Подарък за любимия за Св. Валентин!

  • 18 448
  • 133
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 212
Една каса Загорка и голяма свинска паржолка със салата и пържени картофи...добре ли е?

за моя ще е идеално Simple Smile ще ме обича до следващия св.валентин със сигурност Simple Smile
Моя така вече 4 година ще ме обича Party Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 23 124
Моят мъж ще остане очарован, ако получи поне 10 литра вино за празника... Да се разбира Трифон Зарезан естествено. И после да си го пийваме заедно  Grinning
Отдавна сме минала фазата на плюшените сърчица и картичките с лигави послания  Wink

# 47
  • Мнения: 686
Айде сега очаквам да накачулите в подписите си онези сърца(истински с кръвоносни съдове)в подкрепа на АнтиВалентин  Laughing.

За протокола и аз смятам да подаря вино и сочна пържола  Laughing (може и във формата на сърце) hahaha.

# 48
  • гр.София
  • Мнения: 184
Аз започнах с по-дребните по-отрано - та покрай него си открих ново хоби в нова насока - замислила съм и един любовен графит, ама не знам дали ще се получи - ще събирам и аз идейки

# 49
  • Враца
  • Мнения: 2 721
Вече одавна се изчерпах идейно откъм материални подаръци, а и не смятам че е нужно.
Но за да почетем този натресен ни празник,
ще си спретнем хубава трапеза,
подобаващо декорирана
и евентуално хайвер и шампанско
 (защото одавна съм се наканила пък все не смогвам)

# 50
  • Мнения: 4 626
върнахте ме назад с тази тема Cry
аз украсила цялата къща със сърца , а той си идва пийнал и хапнал и ми подарява ягоди
и се чуди що не подскачам от радост  ooooh!
май трябва да го пиша в темата за номинациите за муньо в другият подфорум newsm78
ама как не се забравят тези неща когато са на някоя дата

# 51
  • Мнения: 1 420
Ще споделя една изненада за любимия, която беше за годишнината ни, но става и за Св. Валентин - час за масаж за двама  Peace Уговорих се с масажистката и тя изпрати специална покана с неговото и моето име. Беше много сладко, а и той определено беше приятно изненадан  Peace

# 52
  • Варна
  • Мнения: 957
Ами ще пийнем, и за св.Валентин, щом си требе.

# 53
  • Мнения: 1 731
Таз година май ще празнуваме Трифончо. Joy
Нещо ми втръснаха тия сърца, и мечета, и бонбони,пък и съм на режим ,не ми се полага сладко.Искам да се веселим ,не да се гледаме влюбено,сякаш през другото време си избождаме очите ,че добре че е св.Валентин да се обичаме. newsm78 newsm78 newsm78 Айде стига американски глупости. Naughty

# 54
  • Мнения: 4 626
аз тази година ще празнувам точно св. валентин , а не трифон  txtloves Heart Eyes Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts но подаръци няма да подарявам

# 55
  • Мнения: 139
Таз година май ще празнуваме Трифончо. Joy
Нещо ми втръснаха тия сърца, и мечета, и бонбони,пък и съм на режим ,не ми се полага сладко.Искам да се веселим ,не да се гледаме влюбено,сякаш през другото време си избождаме очите ,че добре че е св.Валентин да се обичаме. newsm78 newsm78 newsm78 Айде стига американски глупости. Naughty
smile3501 newsm10

# 56
  • гр.София
  • Мнения: 184
Чудя се като не Ви допада и не Ви се празнува Св.Валентин, защо пишете в тема, която тематично е насочена в съвсем друга насока - отворете си друга тема - на мен пък ми е супер сладко като се събудя да има цвете до възглавницата и нещо дребничко под нея - и баба на 100 години да стана, ако има още тръпка между нас ще правя и ще очаквам също подарък от/и за любимия  Peace

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Любимият ми нито свети, нито е Вальо.
Не сме решили още къде ще се зарязваме около средата на февруари, обаче за началото трябва да си измислим нещо, че сме двама февруарски водолеи.

# 58
  • Мнения: 637
А я си представете, че вие тайничко сте му спретнали изненада - маса за двама в някое заведение  1dating със специално поръчаната торта "Сърце"   Two Hearts, която сервитьорката по ваш сигнал ще внесе.................... и шампанско и всичко там както си е....
И в същото време любимият също е запазил маса някъде.....

Ха сега де.... той казва - "Айде обличай се излизаме, имам изненада, ще те заведа някъде".... а в същото време вие искате да го заведете някъде     newsm78 newsm78 newsm78
И двамката ще си се изненадаме....... но к'во правим в случая??
??  newsm76

# 59
  • Мнения: 320
А я си представете, че вие тайничко сте му спретнали изненада - маса за двама в някое заведение  1dating със специално поръчаната торта "Сърце"   Two Hearts, която сервитьорката по ваш сигнал ще внесе.................... и шампанско и всичко там както си е....
И в същото време любимият също е запазил маса някъде.....

Ха сега де.... той казва - "Айде обличай се излизаме, имам изненада, ще те заведа някъде".... а в същото време вие искате да го заведете някъде  




Ами малко на едното място ...после малко на другото и така Laughing

Ние на 14-ти празнуваме годишнина от бракуването ни,искренни се надявам "любовта ни" да се е родила вече и да празнуваме 3-мата Hug

Общи условия

Активация на акаунт