ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ, YİĞİT ÖZŞENER: СЕГА И В "EZEL"- 52

  • 20 618
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 1 064
И аз тук. Да цъкам идвам. Предлагам да даваме линка за цъкането по-начесто, че като го загубим да не губим време да го търсим. Аз например го изгубих и сега се мотам да го търся.  Mr. Green

Сложете си линка във фаворитите на компа и готово (жълтата звезда горе вляво - натискаш - add to Favorıtes  и после пак оттам го активираш). 

Раздвоена съм - да цъкам или да оправя субовете на последната част на интервюто, евентуално Сид да смогне да ги сложи още в тази тема....

# 62
  • Мнения: 4 706
Джеми сега е 5 ти
Пред него са 88,90,92,93
Но и 91,96 и 98 имат много точки и ще ги наблудявам  hahaha

# 63
  • Мнения: 1 064
Джеми сега е 5 ти
Пред него са 88,90,92,93
Но и 91,96 и 98 имат много точки и ще ги наблудявам  hahaha

Браво, сладурка! Ей тва се искаше! Следващия път им копни и името и точките, че да ги следим....
 Hug

# 64
  • Мнения: 4 706
88 Dağhan Külegeç - Toplam Oy:458702  
90 Tuba Büyüküstün - Toplam Oy:360323
92 Pelin Karahan - Toplam Oy:301334
93 Beren Saat - Toplam Oy:160403

И тези, които са след Джеми, но имат повечко точки и трябва да ги наблюдаваме  hahaha

91 Murat Yıldırım - Toplam Oy:116887

96 Kıvanç Tatlıtuğ - Toplam Oy:113286

98 Sarp Apak - Toplam Oy:140167

# 65
  • Мнения: 4
Морелка, мерси за линка. Аз влизам ту през експлорера, ту през мозилата и затова фаворитите не ми вършат работа.  Wink

# 66
  • Мнения: 417
Тази Берен Саат е екранната партньорка на Къванч в*Забранена любов*\Мисля,че Бтиви са го купили\
Да ви кажа снощи гледах 2-ри епизод и малко 3-ти на *Незабравима*Ама то имало и по-ревливо и от Ламето Sad

# 67
  • Мнения: 1 064
Морелка, златна ти, мила моя! Това се казва класация. Браво.

Тези пред Джеми не съм ги и чувала, но тези след него си е направо УДАР В ДЕСЯТКАТА да ги минеш.

Уф, вече не е удобно като не е на първа страница. Що им трябваше да добавят...

Бубе, обяснението за фаворитите не беше за теб, просто използвах случая да го напиша за който не знае.  Hug

# 68
  • Мнения: 1 064
Ама то имало и по-ревливо и от Ламето Sad

НО! Телешкият поглед не го докарва!  Naughty

# 69
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
морелка браво мойто дете Hug Hug Hug Hug Hug Hug

емка знам я аз берен саат,много е готина Peace

аз имам малко работа с детето и да се изкъпя но след 19.00 часа ще ги избия всички беренки,муратки и туби,че даже и бидоните Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 70
  • Мнения: 4 706
Мисля, че скоро ще минем 93  Party Party Party

# 71
  • Мнения: 1 064
Кажете, субовете ли да правя.... да цъкам ли, що мълчите...

# 72
  • Мнения: 417
Plami,тази информация не ми се вижда много изчерпателна,но ако не открия друго ще ти помогна с това резюме Peace
Телешкия поглед е запазена марка на Ламето. Mr. Green
Много прилики откривам аз с 1001 нощи.Уточнявам,че това не е първият турски сериал,който съм гледала.Например-прическите на Еда с тази на Шехерезада.Възрастовата разлика м\у героите,колата на Онур също беше BMW.Музиката не я броя,макар,че това е най-голямата прилика.

# 73
  • Мнения: 4 706
морелка браво мойто дете Hug Hug Hug Hug Hug Hug

емка знам я аз берен саат,много е готина Peace

аз имам малко работа с детето и да се изкъпя но след 19.00 часа ще ги избия всички беренки,муратки и туби,че даже и бидоните Mr. Green Mr. Green Mr. Green



 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 74
  • Мнения: 417
Лакуно,ша са къпеш кат дойде момчето Mr. GreenДотогава цък...цък...цък

Общи условия

Активация на акаунт