6-то Тортено предизвикателство, Февруари 2010

  • 18 037
  • 334
  •   1
Отговори
# 285
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Балю, не се купува нищо предварително само у нас и то да ти кажа е остаряла, поне за мен традиция и поверие. Така че аз лично съм купувала всичко предварително.

# 286
  • Мнения: 1 965
van444eto ти гледай да не те сложиме тебе в тази категория ...  hahaha
Тцъ! Подала съм си докИментИтИ в категория  smile3540  "Луда баба". Одобрена съм и в  afwitch "Куку тъща" и  newsm77 "Крейзи мама", така че приза "Най-дърта мама в тортената тема"  newsm27 оставям на някой друг. Аааааайде!!!   red

# 287
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Споко Ванче до най-дърта имаш още мноооого време та да се класираш.

А другите категории са готини Simple Smile какви са наградите за спечелилия?

# 288
  • Мнения: 1 173
Аз пък за малкия всичко си купих тука ...дрехите изгладих , коша подредих ...ако чакам да родя и да хукна по магазините  Laughing . Не че 48 ч след секцио като ме изписаха не ходих 4 пъти до Уол Март , че все забравях нещо  Joy .

 Тука даже някои  майки си правят регистрация (онлайн) в разни детски магазини и имат "уиш лист" ( какво искат за бебето) . И вместо да се събират еднакви подаръци , майката просто ти казва къде има такъв "уиш лист" и ти си избираш какво да подариш . Много практично !
Ванче за охххххххххххххх....аууууууууууууууу.......бла-бла ....американците са ненадминати  Joy За 3-ка , вярно че тука е модерно да имат по цял баскетболен отбор или "моите , твоите и нашите" обаче аз за 3та луда и ината глава нямам сили и нерви  Laughing . "Тотал дан" съм аз !!! Crossing Arms
Шемет наистина е много популярна темата , особено при нас ,но все ще измислим нещо . Аз миналата година гласувах за тази тема ,но имаше бебе "на път" ....и сега има но в Бг  Sad .

# 289
  • Мнения: 1 965
А другите категории са готини Simple Smile какви са наградите за спечелилия?
newsm78 ъъъъъъъъ.... ами.... таковата... отговора се намира в страничката с емотиконите, на 21 ред. Последните 2 картинчици  Whistling
Ние хубаво се бъзикаме, а има ли какво да обсъждаме по тази тема??? Изискванията ги знаем, нещо ново има ли??? Ще налагаме ли някакви ограничения???

# 290
  • Мнения: 1 491
Значи вие си правите веселото докато аз си се дондуркам, успокоявам и обяснявам, че от млекоцентралата ще яде 2-3 дена след като свърша антибиотика .... Не ви е срам, изпуснах целият купон  hahaha

Мене Фиолетката ме прецака.  Twisted Evil  Много се надявах, да я гепи мързела и да ми заръча аз да и правя тортата. Даже бях и я измислила, но гадината ме предаде!!!! Обаче аз я прецаках, ама тя ще ви разправя как като му дойде времето да ви разказва тортата си....  Joy Joy Joy


Ти недей така, за да не се случи така че да ти звъня в събота вечерта и да ти рИва по телефона .... пу-пу-пу, дано не  bishop

Пък за прецакването ... все някой ден ще се види рИзултата  Mr. Green

Толкова от мен с три пръста, едно ухо с капки и памук и едно, на което му се изнася частна серенада  ooooh!  Joy Joy Joy

# 291
  • Мнения: 1 491
Ами аз таковата ....  Embarassed  .....  Оказва се ....  Embarassed  ..... Ами, готова съм   Mr. Green

..... И май ще е първата от тортите, с които ще участвам  Crazy   hahaha


пп. Обаче е много трудно да правиш торта, когато знаеш, че ще я яде "колежка" и единственото, което ще вижда ще са кусурите ....

# 292
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ти гледай и колежката да не донесе една торта че .... как ще ги ядете ... не знам  Mr. Green

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
И аз съм готова... за жалост с малко снимки, защото имах още една торта с тази. Та още се чудя дали да не я пусна в съседната тема или до юли да се напъна да направя стъпка по стъпка на украсата  newsm78

# 294
  • Мнения: 1 965
Ами аз таковата ....  Embarassed  .....  Оказва се ....  Embarassed  ..... Ами, готова съм 
пп. Обаче е много трудно да правиш торта, когато знаеш, че ще я яде "колежка" и единственото, което ще вижда ще са кусурите ....

Аааааааааааа, дойде ли и ти на мойто!!!! Аз колко пъти казвам, че пот се лее от мене, като правя торта за тортаджийка. Не се коси! Колежката може да се окаже толерантна и да не те критикува.  hahaha

# 295
  • Мнения: 1 491
Не се коси! Колежката може да се окаже толерантна и да не те критикува.  hahaha

Да бе, на всеослушание може и да не го направи, но на ушенце и ЛС ... Знае ли човек  Twisted Evil

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325


пп. Обаче е много трудно да правиш торта, когато знаеш, че ще я яде "колежка" и единственото, което ще вижда ще са кусурите ....


Дааа, трудно си е. Аз правих за сестрата на "колежка". Имаше дребни кусурчета, ама сама съм си виновна.... кой ти покрива торта след почти 3 чаши вино  Embarassed Embarassed Embarassed

# 297
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Леле какви сте бързачки .... сега ще падне голямо стискане на снимков материал Simple Smile

# 298
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Хе-хе, Пепина Laughing, ти много носиш щом покриваш след 3 чаши  Joy ...
Никак не личеше  Peace, а вкуса бил невероятен, току що ми каза сестра ми   bouquet ...

# 299
  • Мнения: 1 965
Имаше дребни кусурчета, ама сама съм си виновна.... кой ти покрива торта след почти 3 чаши вино  Embarassed Embarassed Embarassed
Черрррррррррвено вино сноооооощи пих.......  Drunk Гадна пияница такава!!!!

Ха-ха-ха! Аз пък вече видях на живо едната торта и даже зи изпапках цялото парче. Без гюдерията разбира се!!!  Sick мммммммм..... пукнете се от яд, беше много вкусно!!!

Общи условия

Активация на акаунт