А кьде са мамите с термин август???

  • 7 964
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 251
И мен ще ме резнат  Wink Но аз си го избрах,пък и бебо е голям(да ми е жив и здрав)  Laughing На 12 август от 10 часа ми е секциото,ако бебо не реши да излиза по рано  Stuck Out Tongue

Пожелавам на всички мами леко раждане и най-хубавите бебчета  Flowers Four Leaf Clover

# 31
  • София
  • Мнения: 592
Здравейте августовски мами  Grinning
На вас смъкнаха ли ви се вече бебчетата?
На мен от снощи ми се появиха болки в тазобедрените стави и главата на бебо много ме натискаше. Дали това е признак? Аз само си гледам корема и се чудя дали се е смъкнал или си внушавам. И след колко време може да започне раждането?
По принцип имам още 3 седмици до термина.....
Може ли да ми каже някой по-сигурен признак, на консултация съм чак в понеделник, а до тогава ще се чудя Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 204
Цитат на: Bobolina
Здравейте августовски мами  Grinning
На вас смъкнаха ли ви се вече бебчетата?
На мен от снощи ми се появиха болки в тазобедрените стави и главата на бебо много ме натискаше. Дали това е признак? Аз само си гледам корема и се чудя дали се е смъкнал или си внушавам. И след колко време може да започне раждането?
По принцип имам още 3 седмици до термина.....
Може ли да ми каже някой по-сигурен признак, на консултация съм чак в понеделник, а до тогава ще се чудя Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes


По принцип казват, че корема се смъква 1-2 седмици преди раждането!

На мен така ми се смъкна преди една седмица и вчера доктора ми каза, че шийката почти се е изгладила и имам почти 3 см. разкритие - така че се очаквало да родя до края на тази седмица Laughing
Изчакай си консултацията в понеделник спокойно (е ако не родиш до тогава  Laughing )

Други признаци - последната седмица преди раждането е възможно да почнеш да сваляш килограми, още казват, че като наближи ражднато( за дни говорим) - почва да ти се ходи по малка нужда през час, друго - усещането че бебето ще ти падне между краката (че ще го изтърсиш) е признак - до една седмица; и още съм чувала - много голямо подуване на крайниците (но без високо кръвно - което си е чиста прееклампсия), та подуването и повишеното задържане на вода - също бил признак, но аз честно казано не съм съгласна с тоя последния.
Надявам се да съм ти била от полза, макар че не се връзвай толкова на такива нещица .. когато му дойде времето то ще си тръгне (бебето)!  Laughing

А някой знае ли какво стана с Белинда?!

# 33
  • Мнения: 2 609
Цитат на: Billy


А някой знае ли какво стана с Белинда?!

И аз това се чудех снощи,като поднових темата. Grinning
Може вече да е родила... Grinning  Stuck Out Tongue  Grinning

# 34
  • Мнения: 5 251
Сега се върнах от консултация,какво да ви кажа......корема ми се е смъкнал 5 см. надолу и обиколката ми е спаднала с 1 см. Секциото ми е определено за 12 август,но може и да не устискаме до тогава  Confused Много ме е страх,корема ми е стегнат почти непрекъснато  Rolling Eyes От време на време се появяват леки болки, но за секунди.Какво мислите ще издържа ли до 12?
Ако не се засечем ви пожелавам леко раждане и незабравими радостни мигове с бебетата  Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 592
Благодаря ти Били, май наистина си въобразявам че се е смъкнал Embarassed  и ме хваща параноята  Sad
Но се надявам бебчо да постои още малко, нищо че вече много ми тежи  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 36
  • Мнения: 204
Цитат на: Bobolina
Благодаря ти Били, май наистина си въобразявам че се е смъкнал Embarassed  и ме хваща параноята  Sad
Но се надявам бебчо да постои още малко, нищо че вече много ми тежи  Embarassed  Embarassed  Embarassed


Може и да не си въобразяваш!? Защо така реши? И защо не искаш да раждаш? Ако бебето е готово да излиза? Само не се страхувай, всичко ще бъде наред!! Laughing

# 37
  • Мнения: 1 391
Момичета, и на мен хич вече не ми се чака до 11-ти... така ми се иска вече да се ражда бебка... ама тя си седи вътре и явно й харесва....
Кога ли ще се роди? Това е въпросът който си задавам нон-стоп!
Няма ли някоя родила вече августинка?!?  - скоро ще разберем!
А вече е 5ти август. Времето си лети!

# 38
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Здравейте и от нас с бебка в отбора Laughing Аз съм с термин 26 август, но имам предчуствие за нещо като 20-ти...Незнам, може би си въобразявам, времето ще си покаже. Нямам никакви признаци - нито ми се смъква корема, нито бебето е поспряло да се върти непрекъснато, нито пък съм започнала да губя килограми. А и този синдром на гнездото, дето те хваща луда страст за чистене, не ме е посетил още, за жалост...
И може ли някой да ми каже защо лентичката ми отчита 34 седмица, като съм в 37-ма??? Помощ!

# 39
  • София
  • Мнения: 592
Здравейте августинки,
днес бях на преглед и резултатът е : бебчо се е смъкнал, имам 50% изгладена шийка и 1см разкритие.
Май моментът наближава  Grinning
Ох, аз още не съм готова с приготовленията и утре ще наваксвам, пък до където стигна. Ако бебо не реши нещо друго  Wink Тогава остава тати да се оправя....
А при вас как е положението?
Пожелавам на всички скоро да се похвалим с най-страхотните бебоци  Grinning

# 40
  • Мнения: 5 251
На мен ми остават живот и здраве 2 дена до секциото  Rolling Eyes
Хем съм изплашена  Shocked ,хем нямам търпение да видя бебо  Simple Smile Последните няколко дена бях изпаднала в депресия,не ме питайте защо и аз незнам  Imp чак се намразих  Close
Пожелавам на всички ви леко и безпроблемно раждане и най,най сладките слънчеви бебета  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 704
Момичета аз съм от декемврийските мами, но се намесвам в темата само да ви пожелая леко раждане, здрави и хубави бебоци, че на всички ви е наближила срещата с мъничетата  Laughing а някои може би вече са родили  Wink стискам палци. пък после ще разказвате и ще показвате снимки Grinning

# 42
  • Мнения: 112
nashia termin beshe na 8-mi..., NO biahme na pregled i prosto
 bebonka mi e s harakter ot sega  Laughing ... lekarkata mi kaza che
moga da poizchakam edna sedmica i da ne se shashkam...off ama
tova chakane, a az opredeleno se shashakam - purve bremennost
mi e..., a i bebonka e goliama veche, a i kak rita  Simple Smile  dai Boje na
vsichki ni leko rajdane i zdravi bebcheta! vesel den i ot men!

# 43
  • Мнения: 2 609
Цитат на: Mags
Момичета аз съм от декемврийските мами, но се намесвам в темата само да ви пожелая леко раждане, здрави и хубави бебоци, че на всички ви е наближила срещата с мъничетата  Laughing а някои може би вече са родили  Wink стискам палци. пък после ще разказвате и ще показвате снимки Grinning

Благодаря ти!!
Дай Боже наистина да е така за всички ни!!!

# 44
  • Мнения: 1 120
Здрвейте отново Simple Smile
Остават ми 8 дена до термина,но на бебо за сега не му се излиза и явно му харесва да си седи на топличко,а аз съм толкова нетърпелива да го видя.
Някой знае ли колко дена след термина лекарите предизвикват раждането?

Общи условия

Активация на акаунт