6-то Тортено предизвикателство, Февруари 2010

  • 18 038
  • 334
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Хе-хе, Пепина Laughing, ти много носиш щом покриваш след 3 чаши  Joy ...
Никак не личеше  Peace, а вкуса бил невероятен, току що ми каза сестра ми   bouquet ...

Ще чакам снимки от теб... току виж на сестра ти апарата ги прави по-читави от моя Simple Smile

# 301
  • София
  • Мнения: 2 671
И аз съм готова. На кого да пускам снимките?

# 302
  • Мнения: 1 173
И аз съм готова. На кого да пускам снимките?

Снимките си ги пазете до пускането на темата ( Юни) ...тогава ще се разберем с Тандури кой ще ги качва .

Ей , ама много се притеснявате от това че е за "колежка " тортата . Аз не да звучи нескромно ...обаче като се знам каква съм ,никой не може да ми е по-голям критик от мен самата ... , понеже си знам идеята , възможностите и т.н , но всеки гледа с различни "очи" на дадена торта.

Хаха Пепи ти си герой , на три чаши вино  Mr. Green ( аз пък не го пия , че имам алергия  Laughing )

Къде ги нагласихте тези торти толкова бързо да ви завиди човек  ooooh!Laughing

# 303
  • Мнения: 1 491
На кого да пускам снимките?

Ехеее, айде пък ти още по-нетърпелива от мен се оказа  hahaha

# 304
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325

Хаха Пепи ти си герой , на три чаши вино  Mr. Green ( аз пък не го пия , че имам алергия  Laughing )


Ти остави 3-те чаши вино, ами и тортите за покриване бяха 3  ooooh! Ама така е... като бяхме болна почти 1 месец (ту аз, ту детето.. а понякога и таткот) и се бях затъжила за приятелите.... та преди да покрия тортите се видяхме на заведение.

# 305
  • София
  • Мнения: 2 671
На кого да пускам снимките?

Ехеее, айде пък ти още по-нетърпелива от мен се оказа  hahaha
Отвори ми се повод - Погача и реших да не го изпускам, е не знам кога пак  Rolling Eyes
Дано да ми пратят и снимките от там, че моите са...  Sick знаете си... тоя път даже и цветовете не съм успяла да докарам на снимките поне в гамата на реалните  Close

# 306
  • Мнения: 1 491
Отвори ми се повод - Погача и реших да не го изпускам


И аз така, днес я правихме  Mr. Green

Ама смЕтам да отбелязвам всяка месечинка, та поне с още една ще влезна това предизвикателство  Wink

# 307
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
И аз така, днес я правихме  Mr. Green
За вас разбрахме ... кажи орисниците какво нарекоха на детето Simple Smile

# 308
  • София
  • Мнения: 2 671
И аз така, днес я правихме  Mr. Green
За вас разбрахме ... кажи орисниците какво нарекоха на детето Simple Smile

И сега к'во няма да има снимки от Погачата заради тортата ли?

# 309
  • Мнения: 1 491
И сега к'во няма да има снимки от Погачата заради тортата ли?

Ти пък?  Shocked Снимки ще има сигурно тая нощ или заранта във фейсбук, но без тортата  Wink
И понеже за фотограф бях назначила другата офца от тука, нЕмам снимки с нея, пък и не се снимахме двете ...  Sad  Ваньооооо, ще рИва  Cry

Направо ще се изредактирам  Twisted Evil

Ей ни на, женките в семейството


Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 09:07 от violetblue

# 310
  • Мнения: 1 965
И понеже за фотограф бях назначила другата офца от тука, нЕмам снимки с нея, пък и не се снимахме двете ...  Sad  Ваньооооо, ще рИва  Cry
нИдей рИва, оФчи!!! Обещала съм ти да дойда на кафенце и да гушкам и мачкам ИзаБуза. Та, ще се снимаме колкото си искаш.  Grinning

На мен не и се очертава бебешка торта  на хоризонта, ама знае ли човек.... Дано се появи, защото ми  прави нещо такова.

# 311
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Любе, чуднички сте! Изглеждаш просто префектно, а мънинка е СТРАХОТНА!

Торта аз ще правя, месечинки имаме още 3, все за някоя ще се вместя. Нали и аз гласувах за тази тема. Ще участвам, няма как.  Blush

# 312
  • Мнения: 1 965
Любе, чуднички сте! Изглеждаш просто префектно, а мънинка е СТРАХОТНА!
Аз, казах ли ви преди 2 месеца че това е ИзаБУЗА... Вие не вярвахте....
Аз пък получих успокоителната вест, че ще правя бебешка торта!!!!  moresmile

# 313
  • Мнения: 7 091
Аз като гледам на мен бебешка няма да ми се случи да правя, но пък за сметка на това ми изскочиха с две сватбени...дето сега се чудя как да ги вместя в програмата дето и без това ми иде да се гътна от нея.  ooooh!

# 314
  • Мнения: 1 491
Отвори ми се повод - Погача и реших да не го изпускам, е не знам кога пак  Rolling Eyes


Това за Каменчо на Криндо ли? Леле как си лети времето  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт