За тези, които нещо ги вълнува, но не искат тема-3

  • 40 693
  • 760
  •   1
Отговори
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Доживяхме и за третата тема, голям клюкарник се оказа  Mr. Green
Втората тема
Първата тема

# 1
  • Мнения: 11 672
сиренце   bouquet

# 2
  • Мнения: 9 776
Сиренце, имаше време до 50-та страница. Можеше да пишем още там.

# 3
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Ами да взема да се запиша и аз, че втората тема съм я изпуснала

# 4
  • Мнения: 2 401
Искам да попитам какви пари платихте за холните си секции? Реших да си правя сега, когато много фирми в бранша свалят цените, за да докопат клиент, обаче   офертата, която получих ми счупи очилата. Shocked Не видях никъде споменати цени в отделните теми. 

# 5
  • Мнения: 9 776
А държиш ли да е точно секция? Мисля, че отдавна демодираха. Можеш да си съчетаеш няколко модула и да стане нещо по-разчупено. И не ми се струва оправдано да се плащат толкова много пари, че чак да ти се счупят очилата. Това разбира се зависи от материала, и все пак. Има евтино, има и скъпо.

# 6
  • Мнения: 2 401
Разбира се, че няма да е секция като от едно време  Simple Smile . Точно за съчетание на модули става въпрос. Поръчка, не готови модули, но все пак.. после ще кажа цената.

# 7
  • Мнения: 1 981
Сиренце, благодаря!  bouquet

# 8
  • Мнения: 11 672
минзухар кажи горе-долу за какво става въпрос и ще ти кажа при нас на какви пари би излязла  Rolling Eyes  Поне да имаш някакъв ориентир.

# 9
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
минзухар - аз ще правя само рафтове / по-дебели и дълги /и смятам да не ми излезе много скъпо! rummi_pl  - нещо такова при вас грубо колко би излязло. За 5-6 рафта около 2  до 3 м дълги  http://www.comfort.bg/bg/%e8%ed%f2%e5%f0%e5%f1%ed%ee/view/272.html

# 10
  • Мнения: 11 672
Този вариант (в линка) според мен не е много удачен. Конструкцията ще е нестабилна. Бих ти предложила да се закачат с окачвачи към стената. Но е по-скъпо. Ако аз трябваше да си ги правя, щях да направя 25-ца (дебела плоча за рафта) с такива окачвачи. По-скъпо е, но пък няма да се притусняваш за здравината. В случая говорим за 100-120лв на рафт, заедно с монтажа.
По-евтиният вариант за тези неща е магазините "направи си сам" от сорта на практикер и др вериги.


Иначе за това говоря. Шишовете са вътре и пак не се вижда конструкция, но е доста по-стабилно  Peace

# 11
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
А просто показах какъв тип рафтове искам и това беше първата ми попаднала снимка.Иначе окачването и аз искам да е възможно най -стабилно. ..
Благодаря ти , цената е повече от идеална   bouquet

# 12
  • Мнения: 2 401
минзухар кажи горе-долу за какво става въпрос и ще ти кажа при нас на какви пари би излязла  Rolling Eyes  Поне да имаш някакъв ориентир.

От този тип:


Долните шкафове са до дълж. 450 см. /вис. 40 см./, горните  - 4 бр. 50х100 с вратички стъкло. и два рафта по 1.80 м.

Ще съм благодарна за всякакви ориентири, защото нямам никаква възможност да обикалям фирми и магазини. Може и аз да не съм в час с цените, разбира се. Но искам да се уверя.

# 13
# 14
  • Мнения: 2 401
Аха. Айде да не ви напрягам много ще кажа, че за това ми искат 3 000 лв. Как ви се струва?

Общи условия

Активация на акаунт