, хапване, винце, танци, дискотечка. Всъщност винаги сме излизали някъде на празника Heart Eyes
елиас, аз мислех утре за имения му ден да се отчета с цялата ми любов...Ама нея имал всеки ден, та съм му взела нещо дребничко.

# 37
  • Мнения: 4 195
който си няма любим какво прави? newsm78
Да си намери спешно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Подарява на вибратора си. Joy

# 38
  • Мнения: 413
Купила съм си хубаво бельо и най-вероятно ще отидем на почивка някъде в близка Гърция за два-три дни. 1dating luvbed

# 39
  • Мнения: 2 448
Мисля да използвам повода да си подаря някоя глезотия за мен. Така като се замисля, най любима съм си аз.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 581
 Най-големият подарък за мъжа ми за този ден е, че не го карам да празнуваме Св. Валентин. И двамата не си падаме по такива лигавщини.

# 41
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
тази година много рано започнахме с тези теми.....

# 42
  • Мнения: 3 371
любимият днес каза, че откакто се е взел с мен, нищо друго не му трябва  Hug  


мернах тук една идея за плетени търлъци/терлици, как се пише това, да му се невиди  newsm78 /. харесва ми, няма си, ще му купя.



# 43
  • Мнения: 0
Аз на моя съм му оплела търлъци Flutter

Това е идея! ще ми отнеме по малко време отколкото, ако е пуловер!  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 3 050
Една каса Загорка и голяма свинска паржолка със салата и пържени картофи...добре ли е?

за моя ще е идеално Simple Smile ще ме обича до следващия св.валентин със сигурност Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт